Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Fundacja postanowiła spełnić marzenia

› Aktualności› Samorząd 9 miesięcy temu    6.01.2018
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

„Mam marzenie, żeby w te święta było w domu ciepło i coś do zjedzenia” - napisała 70-latka z gminy Miejska Górka. Jednak nie tylko o ubrania, zabawki czy produkty żywnościowe w swoich listach prosili ich autorzy. W prośbach można było znaleźć też pompę do oddychania, fotelik samochodowy, węgiel, biurka, łóżka, a nawet dachówkę. 

R E K L A M A

Fundacja Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda była organizatorem akcji „Świąteczne marzenia - Listy do Fundacji”, adresowanej zarówno do dzieci, jak i ich rodziców lub opiekunów. Jej celem było przygotowanie bożonarodzeniowych paczek dla rodzin najuboższych i potrzebujących.

- Akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, bo na apel odpowiedziało ponad 100 osób - podkreśla Bogna Duda - Jankowiak, przewodnicząca rady fundacji.   

Z pomocą udało się dotrzeć do kilkudziesięciu rodzin. - Ich sytuacja finansowa nie pozwalała na przygotowanie prezentów pod choinkę. Cieszę się, że sprawiliśmy, że w ich domach w Święta Bożego Narodzenia zabrzmiał dawno nie słyszany śmiech, a na twarzach pojawiły się łzy szczęścia - dodaje Bogna Duda - Jankowiak.

Więcej o listach w Życiu Rawicza.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A