Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Inwestor kupił tereny pod Rawiczem [FILM]

› Aktualności› Samorząd 10 miesięcy temu    2.03.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 238 ocen 88 / 76%
A A A
Od lewej prezes Hengst Filter, Christopher Heine, burmistrz Grzegorz Kubik oraz  Zygmunt Wabiński, prezes Hengst Poland i Błażej Jankowski, członek zarządu Hengst Filter PolskaOd lewej prezes Hengst Filter, Christopher Heine, burmistrz Grzegorz Kubik oraz Zygmunt Wabiński, prezes Hengst Poland i Błażej Jankowski, członek zarządu Hengst Filter Polska fot. Joanna Miśkowiak

Firma Hengst Filter Polska sp. z o.o. kupiła dziś grunty w Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej Invest Park w Kątach. Była jedynym uczestnikiem przetargu. Za teren o powierzchni 8,52 ha zapłaci 2,9 mln zł brutto.


Na konferencji prasowej u burmistrza Grzegorza Kubika, prezes firmy Hengst Filter, Christopher Heine poinformował, dlaczego spółka wybrała tereny właśnie w gminie Rawicz. Powiedział też o planach, zgodnie z którymi w Kątach powstanie zakład produkujący filtry samochodowe, który początkowo zatrudni 100 osób, a docelowo nawet 300. Inwestycja ma ruszyć w III kwartale tego roku. 

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 67 głosów: 88 (76%) 21 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (238)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ karolina
10 miesięcy temu ocena: 40%  238
co teraz z debnem polskim i osobami ktore kupily dzialki zeby mieszkac w cichej okolicy z dala od miasta? nikt o nas nie mysli?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ręce opadają
9 miesięcy temu 237
idźcie do pani weterynarz może wam zorgainzuje protest
~ do karoliny
10 miesięcy temu ocena: 89%  236
Co z osobami, które kupiły działki przy strefie przemysłowej? Albo im to odpowiadało, albo są głupi, że tam kupili.
~ wdesfdgb
10 miesięcy temu ocena: 50%  235
Brawo samorząd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cała prawda
10 miesięcy temu ocena: 62%  234
Odpowiedź na te wszystkie insynuacje i pytania brzmi, tylko KUBIK!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Tylko prawda i fakty
9 miesięcy temu ocena: 0%  233
Z pewnością nie będę głosował na ludzi którzy oprócz bycia burmistrzem albo starostą nie mają innego pomysłu na siebie są z tego względu kompletnie niewiarygodni, ich dorobek życiowy jest ich wizytówką.
~ no
10 miesięcy temu ocena: 20%  232
Czas na kogoś nowego. Nowy człowiek nowe szanse. Oni już wszyscy byli i mieli dużo czasu, żeby pokazać na co ich stać. Dziękujemy im.
~ aeli
10 miesięcy temu ocena: 46%  231
Mogę wymienić co najmniej 20 powodów, dlaczego nie będę głosowała na Kubika. Przede wszystkim, głosowałam na niego ostatnio i czuje się oszukana. Obietnice wyborcze na wyrost, teraz okazuje się, że wiadomo było od początku, ze obietnice niemożliwe są do zrealizowania.
~ Pytanie do propagandy burmistrza
10 miesięcy temu ocena: 50%  230
Czy ta informacja, że Niemcy kupili ziemię pod Rawiczem ma pokazywać, że zostaną spełnione obietnice wyborcze sprzed 4 lat ? Czy to są już nowe, jakieś obietnice na poczet nowych wyborów na burmistrza . Tyle już tych obietnic było, że my wyborcy naprawdę się już gubimy. Czy ta informacja ma mówić, ok jednak Kubik spełnił obietnicę, kto głosował na niego, może mieć satysfakcję. Czy ta informacja ma zachęcać znowu na głosowanie na Kubika; jak zagłosuje cie na mnie to będzie nowy zakład, naprawdę można się w tym chaosie zgubić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ooo
10 miesięcy temu ocena: 73%  229
Artykuł jest w gazecie która jest organem niezależnym ale rozumiem że może boleć.
~ głupich nie sieją
10 miesięcy temu ocena: 50%  228
Odpowiedż na twoje durne pytanie brzmi "nie" ludzie będą głosować według swojego zdania niektórzy tak a niektórzy srak.
~ sr
10 miesięcy temu ocena: 67%  227
Większość komentarzy negatywnych usunięto. Dlatego uważam, ze wszystko po wyborach okaże się znowu kłamstwem, jak to było poprzednio. Miejsca pracy i inwestycje już dawno miały być.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sr
10 miesięcy temu ocena: 50%  226
Kubik jeszcze się nie rozliczył z obietnic sprzed 4 lat a już ludzi częstuje nowymi obietnicami, żeby go znowu wybrali, taka prawda. Jak ktoś nie wierzy to proponuje się udać na to pole pod Dębnem Polskim, niech się sam przekona co tam zastanie.
~ asds
10 miesięcy temu ocena: 33%  225
Chcesz powiedzieć, że burmistrz w kampanii wyborczej świadomie kłamał, że szybko sprowadzi inwestorów, ? W to akurat uwierzę.
~ klamstwem chory czlowie
10 miesięcy temu ocena: 70%  224
problem w tym ze zaden burmistrz w tak krokim czasie nie zrobil tylu inwestycji wiec nie pisz o klamstwach. 300 miejsc pracy i podnoszenie z ruiny tematów gopodarki to wielki sukces kubika inaczej bysmy trwali w smutnej rzeczywistosci
~ asds
10 miesięcy temu ocena: 20%  223
Takim kłamstwem, jak poprzednie obietnice wyborcze. Burmistrz obiecał złote góry miejsca pracy a tutaj przez całą kadencje nie wiele się działo. Teraz przed wyborami znowu obietnice i zapewnienia.......
