Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gruntowny remont przedszkola w Golinie Wielkiej

› Aktualności 9 miesięcy temu    10.08.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A

Rozpoczął się remont budynku przedszkolnego w Golinie Wielkiej, które jest filią placówki w Trzeboszu. Obiekt nie był gruntownie modernizowany przez kilkadziesiąt lat.

Remont pochłonie około 400 tys. zł. Prace rozpoczęły się na początku sierpnia i wykonuje je wyłonione w przetargu przedsiębiorstwo z Krzycka Wielkiego.

W harmonogramie przewidziano przede wszystkim zmianę systemu ogrzewania na gazowy, wymianę wszystkich okien i drzwi, modernizację instalacji elektrycznej, a także wymianę wszystkich podłóg, malowanie sal i remont zaplecza sanitarnego.

Przy okazji prac wygospodarowane zostanie dodatkowe pomieszczenie i nie będzie już potrzeby korzystania z pomieszczeń w budynku szkoły podstawowej, gdzie do tej pory zlokalizowany był jeden oddział.

Wszystkie roboty remontowe wewnątrz budynku przedszkola mają być zakończone do połowy września.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ olo
9 miesięcy temu ocena: 0%  1
Przydałby się CBS burmistrzowie Bojanowa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A