Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego

Ile za umieszczenie pojazdu na parkingu strzeżonym?

› Aktualności ponad rok temu    29.11.2017
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Radni powiatowi ustalili wysokość opłat za usunięcie pojazdów z drogi i ich przechowywanie na parkingach strzeżonych.

Zgodnie z przepisami, pojazd jest usuwany z drogi na koszt właściciela, m.in. w przypadku pozostawienia go w miejscu, gdzie jest to zabronione, utrudnia ruch albo zagraża bezpieczeństwu.

Ponadto w sytuacji, kiedy policja zatrzyma osobę, która kieruje bez uprawnień albo, której zatrzymano prawo jazdy. Odholowania roweru, motocykla czy auta, możemy się spodziewać także w sytuacji, kiedy utrudnia ono prowadzenie akcji ratowniczej.

Decyzję o przemieszczeniu lub usunięciu pojazdu z drogi wydaje policjant.

Jakie są stawki? Przykładowo, za odholowane motocykla w 2018 roku będziemy musieli uiścić opłatę 223 zł. Należy jednak pamiętać, że za każdą rozpoczętą dobę przechowywania go na parkingu zapłacimy dodatkowe 20 zł. Płacona przez właściciela pojazdu kwota za jego odzyskanie stanowi dochód własny powiatu.

Opłaty za odholowanie pojazdów i umieszczenie ich na parkingach strzeżonych w 2018 roku

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!