~ prawda
10 miesięcy temu ocena: 55%  222
jakim kłamstwem chory człowieku? kubik zadeklarował miejsca pracy i własnie jest inwestor który ruszy z budową. Przetragi na planty i wszystko sie robi. jako mieszkaniec widze to inaczej
~ ONO
10 miesięcy temu ocena: 55%  221
NIEKTÓRZY PATRZEĆ NIE MOGĄ , ŻE BURMISTRZ I PRACOWNICY DZIAŁAJĄ I MAJĄ EFEKTY . STĄD TE WSZYSTKIE ŚMIESZNE WPISY I TYLE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ My zawsze na nie
10 miesięcy temu ocena: 86%  220
Tacy z nich patrioci lokalni o swoją d....ę się tylko martwią.
~ co za świat
10 miesięcy temu ocena: 76%  219
Czemu nie ma tu tzw. biura inwestora ? Temu bo nigdy nic nie zrobili. Nikt tu nie musiał za wiele robić bo wszyscy sie tu znają i wiadomo po nazwiskach kto czemu skąd i jak. Zaraz usuną komentzrz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ grz.
10 miesięcy temu ocena: 41%  218
Dlaczego nowi inwestorzy nie dostali żadnych grzybków albo jakiegoś trunku? każdy poprzedni coś dostawał - to już tak ładnie wpisało się w nasz krajobraz :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kln
10 miesięcy temu ocena: 75%  217
grz... widać, że boli cię bardzo tylna część ciała w związku z tym, że tobie (i wielu innym, w szczególności wielu tutaj na forum), brakuje już argumentów na podważanie sukcesów Burmistrza. Miał być inwestor - jest, miasto miało być promowane- jest, są inwestycje - są, miasto jest czystsze - może daleko do ideału, ale różnica miedzy tym co było i tak jest ogromna. A to dopiero jedna kadencja. Przez długie procedury w jedną kadencję trudno zrobić tak dużo nawet mając nieograniczony budżet.
~ pytanie do burmistrza
10 miesięcy temu ocena: 50%  216
I znów kubik będziesz podwyższał swoją wypłatę?????
~ jajo
10 miesięcy temu ocena: 75%  215
Przecież nie będzie nikt pytał "a tak naprawdę to ile na rękę będziecie płacić?" jak gwiazdy rawickiego samorządu.
~ Do Rawiczanina
10 miesięcy temu ocena: 46%  214
Czemu mieszasz w to Karolinę.. Ty masz jakąś obsesję z tym CIB albo specjalnie tak piszesz. Guzik ci chodzi o nią , chcesz tylko znowu komuś dołożyć kosztem jej nazwiska. Trudno, aby w artykule o inwestorze i to z ubiegłego tygodnia gazete pisała o Karolinie. Nie mieszaj sportu z polityką .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanin
10 miesięcy temu ocena: 58%  213
PRZEPRASZAM. Wiem, że nie na temat. Redakcja nie zauważyła ( i wcale się nie dziwię hehe), że nasza Rawiczanka Karolina Kucharczyk zdobyła TRZY ZŁOTE i JEDEN SREBRNY MEDAL na Mistrzostwach Świata osób z niepełnosprawnością w lekkiej atletyce we Francji. Została też najlepszą zawodniczką tych mistrzostw. Redakcja takich sukcesów nie widzi, może cib jej tego nie przesłał. Władza pewnie też zrobi sobie zdjęcie na facebooka, ba fajnie ogrzać się w ciepełku sukcesów. Ciekawe co dalej ? A może stworzyć Karolinie normalne warunki do treningów, np. zimowych ? Regularny dostęp do sali, a nie bieganie po stadionie w minusowej temperaturze ? Przecież to złoto też się świeci, nie tylko to Anity. Ceńmy wszystkie sukcesy Rawiczan !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ HaHa
10 miesięcy temu ocena: 67%  212
Fotka na fejsie już jest.
~ Tomasz S.
10 miesięcy temu ocena: 56%  211
Brawo dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej za znalezienie inwestora dla Rawicza!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hejter
10 miesięcy temu ocena: 48%  210
szkoda ze poprzedni przez 10 lat nie znalazl takim sposobem :) Kubik wyraznie mowi co zrobil zeby pozyskac firme hejterze
~ jan
10 miesięcy temu ocena: 58%  209
Brawo! Pan Burmistrz może być pewny następnej kadencji. Hejterzy zawsze się znajdą i najwięcej się udzielają. Zresztą dobrze, że są przeciwnicy, bo to zdrowa sytuacja. Władza nie ma oficjalnych przeciwników chyba tylko w korei pln. Już niedługo wybory i wyniki pokażą jak jest. Dla mnie sytuacja jest oczywista - nie tylko jest inwestor a Burmistrz promuje miasto gdzie tylko się da, ale także choćby takie codzienne rzeczy jak porządek na ulicach - np. moja ulica jest na dzień dzisiejszy zamieciona , podczas gdy kiedyś pamiętam jak latem leżał jeszcze piasek z zimowego odśnieżania.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oPOzycja PRA
10 miesięcy temu ocena: 44%  208
Kubik nie musi strartować w wyoborach bo już je wygrał. Tyle w temacie
~ Wyborca niestety wasz
10 miesięcy temu ocena: 25%  207
Nie wiem o co ci chodzi z tym "poaddprząrają" ale to nie ważne. Jednak w tym masz rację inwestycje i roboty idą tam gdzie jest "silny" radny. Ze "słabymi" się nikt nie liczy. Zachowujecie się dokładnie tak jak PiS w sejmie.
~ Do do Jana
10 miesięcy temu ocena: 86%  206
A może problem jest w tym , że tam w okolicach o których piszesz jest słaby radny i nie interesuje się swoim okręgiem, bo często wystarczy zadzwonić do ZUK i ci poaddprząrają
~ do Jana
10 miesięcy temu ocena: 62%  205
No widzisz Jan . Nauka nie idzie w las , szybko się uczysz i wykorzystujesz wpisy przeciwników. Co do porządku. To chyba mieszkasz na ulicy gdzie mieszka burmistrz. Przejdź choćby Dworcową , Saperską, czy Roweckiego. Tam już jest inaczej , bo tam nie ma radnego z Silnego Regionu. No ale jak tak lubisz to wazelinuj dalej.
~ Pawlo
10 miesięcy temu ocena: 57%  204
No, nareszcie porządny burmistrz. Tak jak obiecał, jeździł, załatwił inwestorów. Nie spodobał sie Animex - proszę bardzo, jest następny, a będzie jeszcze niejeden. Brawo!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ racjonalny
10 miesięcy temu ocena: 0%  203
czy każdy kto widzi pozytywny ze zmieny burmistrza jest silny? a moze po prosty racjonalny?
~ Sympatyk
10 miesięcy temu ocena: 42%  202
No widzisz Pawlo i ty możesz zostać SILNYM.Powiedzić coś dobrego o burmistrzu każdy może. Miło pozdrawiam i zapisuję się na gilganie "szczotkom druciannom"
~ Zasadne pytanie
10 miesięcy temu ocena: 68%  201
Bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców natomiast nie do końca dobra dla hejterów wiadomo jakich,czy to oznacza że nie zależy im na dobru miasta,gminy i mieszkańców?Zawartość tego bełkotu hejterskiego na to wskazuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tyż hejter
10 miesięcy temu ocena: 37%  200
A co powiedzieć o twoim silnym i regionalnym bełkocie. Niczym się nie różni i nie odbiega od bełkotu tych hejterów "wiadomo jakich".
~ Oko
10 miesięcy temu ocena: 52%  199
Dlaczego ciągle usuwają że Pini Beef ktorej wlascicielem jest Animex wylewał krew ze sciekami do okolicznych rowów ? Komu w niesmak taka informacja ? W rowie melioracyjnym biegnącym przy zakładach mięsnych Pini Beef znowu pojawiły się ścieki wymieszane z krwią. Na miejsce przyjechała policja oraz inspektorzy WIOŚ. Firma przeprosiła mieszkańców „za dyskomfort”. A trwa to od LAT !! Poszukajcie w internecie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do złotoustego
10 miesięcy temu ocena: 50%  198
Naprawdę silne cięte złote usta. Ale tu nikt nie napisał że obecny inwestor się nie podoba. Jest Ok. Jednak błędy trzeba przypominać, po to by ich więcej nie powtórzyć. A temat animexu nie jest jeszcze 100% zamknięty. Czujnym trzeba być. I wiemy kto nam go usilnie chciał wcisnąć.
~ Usta do oko
10 miesięcy temu ocena: 64%  197
Oko coś ty się uczepił tego starego tematu . Nie podobał ci się tamten zakład to masz inny .To co się czepiasz , no fakt mogło cię to przybić , zaskoczyć. Oko mogło ucierpieć. Taki szok. Kubik ma inwestora i to takiego
~ Ucho
10 miesięcy temu ocena: 64%  196
Oko bardzo dobrze że tak zrozumiałeś ale z tym paniskiem to przesadziłeś,na brak kolegów nie narzekam.
~ Ucho
10 miesięcy temu ocena: 73%  195
Oko nie jestem twoim kolegą .
~ Oko
10 miesięcy temu ocena: 33%  194
Ależ oczywiście, że na temat ! Aprobuje nowego inwestora a nie truciciela. Związek przyczynowo - skutkowy zachowany!
~ Do ucho
10 miesięcy temu ocena: 44%  193
Na temat kolego, na temat bo dotyczy to inwestora którym chcieli na siłę uszczęśliwić nas nasi wybrańcy. Przekonując nas że nic nam nie grozi. Czyli jest to im nie na rękę .
~ Ucho
10 miesięcy temu ocena: 62%  192
Dlatego że jest to nie na temat.
~ Mieszkaniec
10 miesięcy temu ocena: 63%  191
I powtórka. Jest firma źle .Nie ma firmy też źle. Co wy tu za bzdury wypisujecie albo nie na temat albo jako hejt Znam człowieka, który na każdego wiedział co powiedzieć. Pewnego razu spytałem, dlaczego mówisz o tych ludziach nieprawdę, przecież Oni są inni, lepsi, dobrzy niektórzy bardzo dobrzy. On na to, >kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec do strsszne
10 miesięcy temu ocena: 60%  190
Wiem kogo on zacytował a hejterzy to stosują i na tej "gnidzie" się wzorują stąd nawet dobre działania zawsze będą oczerniać.To był cytat .Zapomniałem dodać cudzysłow ale wiem też , że zrozumialeś.
~ Straszne
10 miesięcy temu ocena: 61%  189
Mieszkaniec !!! No to masz ciekawych znajomych ! wiesz chociaż czyj to cytat " kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą ". Nawet mi przez klawiaturę nie chce przejść kogo cytujesz .
~ Co by tu jeszcze zrobić żeby zablokować.
10 miesięcy temu ocena: 62%  188
Niech ten radny co dopytywał w sprawie rynku czy wszystko było czytelne i przejrzyste. Albo ten drugi co dopytywał ile ludzie będą zarabiać. może POmoże
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ O co ci chodzi
10 miesięcy temu ocena: 63%  187
No a co ? Źle że dopytywał ? W wydawaniu publicznych pieniędzy wszystko powinno być czytelne !!! I ma rację że pyta . Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi a w nich przoduje MG
~ O!!! i to jest konkret
10 miesięcy temu ocena: 0%  186
http://www.rawicz24.pl/artykul...
