Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Grad bramek w Jutrosinie

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    10.08.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Kolejną sparingową potyczkę mają za sobą gracze jutrosińskiej Orli. Podopieczni Zmudy tym razem na własnym boisku mierzyli się z Orłem Prusice. Drużyna ta w poprzednim sezonie okazała się najlepsza we wrocławskiej A klasie i awansowała do klasy okręgowej tego okręgu.

R E K L A M A

 

Od pierwszego gwizdka mecz był bardzo wyrównany, ale zarazem otwarty. Wynik spotkania już w 5. minucie otworzył Paweł Frąckowiak, ale chwilę później goście doprowadzili do wyrównania. Po kwadransie gry na prowadzenie po raz drugi wyszła drużyna Zmudy, a do siatki tym razem trafił Mikołaj Niestrawski. Chwilę później na 3:1 „podniósł” Łukasz Kaczmarek. Wymiana ciosów trwała nadal, ale tym razem dwukrotnie skuteczni okazali się przyjezdni, ponownie wyrównując stan rywalizacji. Po godzinie gry ponownie lepszy fragment zanotowali gospodarze. Najpierw do siatki Orła trafił Paweł Kowalski, a chwilę później Karol Grocholski i jutrosinianie znów mieli dwubramkową zaliczkę. Niestety tak jak łatwo Orla bramki strzelała, równie łatwo je traciła. Na kwadrans przed końcem na 6:4 podwyższył jednak Dorian Nawrot i wydawało się, że teraz Orla uspokoi grę i dotrwa z korzystnym wynikiem do końcowego gwizdka. Nic bardziej mylnego. Orzeł zagrał do końca, a w ciągu ostatniego kwadransa strzelił 3 bramki i wygrał mecz 6:7. Już w najbliższą sobotę podopieczni Zmudy zainaugurują rozgrywki ligowe. Na własnym boisku podejmować będą ekipę Orkana Chorzemin.

 

Orla Jutrosin - Orzeł Prusice 6:7 (3:3)

1:0 - Paweł Frąckowiak (5'),2:1 - Mikołaj Niestrawski (15'), 3:1 - Łukasz Kaczmarek (20'), 4:3 - Paweł Kowalski (60'), 5:3 - Karol Grocholski (70'), 6:4 - Dorian Nawrot (75')

Orla: Bartłomiej Wosiek - Jan Pawlak, Mariusz Niedbała, zawodnik testowany, Karol Grocholski, Kamil Kubiak, Łukasz Kaczmarek, Szymon Tyca, Paweł Frąckowiak, Mateusz Świątek, Albert Samol, Dorian Nawrot, Dominik Wierzchowski, Paweł Kowalski

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A