Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Prawica Ziemi Rawickiej
R E K L A M A

Ile kosztowała przebudowa ul. Mikołajewicza w Rawiczu?

› Aktualności› Samorząd 10 miesięcy temu    5.12.2017
Karol Pospiech
komentarzy 10 ocen 5 / 60%
A A A

Początkowo planowano, że gmina wyda na ten cel 352 tys. zł, ale zwiększono zakres prac. Zmieniła się też ostateczna wartość zadania.

Według pierwotnego projektu, inwestycja miała zakończyć się maju, a wszystko miało kosztować ponad 352 tys. zł. Do projektu wprowadzono jednak zmiany, bo podczas prowadzonych robót okazało się, że jest problem z podbudową jezdni. [SZCZEGÓŁY TUTAJ]

R E K L A M A

Na odcinku od ul. Wały Kościuszki do ul. Ryblewskiej-Cichońskiej nie ma odpowiedniej podbudowy, natomiast na dalszym odcinku, podbudowa z płyt betonowych typu jumbo jest niewłaściwa - wyjaśniał Mateusz Domagała z Centrum Informacyjnego Burmistrza.

Z wykonawcą, Przedsiębiorstwem Drogowo-Melioracyjnym „DROGOMEL” z Góry, gmina podpisała aneks do umowy, wydłużając termin wykonania prac do końca listopada.

Po zwiększeniu zakresu robót przebudowa ul. Mikołajewicza w Rawiczu pochłonęła ponad 615 tys. zł.

R E K L A M A
+ 3 głosów: 5 (60%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (11)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Osoba
10 miesięcy temu 11
Ulica zrobiona i to porzàdnie.Brawo za to, że jest. Dziękujemy panie burmistrzu.Wiele lat czekaliśmy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jola
10 miesięcy temu ocena: 100%  10
Dobrze by było , gdyby odpowiednie służby wzięły się jeszcze za kierowców parkujących przy znaku ,,inwalidzi" na początku ulicy, bo ciągle parkują tam samochody nie mające uprawnień do tego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nieswój
10 miesięcy temu ocena: 50%  9
Stanowczo za drogi remont, ale łatwo się wydaje nieswoje pieniądze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mikołajewicz
10 miesięcy temu ocena: 75%  8
Pismaki żeby wywołać temat zrobią wszystko, moim zdaniem tylko należy się cieszyć że zrobiono wszystko co konieczne przy tej okazji żeby było dobrze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
10 miesięcy temu ocena: 78%  7
sam wygląd ulicy i tej okolicy przez nowy asfalt zyskał na estetyce, sama jazda po ulicy zdecydowanie bez porówniania z tym co było. Tylko te krawężniki na podjazdach dość wysokie....po co ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Do why
10 miesięcy temu 6
Bo jest wiaduktem, a to różnica
~ why?
10 miesięcy temu 5
Most piękny! Ale dlaczego wybudowali go na pustyni?
~ Kierowca
10 miesięcy temu ocena: 50%  4
Uwaga na policję w Rawiczu.ulica Kadecka(czarna drogo )jest dojazd tylko do posesji.oczywiście ludzie jeżdżą na pamięć,a nasza wspaniała policja po 50 metrach zrobiła sobie tam punkt do pobierania opłat(punkty pewno gratis).ciekawe dlaczego sami tam wjeżdżają i stoją bez sygnalizacji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ c.d.
10 miesięcy temu ocena: 0%  3
Dorzucam - niewłączanie lub włączanie kierunkowskazu w momencie wykonywania manewru skrętu, które jest bez sensu i ktoś na odczep się by nie dostać mandatu z łaski swojej go włączy. Oczywiście traktuj to z przymrużeniem oka, bo może źle nie jeździsz a zostałeś wrzucony do jednego worka z bandą kierowców, którzy pomylili kierowanie prawdziwym autem z resorakami w domu po panelach. Pytanie tylko po co się tam pchałeś, skoro nie dojeżdżasz do tej posesji? No i pytanie czy lubisz przyzwalać ludziom na większe bądź mniejsze wykroczenia, a codziennie można spotkać kierowców, którzy na prawdę irytują swoim widzimi sie. Wiadomo że sytuacje są różne i karanie za na prawdę drobne pierdołki typu przekroczona prędkość o 1 km/h, albo skręcając dosłownie "dotknęło" się linii ciągłej to przegięcie. Takie akcje to robią przeważnie młodzi służbiści.
~ .
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
Ludzie twojego pokroju jadą pod prąd, mylą drogę podporządkowaną z pierwszeństwem przejazdu, nie ustępują pieszym, którzy cierpliwie czekają przy "zebrze", na siłę przepuszczają auta będąc na drodze głównej w przypadku gdy nie ma korka i zbędny jest ruch metodą "suwaka", parkują na dwóch miejscach i jeżdżą na pamięć prowadząc do stłuczek/wypadków. Znaków czytać nie umie? Czy burzysz się hrabio, że nie przyzwolono na twoje bylejakie jeżdżenie? Oddaj prawo jazdy poza tymi naliczonymi punktami, bo jesteś niebezpieczny.
~ Nocny Patrol
10 miesięcy temu ocena: 86%  1
Po co ta dyskusja !!! Jest droga naprawiona ? Jest !!! Co nigdy nie robiliście remontu w mieszkaniu , okazuje się że po zdrapaniu farby czy skuciu płytek trzeba pół ściany remontować i wymieniać rury. I co przestajecie remontować ? Nie , dokładacie parę złotych do remontu bo tak trzeba i cieszycie się efektem końcowym. Cieszcie się że mamy dobrą ulicę , a szukanie winnych w poprzednikach też jest banałem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A