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 73%  185
Myślę, ze trzeba będzie założyć stronę na FB, pt. "Jakie komentarze nieprzychylne burmistrzowi usuwane są z rawickich portali" Niektórym może być wstyd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Realista
10 miesięcy temu ocena: 82%  184
To nie przejdzie !! Na FB to tylko brawo, brawo , super, super ,tak trzymać. Tam wazelinują a tu się realizują inaczej bez nazwiska. Doktor Jekyll i Mr. Hyde.
~ Animex
10 miesięcy temu ocena: 71%  183
Redaktorki wstydu nie mają. Animex to jest wstyd dla rządzących dlatego usuwają.
~ poop
10 miesięcy temu ocena: 55%  182
Przez dwa lata prowadzono pertraktację. Wytrwałość godna podziwu. Oczywiście radni będą mieli wgląd w dokumentację tych pertraktacji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ham ze
10 miesięcy temu ocena: 100%  181
Poop chcesz i tą firmę zniechęcić. Zawsze tak działacie?
~ PO CO?
10 miesięcy temu ocena: 60%  180
Tak tylko PRAwdziwi bo oni ufają tylko sobie.
~ Może tak nie wytną.
10 miesięcy temu ocena: 80%  179
Tak będą mimieltaki sam dostęp jak z listem intencyjnym i innyminnymi dokumentami w sprawie z poprzednim. " inwextorem"
~ oko
10 miesięcy temu ocena: 50%  178
a dla takiego nowego inwestora BRAWO!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nowa firma
10 miesięcy temu ocena: 37%  177
Super, że taka firma powstanie . Dobry burmistrz to taki , który promuje gminę i chce aby się rozwijała. Skończcie już z tymi durnymi komentarzami , bo z innych gmin już się z was śmieją.Jakby zainwestowali w Miejskiej Górce to też byście obrażali burmistrza Rawicza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mydełko na goronczke
10 miesięcy temu ocena: 50%  176
A z ciebię to się nie śmiejom.
~ sr
10 miesięcy temu ocena: 70%  175
Na razie sprzedał ziemie Niemcom i tyle. Najpiew coś zróbcie później się chwalcie.
~ asd
10 miesięcy temu ocena: 76%  174
To puste pole pod Dębnem Polskim było świadkiem już wielu komedii wyborczych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KRZYK
10 miesięcy temu ocena: 96%  173
ŻENUJĄCE RAWICZAKÓW ROZMOWY. LUDZIE JAK MOŻNA TAK UPAŚĆ ? MÓWIĘ DO WSZYSTKICH , CZAS SIĘ OCKNĄĆ. NIE MOŻNA DZIAŁAĆ RAZEM ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pracownica z SEWS
10 miesięcy temu ocena: 46%  172
Serdeczne gratulacje każda nowa firma to impuls do rozwoju i miasta i regionu,gospodarka przede wszystkim.Ludzie dajcie już sobie spokój z tym wzajemnym hejtem jest dobry inwestor i cieszmy się z tego powodu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pracownica z SEWS
10 miesięcy temu ocena: 57%  171
Serdeczne gratulacje każda nowa firma to impuls do rozwoju i miasta i regionu,gospodarka przede wszystkim.Ludzie dajcie już sobie spokój z tym wzajemnym hejtem jest dobry inwestor i cieszmy się z tego powodu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ob.
10 miesięcy temu ocena: 78%  170
Przypominam sobie artykuł udzielony ŻR przez prezesa firmy i mówił on że szukał terenu w okolicznych gmin, zdecydował się na Rawicz i to była ich decyzja, a p. Burmistrz w swoim filmiku mówi że on inwestora znalazł - jak to bywa, sukces ma wielu ojców
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do gratucje
10 miesięcy temu ocena: 91%  169
Mów za siebie. Ja sam się wypowiem jak zechcę.
~ ryba
10 miesięcy temu ocena: 69%  168
Lykacie pijar jak pelikany ryby. Możliwości w Gostyniu się skończyły. Rawicz spełnił warunek.Filtron kupił.
~ gratucje
10 miesięcy temu ocena: 32%  167
Firma szukała Kubik ich znalazł i sie dogadali. Super Panie Burmistrz mieszkancy gratuluja!
~ janusz
10 miesięcy temu ocena: 29%  166
tylko kubik mowi jasno ze dostosował strefe pod potrzeby firmy. Prezes frrmy hengst mowi ze docenia dzialania kubika i dlatego sa w rawiczu. nie hejtuj Tadek czy tam inny Marek Jacek tylko docen to ze Kubik znalazl firme
~ abc
10 miesięcy temu ocena: 62%  165
Hmmm a jak Pawłowski będąc burmistrzem nie chciał sprzedać terenu Winklowi - przetwórstwo tworzyw sztucznych dawniej Białek i żądał cen z kosmosu za teren nawet w Warszawie takich nie ma i Winkiel otworzył firmę w Niepruszewie zwalniając przeszło 100 osób w Rawiczu jakoś echem się to obeszło. Ciekawe czemu Pawłowskiego z tego nikt nie rozliczył??? A Firma miała po rozbudowie dodatkowo zatrudnić 100 osób. I czemu tu jest cisza w tym temacie???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ciekawy
10 miesięcy temu ocena: 83%  164
Do Spłuczka! Właśnie dlatego pytam o więcej szczegółów bo ktoś tu próbuje ferment zasiać. Też słyszałem że były to podatki i to że blisko Moraszewo od Poznania a nie taki Rawicz.
~ Janusz z Zielonego Rynku
10 miesięcy temu ocena: 56%  163
Tak, pamiętam ten skandal! Władze miasta wygoniły w sposób chamski firmę z Rawicza.
~ Ciekawy
10 miesięcy temu ocena: 82%  162
Ciekawe to co piszesz. Coś więcej, o jaki grunt chodziło, ile to chciał za to pieniędzy ? Kogo zwolnili ?
~ Gratulacje
10 miesięcy temu ocena: 40%  161
Wlasnie kiedy kubikowi gwizdek Pawłowski i Taraska złoża gratulacje??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Targ rybny.
10 miesięcy temu ocena: 79%  160
Na OLX jest ogłoszenie w Żylicach gość za 6 ha rząda 3 miliony bez przetargu. Czyli więcej. No ale przetarg i licytacja były więc wszystko musi być ok. Tylko kto przebijał cenę? Hengs sam sobie.Burmistrz mówi 5 ! Hengs 2,5. Burmistrz 4 Hengs 2.9 . Burmistrz 3,5 Hengs mówi PAS. Burmistrz mówi " panie ja to muszę sprzedać bo mnie rozjadą. Hengs 2,9 i ani złotówki. Burmistrz- sprzedane.
~ Gratulacje
10 miesięcy temu ocena: 50%  159
Pawłowski? Poczytaj jego strone jak wysmiewa kubika ze mowil bajki o inwestorach. niech teraz go przeprosi i pogratuluje. Pozostali co robili w sprawie animexu? a tu kubik zaskoczyl. czekamy na ich gratulacje
~ Pycha to grzech.
10 miesięcy temu ocena: 70%  158
Gratulacje? Podaj choć jeden powód dla którego mieli by to zrobić. Jak już używasz nazwisk to rób to prawidłowo.
~ Rawiczanin
10 miesięcy temu ocena: 37%  157
Tylko najwięksi rawiccy idioci nie cieszą się nowym inwestorem. Tylko zdrajcy co życzą jak najgorzej dla miasta
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ GRATULACJE?
10 miesięcy temu ocena: 40%  156
A KIEDY PAN GWIZDEK I PAWŁOWSKI POGRATULUJA KUBIKOWI? CZY SPODENKI ZA KROTKIE?
~ Do Rawiczanin
10 miesięcy temu ocena: 81%  155
Nie ma tu chyba nikogo kto nie cieszy się z nowego zakładu pracy. Zapewne cieszą się też miejscowi przedsiębiorcy, szczególnie kosmetyczki i fryzjerzy. Krytyce i wyśmiewaniu podlega styl w jakim to się odbywa, w blasku fleszy i nawale mijrofonów, nie wspomnę o internecie. Gdzie pokora, a prawda jest taka że pokorne cielę dwie krowy ssie.
~ Pawlo
10 miesięcy temu ocena: 72%  154
Dziwne. przetarg 02.03.2018 - wybranie oferenta. 02.03.2017 wywiad w TVP, przecież trzeba wcześniej to ustalić. Dziwne, bardzo dziwne......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do dzak
10 miesięcy temu ocena: 89%  153
dzak uspokój się, nabierz powietrza, policz do 10 i jeszcze raz powiedz to, co chciałeś powiedzieć, bo ni chu chu, zrozumieć cię nie można.
~ dzak
10 miesięcy temu ocena: 14%  152
a wiesz ze trzeba ustalic jak jechales na lustra z ekipia jackiem i tereska? PRowo kubik wycina wszystko
~ Do Pawlo.
10 miesięcy temu ocena: 100%  151
Pawlo to nic dziwnego, to normalne kiedy występuje taka ważna osobistość i inwestuje poważny inwestor to telewizje drżą, idą na bezpośrednią transmisję. Co tam dla nich10 minut przy tak ważnym temacie. W końcu Rawicz ma inwestora.Wieść poszła w Polskę a nawet i Świat. Usłyszeli o naszym inwestorze nawet w San Escobar. Teraz to już lawinowo jak domino posypią się inwestorzy. Tylko żeby Tadeusz nic nie wymyślił.
~ Normalne
10 miesięcy temu ocena: 18%  150
Sam dziwny jesteś. Ze wszystkim masz problem. Daj na luz. Już dawno media mówiły o tej dacie. Z uwagi na to, że nie każdego dnia w Wielkopolsce inwestuje tak poważna firma. To 10 minut w TVP regionalnej chyba mogą znależć
~ Nic dziwnego.
10 miesięcy temu ocena: 93%  149
Pawlo... Kombinuj! Kombinuj! Ma się te wejścia w mediach.
~ Pawlo
10 miesięcy temu ocena: 79%  148
Pomyłka w dacie, miało być 02.03.2018
~ Tak sobie myślę
10 miesięcy temu ocena: 93%  147
Cenzura spod pazura. Jakimi kryteriami kieruje się tutejszy cenzor nie zrozumie nikt. Posty ubliżające i aroganckie zostawiacie a takie z lekkim zabarwieniem politycznym lekko uszczypliwe a jednak prawdziwe kasujecie. To że penuje tytaj obsesja " Tadeusz" nie znaczy że można schodzić w tym kierunku poniżej zera. Przejrzyjcie te wpisy i albo kasujcie cały wątek albo nie kasujcie nic. Każdy z tu piszących dobrze wie że nie jest anonimowy w 100%. Zawsze można go odnaleźć. Dlatego nie stawiajcie się w roli opaczności.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Smutne to jest
10 miesięcy temu ocena: 42%  146
Taka dobra nowina dla naszego regionu a poziom zazdrości i nienawiści znowu sięga szczytów przynajmniej na tym forum mam nadzieję że to tylko kilku ciągle tych samych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mickiewicz
10 miesięcy temu ocena: 81%  145
Jest tylko jeden winny tym wpisom!!! "Pan Tadeusz"
~ Przykre co?
