Gratulacje dla Piotra

Gratulacje dla Piotra - Zdjęcie główne

Piotr Ali zajął 3. miejsce w zawodach Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Judo (kat. 55 kg). Poza podium uplasował się Jakub Klima (66 kg). \r\n
W hali OSiR w Skierniewicach pojawiła się czołówka krajowa zawodników w tej kategorii wiekowej, która wcześniej wywalczyła sobie awans w eliminacjach regionalnych.  - Piotr przegrał niestety pierwsze starcie na punkty z zawodnikiem Czarnych Bytom, tracąc możliwość walki o złoty medal - żałował trener UKS Tad-Len Olimp Rawicz, D. Szynalski. - W repasażach spisał się jednak rewelacyjnie, wygrywając cztery pojedynki, które dały mu brąz. Gratulacje! Kuba nie dał rady bardziej doświadczonym rywalom. \r\n(teka)