Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Grupa kobiet starła się z policją. Wśród nich nasza dziennikarka

› Aktualności 9 miesięcy temu    9.03.2018
Grzegorz Heluszka
komentarzy 3 ocen 5 / 100%
A A A

 

R E K L A M A

Około 40 pań wzięło udział w kursie samoobrony zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe, Służbę Więzienną oraz Komendę Powiatową Policji w Rawiczu z okazji Dnia Kobiet.

Szkolenie teoretyczne i praktyczne prowadził kpt. Michał Talaga, funkcjonariusz rawickiego Zakładu Karnego, któremu - jako sparingpartnerzy - pomagali rawiccy policjanci.

- Uczymy panie podstawowych odruchów obronnych, instynktownych reakcji i kilku technik, które pozwolą przeżyć w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia - mówi kpt. Michał Talaga.

Dla pań, biorących udział w zajęciach, dużym przeżyciem była możliwość przyłożenia mężczyźnie, a w dodatku policjantowi.

- Na czas dzisiejszych zajęć zawieszamy przepisy mówiące o nietykalności policjanta - żartowała Beata Jarczewska z rawickiej Komendy Powiatowej Policji.

Po ponad godzinnych zmaganiach, każda z dzielnych pań otrzymała z rąk wicestarosty symbolicznego kwiatka z okazji Dnia Kobiet oraz drobne upominki.

W kursie wzięła udział również nasza waleczna dziennikarka Weronika Skrzypczak. Zobacz, jak sobie poradziła.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kobiety
9 miesięcy temu 4
Dzielnicowi blizej nas
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żołnierz
9 miesięcy temu ocena: 43%  3
Fajne zajęcia, jednak techniki na odganianie much. Troszkę kabaret. Ważne że panie się bawiły. Odruch obronny panów raczej damski , bez komentarza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AntyŻołnierz
9 miesięcy temu ocena: 25%  2
Pan Żołnierz najwidoczniej jest wybitnym specjalistą od walki wręcz. Myślę, że warto by podpisał się imieniem i nazwiskiem bo warto kogoś takiego poznać. Chyba, że obawia się tych pań co były na zajęciach.:)
~ Magda
9 miesięcy temu ocena: 82%  1
Super sprawa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A