Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego

Grzegorz Heinze wicemistrzem i brązowym medalistą

› Aktualności 8 miesięcy temu    12.06.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. udostępnione przez Grzegorza Heinze

Grzegorz Heinze zdobył brązowy oraz srebrny medal na Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym Klasycznym w Szwecji. W zmaganiach, które odbywały się w szwedzkim Helsingborg, startowało łącznie 975 zawodników.

Rawiczanin, podczas międzynarodowych zawodów w Skandynawii po raz kolejny pokazał się z bardzo dobrej strony. Pierwszy krążek trafił w ręce utalentowanego trójboisty w przysiadzie ze sztangą. Grzegorz Heinze uplasował się na drugiej lokacie z wynikiem 252,5 kg w IPF w kategorii junior do 105 kg. Młodego zawodnika pokonał tylko reprezentant Słowenii - Matej Skycak.

To jednak nie koniec sukcesów podczas europejskich potyczek. Trójboista z Rawicza z wynikami: 252,5 kg w siadzie, 135 kg w wyciskaniu oraz 235 kg w martwym ciągu znalazł się na trzecim miejscu podium (także w kategorii junior do 105 kg - przyp. red.).

- Jesteśmy dumni. Cieszą nas osiągnięcia naszych dzieci. Wspólnie z zapartym tchem oglądaliśmy transmisję z zawodów. Przy każdym wejściu na podest chcieliśmy dodać mu więcej siły. To wielkie emocje gdy ogląda się syna w takiej walce - mówi portalowi rawicz24 tata utalentowanego trójboisty, Marek Heinze. 

Udział i medal Grzegorza w MŚ to jego życiowa przygoda, możliwa do zrealizowania głównie dzięki wynikom w Polsce, ciężkim treningom, ale też stypendium przyznanemu przez gminę i burmistrza oraz nagrodzie starosty rawickiego. Sprzęt i strój na takie mistrzostwa muszą być odpowiednie, co wraz z podróżą jest kosztowne, ale duma z sukcesów jest bezcenna - dodaje.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ...
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Moje Gratulacje. A do Redakcji, wyłączcie te chore reklamy bo zdjęcia chłopca do połowy nie widać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji