Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gminny piknik na Dzień Dziecka [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    2.06.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Zabawa z balonamiZabawa z balonami fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W parku przy rawickim domu kultury odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyły w nim całe rodziny, a atrakcji było co niemiara.

Największym powodzeniem tradycyjnie cieszyły się dmuchańce i wodne kule, w których dzieci bawiły się w basenie. Duża kolejka ustawiła się również do malowania twarzy, a że na początku pikniku pogoda sprzyjała, powodzenie miały „lody dla ochłody”. Zabawy z dziećmi i konkursy prowadziły Ewelina Pałczyńska (przedszkole „Eureka”) i Beata Niepiekło-Bąk (SP 6). Był taniec z balonami, rywalizacja w hula hop, czy zawody ze skakankami. Za uczestnictwo wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek.

R E K L A M A

Firma sanitarna „Cerus” z Ponieca prowadziła kurs pierwszej pomocy, posługując się fantomami. Dużo dzieci pobalowało swoich sił przy sztucznym oddychaniu.

Świetną zabawę przerwała nadchodząca burza, ale chyba wszyscy zdążyli przed deszczem do domów.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Marek
  9 miesięcy temu ocena: 60%  4
  W ubiegłym tygodniu byłem na Dniu Dziecka w Bojanowie. Impreza zdecydowanie lepsza. Więcej atrakcji i lepsza organizacja. Nawiasem mówiąc w ubiegłym roku było podobnie. Szacun dla organizatorów z Bojanowa.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Chuck Norris
  9 miesięcy temu ocena: 83%  3
  Sukces w tym roku!!!!!! Stałem w kolejce 1,5 godziny i dziecko się dostało na atrakcje. Dla przykładu Lubin dzień dziecka obchodzą trzy pełne dni. Legnica cztery dni atrakcji. Namysłów trzy dni. RAWICZ GODZ. 17.00 STAR KONIEC 18.30. Jaka władza taki dzień dziecka. Zaraz będzie że co się czepiam i w ogóle, ludzie obsługa pilnujaca była tylko przy basenie z kulami wodnymi a na reszcie atrakcji wolna amerykanka, kołki zabezpieczenia przed wywroceniem rzeź wiatr wbijano o godz. 18.00, dla przykładu na festynie w czerwonym kościele panowie pilnowali dzieci i sprzęt był zabezpieczony ksiazkowo. Tyle mam do powiedzenia. Pewnie zaraz komentarze usuną bo na tyle stać ta gazetę.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Robin Hood
  9 miesięcy temu ocena: 50%  2
  Ej.Ty Norris. Jeszcze w niedzielę masz festyn sportowy na Sierakowie. To się wybierz. Jakby Rawicz miał budżet zagłębia miedziowego a nie małego miasteczka też by inaczej było. Z drugiej strony możesz wyjechać. Mnie i moim dzieciom się podobało a przedstawienie w DK też było super
  ~ zorro
  9 miesięcy temu ocena: 57%  1
  Jesteś typowym 500+ żebrakiem! Nie dosyć, że ci za darmo pod gębę podsuną, to jeszcze śmiesz pluć i narzekać? Zrób coś dla innych, a nie tylko czekaj na darmowe, z moich podatków. Albo spieprzaj do Legnicy, dziadu!
  R E K L A M A
  R E K L A M A