Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Impreza dla wychowanków Domu Dziecka w Bodzewie

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    28.02.2011
Anna Korpas Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu, który od kilku lat stale współpracuje z Domem Dziecka w Bodzewie, zorganizował dla jego wychowanków spotkanie karnawałowe. Organizatorem było szkolne koło Polskiego Czerwonego Krzyża. \r\n

Podczas spotkania wychowankowie Bodzewa zaprezentowali układy taneczne przygotowane przez wychowanków domu dziecka.Z kolei młodzież ZSZ zaprezentowała taniec belgijski, a następnie wszyscy uczyli się kroków tego tańca. W działaniach tych pomagał nauczyciel wychowania fizycznego w ZSZ w Rawiczu Robert Korczak, który pełnił rolę instruktora, a następnie wodzireja. - Dzięki fachowym wskazówkom nauczyciela, nauka tańca przebiegała sprawnie i z powodzeniem. W efekcie został odtańczony taniec belgijski przez pary utworzone przez wszystkich uczestników - informuje Alicja Stachowska. - Była też zabawa taneczna i zajęcia przy muzyce. Oprócz zajęć tanecznych grupa chłopców utworzyła dwie drużyny i rozegrano mecz piłki nożnej halowej na szkolnej sali sportowej.(JM)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!