10 miesięcy temu ocena: 95%  144
O jakiej ty zazdrości mówisz. Czego tu zazdrościć. Popatrz kto tu najbardziej nienawiścią pała pisząc o "czerwonych wyciorach do kibla" i podobnych.
~ Pastor Dobra Nowina
10 miesięcy temu ocena: 86%  143
Dobra nowina! Tak! Głośmy dobrą nowinę!
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 62%  142
Na razie sprzedał tylko ziemie Niemcom. Zawsze to dla nich jakaś lokata kapitału. A co będzie za rok, czy powstanie jakiś zakład, zdecyduje rynek i opłacalność. Więc może coś powstać a może równie dobrze nie powstać. Osobiście nie wierze w obietnice burmistrza. Szczególnie, ze ściemnia, że ta firma po wyborach powstanie. W tym wszystkim po prostu o wybory chodzi.Najpierw coś zróbcie a później się chwalcie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Podręcznik Trola
10 miesięcy temu ocena: 22%  141
Podpowiedzi dla troli: że firma niemiecka, że tylko 100 pracowników, że nie będą płacić podatku gruntowego, że to nie tor F1, że będą mało płacić pracownikom, że zatrudnią samych Ukraińców, że i tak się nie wybudują, że to spin Kubika, że ratusz i tak się sypie, że będą smrodzić i czcić Szatana
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zestaw koszowy cargo
10 miesięcy temu ocena: 93%  140
Marek!!!! Plis... A taki fajny chłopak z ciebie
~ TROLLA
10 miesięcy temu ocena: 83%  139
Do: Podręcznik Trola. Po pierwsze TROLLA, po drugie napisz dla siebie podręcznik głupoty dla opornych.
~ loa
10 miesięcy temu ocena: 68%  138
Żądamy powrotu Gazometu, Papierni, Elbudu, Sewsu co poupadały za poprzednich władz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie dla Animexu
10 miesięcy temu ocena: 6%  137
I co robimy ? nazwę trzeba by zmienić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tak dla Tak
10 miesięcy temu ocena: 100%  136
Animex trzeba zmienić ale lekarza dla ciebie.
~ Radny G
10 miesięcy temu ocena: 95%  135
Zawsze można odświerzyć " Tak dla inwestora w Rawiczu"
~ NIEWOLNIK
10 miesięcy temu ocena: 62%  134
ILE BĘDĄ PŁACIĆ ? 1500 ? 1700? MOŻE 1900 ZA 3 ZMIANOWY SYSTEM ? NIE DZIĘKUJĘ. ŻEGNAM WAS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Faceman
10 miesięcy temu ocena: 87%  133
UWAGA!!!Lejkujemy i udostępniamy występ naszej najjaśniejszej star w TV. Bierzcie przykład z silnych radnych niektórzy(re) udostępniają same swoje posty. Klakierzy i przyboczni działają licząc na spady ze stołu pańskiego a gawiedź się przygląda i cieszy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Faceman Do Hateman
10 miesięcy temu ocena: 100%  132
Dlaczego manipulujeszi generalizujesz. Nie użytkowników "fejsbuka" nazywam gawiedzią a tylko tych klaszczących, łałających i głęboko wchodzących. Minister Gowin bidok to i ja nie wstydzę się być bidokiem.
~ To że jesteś gawiedź
10 miesięcy temu ocena: 94%  131
To twój problem. Zapoznaj się ze znaczeniem słów gawiedź, klakier i przyboczny, stół pański a później lamentuj i siej ferment że to obrażanie. Niestety to smutna prawda.
~ Jestem klakier i gawiedź
10 miesięcy temu ocena: 17%  130
Ty też lajkuj i udostępniaj, bo jeszcze tak niedawno obrażałeś burmistrza i SR za brak inwestora. .Jak do tej pory żaden wam się nie podoba. Jak możesz nazywać ludzi tak obraźliwie. To nie jest żadna gawiedź, dla ciebie .Z drugiej strony od was nawet nie ma co udostępniać .I co to za określenie na mieszkańców Rawicza" klakierzy", "przyboczni".Zobacz kto koło ciebie chodzi. Plucie na innych to wasze metody .I popatrz na siebie. .Nowoczesny zakład to szansa dla Rawicza. Tylko człowiek bez wyobraźni myśli, że jest inaczej.
~ Hateman
10 miesięcy temu ocena: 10%  129
Bardzo brzydko z twojej strony że użytkowników Facebooka określasz słowem gawiedż. a na spady ze stołu nikt nie liczy bo nie musi w przeciwieństwie do ciebie bidoku.
~ praca
10 miesięcy temu ocena: 78%  128
Idę do pracy! Fanfary! I mówcie mi, że jestem boski! Bo idę do pracy, pracować! Za co biorę pieniądze? Za pracę? Hmm. A nie za to, że jestem? Hmm.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bruce Lee
10 miesięcy temu ocena: 37%  127
Super, w końcu zmiany na to czekaliśmy, tylko co Pan Pieprzyk na to? No i inni rawiccy krzykacze jak Michalczak czy Ostrowski?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Protestant
10 miesięcy temu ocena: 94%  126
Animex masz coś do ludzi o innych przekonaniach? Co masz do innych religii?
~ Chuck Norris
10 miesięcy temu ocena: 100%  125
A oni na to jak na lato!!! Mają to w d.....
~ Animex
10 miesięcy temu ocena: 27%  124
Para znanych rawickich protestantow ma dziś przykuć się do slupa na rynku w Dębnie Polskim.
~ Precz z preczem!
10 miesięcy temu ocena: 50%  123
Do Precz z polityką. Ile w tobie jest małości, miałkości i kompleksów! Szkoda słów. Tak! Rawicz się zmienia! Ostatnio przyjechał do mnie znajomy z Poznania i szukał WC na rynku. Nie mógł zrozumieć, że w Ratuszu są szalety miejskie. Ale pięknie jest! Popłynie teraz wazelina. Plum.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie zorientowany
10 miesięcy temu ocena: 85%  122
To w Ratuszu poznanskim sa tylko toalety dla urzędników?
