Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gdzie wziąć kredyt gotówkowy?

5 miesięcy temu    31.10.2018
Artykuł gościnny
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Dopóki nie masz problemu z dopływem pieniędzy na realizację swoich zamierzeń, zapewne nie interesujesz się światem finansów. Tylko z reklam słyszysz o kredytach gotówkowych, pożyczkach i innych tego typu produktach. Jeżeli jednak potrzebujesz gotówki, zaczynasz działać w napięciu i pośpiechu. Zadajesz sobie pytania w rodzaju „gdzie wziąć kredyt gotówkowy?”. Odpowiedź na nie znajdziesz w artykule.

R E K L A M A

 

 

Kredyty gotówkowe tylko w jednym miejscu

Postawione wyżej pytanie można rozumieć dwojako. W podstawowym znaczeniu odpowiemy bez większego namysłu: w banku, ponieważ tylko te instytucje mają prawną możliwość udzielania jakichkolwiek kredytów gotówkowych. Ktoś może jednak pociągnąć wątek i spytać: „no dobrze, w banku, ale którym?”. Tu już trudno o jednoznaczną i zawsze aktualną odpowiedź.

Wracając do podstaw: kredyt gotówkowy jest przyznawany na dowolny cel. Bank przyjmuje wniosek i rozpatruje go w naprawdę szybkim tempie. Ponieważ procedury przeprowadza się zarówno w tradycyjnych siedzibach banków, jak i na stronach internetowych, mówimy o ogromnej wygodzie, a przede wszystkim wyborze najlepszego rozwiązania w konkretnej sytuacji. Jak wynika z danych zawartych na stronie https://kredytowo.org, możesz pożyczyć 1 000, 10 000, a nawet 100 000 zł, choć oczywiście o tej ostatniej kwocie mogą pomarzyć jedynie osoby posiadające bardzo pozytywną historię, a przede wszystkim zdolność kredytową.

Sprecyzujmy wątpliwość: kredyt gotówkowy nie jest pożyczką, ponieważ te są udzielane przez firmy pozabankowe, znane z popularnych reklam „chwilówek”, działających na nieco innych zasadach, a przede wszystkim łatwiej dostępnych oraz niższych pod względem kwoty.

Czy masz szansę na kredyt gotówkowy

Żeby uzyskać kredyt gotówkowy, nie trzeba przedstawiać wielu dokumentów. Wystarczy potwierdzić swoją tożsamość, a także pokazać, że ma się stałe dochody na satysfakcjonującym poziomie z perspektywy banku. Nie mając 18 lat, polskiego obywatelstwa lub udokumentowanego stałego pobytu bądź mając negatywną historię kredytową, trudno liczyć na zielone światło w sprawie przyznania gotówki na dowolny cel. Banki wolą nie ryzykować.

Ile się oddaje i czy można mniej

Choć w porównywarkach znajdziesz ogólną prognozę, który bank jest w danym momencie najtańszy, zawsze trzeba weryfikować informacje na podstawie swojej indywidualnej symulacji. Szczegóły oferty kredytu gotówkowego w Alior Bank, Pekao, mBank czy innym podmiocie mogą się różnić chociażby prowizją, czyli kosztem, o którym często się zapomina. A przecież banki zarabiają nie tylko na oprocentowaniu (odsetki mogą być nawet bardzo niskie), liczą się wszystkie opłaty. Dopiero RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania – oddaje faktyczny koszt kredytu gotówkowego.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A