Grała leszczyńska A-klasa

Grała leszczyńska A-klasa - Zdjęcie główne

Na boiskach leszczyńskiej A-klasy odrobiono zaległości 17. kolejki. \r\n\r\nNie doszło do skutku spotkanie Kłosa Rokosowo z Szewą Gostyń. W Dębnie po golach Szwarca (80’) i Ł. Krzyżosiaka (85’) lider rozgrywek, Awdaniec Pakosław pokonał Pelikana 2:0. Rolgos Sowiny przegrał wyjazdowe spotkanie z Koroną Wilkowice 0:1. Bramkę zdobył Skubiszyński (63’), który pojawił się na boisku w 55. minucie. Sarnowianka zremisowała na Stadionie Leśnym z wyżej notowaną Wisłą Borek 1:1. Dla gospodarzy trafił P. Staniszewski (82’). Wyrównanie padło 7 minut później. W pozostałych meczach Zjednoczeni Pudliszki przegrali na własnym terenie z Sokołem Chwałkowo (1:2), a Lew Pogorzela wygrał w Święciechowie (3:1). Mas-Rol zainkasował 3 punkty kosztem nieobecnego już w rozgrywkach Jantara Strzyżewice.