~ Stanisław
10 miesięcy temu ocena: 72%  121
A co nie dałeś mu skorzystać z Twojej? Bidulek, musiał iść do Ratusza? Nie chciałbym mieć takiego znajomego jak Ty. A co w tym, że skorzystał z WC w Ratuszu jest nie do zrozumienia. Przynajmniej w portki nie narobił....
~ P.P.
10 miesięcy temu ocena: 77%  120
No i fajnie. Oby płacili więcej niż w Gostyniu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mario
10 miesięcy temu ocena: 100%  119
a ile płacą w Gostyniu po roku pracy ?
~ Precz z polityką
10 miesięcy temu ocena: 52%  118
Ruszyli do boju przegrani od Jacka i Tadzia nic wam nie pomoże ten bełkot hejterski ludzie już Was poznali że tylko o stołki wam chodzi a dokonań jakoś brak, Panie burmistrzu gratuluję i życzę powodzenia Rawicz się zmienia na dobre.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kochamy Pana Burmistrza
10 miesięcy temu ocena: 55%  117
Kochamy Pana, Panie Kubiku! Jesteśmy wdzięczni za chleb nasz codzienny! Pan tak ciężko pracuje za ponad 10 tysięcy złotych miesięcznie! Ale my będziemy zarabiać jeszcze więcej w fabrykach wybudowanych dzięki Pana staraniom! Tytaniczna praca przynosi efekty! Kochamy Pana! My! Wszyscy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kandydat
10 miesięcy temu ocena: 75%  116
A ja głupi myślałem ze Kubik ma ze 20 tysiakow Nie startuje na burmistrza
~ 10 tys
10 miesięcy temu ocena: 18%  115
Marku powtarzasz się Jakaś nerwowość i bezsilność? Metody propagandowe podobne do tych u poprzedniego burmistza Jest jakieś powiedzenie o przestawaniu i stawaniu
~ Nie pisz
10 miesięcy temu ocena: 29%  114
Hejnz nie pisz już tych komentow
~ Mieszkaniec DP
10 miesięcy temu ocena: 69%  113
Teren sprzedany razem z ul Jastrzębią była droga nie ma drogi. A żeby uciszyć mieszkańców położą im trochę kostki ,którą i tak rozjadą ciężarówki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ c+e
10 miesięcy temu ocena: 46%  112
Brawo P. Kubiku. Czekamy na rekrutacje:-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ inicjacja
10 miesięcy temu ocena: 50%  111
Taka inicjacja! Pierwszy raz! Dla niektórych będzie, pierwszy i ostatni! Uwaga! Złota myśl! "Pierwszy zawsze jest ważny, bo jest pierwszy"! Głębia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ini co?
10 miesięcy temu ocena: 40%  110
TO tak jak z tobą.Ty istniejesz a radni od ciebie nie .Pierwszy ważny znasz to. Weź przestań. I czemu na RPA nie ma nic o inwestorze . A może trzeba haki znaleźć . A może na coś doniesiesz, oplujesz, zamącisz, powiesz, że się nie uda, protest zrobisz, flagi wywiesisz, ludzi przestraszysz, Może czyimiś rączkami się posłużysz. Ten inwestor głeboko zabolał Tak głębia, moc, silni,
~ :)
10 miesięcy temu ocena: 50%  109
Tylko :)
~ 0,25!
10 miesięcy temu ocena: 59%  108
Flaga Oksfordzka dla burmistrza! 0,25 inwestora na rok! Woow! Ponad 10 tys. zł na rękę? Tak? To strefy powinny tętnić życiem! A teraz popłynie szerokim strumieniem kiełbasa wyborcza!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Też gratuluję
10 miesięcy temu ocena: 35%  107
Ale się wysiliłeś . Ten inwestor to fakt. Kubik pokazał skuteczność i oby tak dalej
~ Progress
10 miesięcy temu ocena: 71%  106
Tylko się cieszyć. Każda nowa firma to korzyść ( chyba, że uciążliwa dla środowiska ) dla miasta i mieszkańców. Nawet jak są małe zarobki to wytwarza się konkurencja i aby utrzymać, zwłaszcza dobrych pracowników trzeba będzie podnosić pensje. Także wpływ z podatków, nawet jak z jakiegoś będzie zwolniona to inne musi płacić. Oby powstawały kolejne firmy, nieważne czy poprzez starania burmistrza czy kogo innego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pensja
10 miesięcy temu ocena: 25%  105
Rosnace pensje to najwieksza korzyść z takich firm Gostyniacy zarabiają wiecej od nas Dzięki takim ich dogonimy
~ PYTAM?
10 miesięcy temu ocena: 58%  104
W SUMIE RACJA ! DOBRZE POWIEDZIANE
~ PYTAM?
10 miesięcy temu ocena: 78%  103
DLACZEGO MODERATOR USUWA LINKI DO OPINII PRACOWNIKÓW O TEJ FIRMIE ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gawiedź
10 miesięcy temu ocena: 100%  102
Bo to gminny portal. Własność UMiG Rawicz.
~ cib24.pl
10 miesięcy temu ocena: 55%  101
bo to cib24.pl jest?!
~ Wyborca
10 miesięcy temu ocena: 57%  100
Szopka wyborcza. Zobaczcie jakie miny gość robi jak mówi o Kubiku. Jeszcze daleko, żeby te władze Sews przebiły. To ma być spełnienie obietnic wyborczych. Po wyborach okaże się, że mamy figę z makiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Z szacunkiem
10 miesięcy temu ocena: 47%  99
No cóż wyborco . Zatkało cacao. Również gratuluję panie burmistrzu oraz pana pracownikom .
