Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ile za umieszczenie pojazdu na parkingu strzeżonym?

› Aktualności 10 miesięcy temu    29.11.2017
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Radni powiatowi ustalili wysokość opłat za usunięcie pojazdów z drogi i ich przechowywanie na parkingach strzeżonych.

Zgodnie z przepisami, pojazd jest usuwany z drogi na koszt właściciela, m.in. w przypadku pozostawienia go w miejscu, gdzie jest to zabronione, utrudnia ruch albo zagraża bezpieczeństwu.

Ponadto w sytuacji, kiedy policja zatrzyma osobę, która kieruje bez uprawnień albo, której zatrzymano prawo jazdy. Odholowania roweru, motocykla czy auta, możemy się spodziewać także w sytuacji, kiedy utrudnia ono prowadzenie akcji ratowniczej.

Decyzję o przemieszczeniu lub usunięciu pojazdu z drogi wydaje policjant.

Jakie są stawki? Przykładowo, za odholowane motocykla w 2018 roku będziemy musieli uiścić opłatę 223 zł. Należy jednak pamiętać, że za każdą rozpoczętą dobę przechowywania go na parkingu zapłacimy dodatkowe 20 zł. Płacona przez właściciela pojazdu kwota za jego odzyskanie stanowi dochód własny powiatu.

Opłaty za odholowanie pojazdów i umieszczenie ich na parkingach strzeżonych w 2018 roku

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A