Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 Rawbud

Grali całą noc i świętowali urodziny klubu

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    11.07.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Bojanowski klub miłośników gier planszowych działający przy stowarzyszeniu zGRAni obchodził 3-lecie swojego istnienia. Urodziny klubu świętowano podczas kolejnego Nocnego Grania.

Planszówkowe spotkanie rozpoczęło się w sobotę 6 lipca. Uczestniczyło w nim kilkadziesiąt osób, które ledwo mieściły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bojanowie. Jak przystało na urodziny - był tort. W międzyczasie rozpoczęto eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub. Zwycięzca będzie reprezentował stowarzyszenie na Mistrzostwach Polski w Warszawie, podczas „Planszówki na PGE Narodowym”.

Drugim turniejem zaplanowanym na wieczór były kolejne eliminacje do Mistrzostw Polski - tym razem w grę Kingdomino od foxgames.pl. 

Poza turniejami, był także czas na inne gry a "przerobiono" ich wiele, bo najwytrwalsi siedzieli przy stołach od 16.00 do 5.45, więc ustanowiono nowy rekord ciągłego grania - 13 godzin i 45 minut.

Relacje z wydarzenia można obejrzeć na profilu Facebookowym stowarzyszenia zGRAni.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!