~ Mina
10 miesięcy temu ocena: 60%  98
Nic nowego jak zawsze dyrdymaly. Zapomniałeś dopisać że to takie tanie sztuczki.
~ cymeon x
10 miesięcy temu ocena: 69%  97
Dobrze, ze nie było tego radnego co prezenty rozdaje, bo poruta tylko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sukces poprzednika! ;-)
10 miesięcy temu ocena: 50%  96
Flaga Oksfordzka dla naszego wielkiego męża stanu! To on po prawie czterech latach sprzedał strefę przygotowaną przez poprzednika. Sukces! Panie Tadeuszu, dziękujemy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obecnik
10 miesięcy temu ocena: 100%  95
Jak ta strefa była przez poorzednika przygotowana to śmiech bo jakoś nikt jej nie chciał. Kubik bardziej się starał zniwelował trudności z liniami energetycznymi, powiększył z 5.5 do 8.5 ha. Uchwalił na to plan miejscowy itd. A od 2010 strefa sobie stała i nic. Kubik od 2014 jest dopiero burmistrzem .Pracę jego pracowników też należy docenić.
~ Tadeusz
10 miesięcy temu ocena: 50%  94
Strefa Tadeusza to dwie działki podzielone drogą ktorej pewnie bal się włączyć do strefy Kubik odważną decyzją zrobił jedną działkę i ma inwestora
~ Plu plu
10 miesięcy temu ocena: 25%  93
To normalne działanie ale Twój mózg tego nie ogarnie. Poprzednikowi od 2010 roku niestety się nie udało nikogo do tych terenów przekonać. Może za mało starań , za mało promocji a jeśli była to nie taka jak trzeba. Kubik pokazał, że jego działania przyniosły sukces
~ Poprzednik
10 miesięcy temu ocena: 43%  92
Szkoda ze poprzednik nie wiedział jak uzbroić teren i jak sprowadzić firme
~ Szczery
10 miesięcy temu ocena: 83%  91
Super , że powstaje nowa firma . Ale jeśli chodzi o pracę u nich to szału nie ma , ludzie z Gostynia to potwierdzają .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Szczery
10 miesięcy temu ocena: 80%  90
Żeby mieć 300 ludzi musza się lepiej niz w Gostyniu postarac
~ E tam
10 miesięcy temu ocena: 75%  89
Piep ..głupoty mam tam znajome o one mówią, że to dobra firma i płaci godziwie.W SEWSIE też narzekali ale jak go zamknęli to tęsknili za tymi zaribkami
~ nic
10 miesięcy temu ocena: 67%  88
nic - to definiuje ludzi mających kompleksy na punkcie Jacka i Tadzia.
~ nic
10 miesięcy temu ocena: 50%  87
czemu kilka ludzi od jacka i tadzia robia wszystko zeby zle mowic o nowej firme? a wy co zrobiliscie zeby firmy byly? nic?
~ alek
10 miesięcy temu ocena: 75%  86
pensje beda takie jak u dunczyka fric hansen zarabia sie 1700zl a wszystko to pod presja i stresem .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DO @na rękę
10 miesięcy temu ocena: 80%  85
DO @na rękę żeby się nie okazało że to "około 2100 na rękę" to zmieni się 1900 minus kary za błędy I DODATKIEM ZA 3 ZMIANY \!!!
~ na reke
10 miesięcy temu ocena: 33%  84
w rawiczu robią centralne firmy i ludzie zarobią wiecej min. ok 2100 na reke
~ PYTAM?
10 miesięcy temu ocena: 75%  83
U hansena jest tak mało 1500-1700 ??? Myślałem , że więcej bo taki ostry reżim akord i jeszcze przerwę 15 minut należy odpracować.
~ woow
10 miesięcy temu ocena: 63%  82
Sukces! Poszedłem do pracy i pracowałem! Woow! Naprawdę!? Kupię sobie flagę w Oksfordzie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ no to pójdzie produkcja kiełbasy
10 miesięcy temu ocena: 76%  81
No kurka wodna sukces! Burmistrz dostaje co miesiąc grubą kasę za co? Za to, że jest? Jeden inwestor przez 4 lata rządów? To jest 0,25 inwestora na rok. Kpina! Pompują już balonik. Produkcję kiełbasy wyborczej czas zacząć!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kiełbasa
10 miesięcy temu ocena: 50%  80
Twoja kielbasa powtarzana od dawna jest b nieświeża Twoi wyborcy muszą uważać bo moga sie nią zatruć :)
~ Beata.
10 miesięcy temu ocena: 20%  79
Włącz TVP 3 za chwilę wystąpi nasz burmistrz. To trzeba obejrzeć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Faceman
10 miesięcy temu ocena: 91%  78
Gawiedź to jest gawiedź, i jest to określenie niezależne odemnie.
~ Do Faceman
10 miesięcy temu ocena: 7%  77
Kto wedlug ciebie jest gawiedź ?
~ klasa
10 miesięcy temu ocena: 70%  76
Chyba sprzedałem i 15% trzeba będzie gdzieś przelać? Chyba jestem burmistrzem, chyba powinienem to wiedzieć. Hmm.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stefan Badura
10 miesięcy temu ocena: 81%  75
Ludzie- umożliwili wam możliwość wypowiedzenia się to napiszcie coś z sensem, a nie same farmazony tu sadzicie. Sami "znfcy" tematu inwestycji. Dosłownie jak się to czyta to można dostać obstrukcji. Mam tylko nadzieję że w tej głupawej dyskusji nie biorą udziału nasi wybrańcy, bo jeżeli tak jest to już upadek całkowity. Będzie zakład to pójdziecie do pracy, w końcu będziecie mieć tą upragnioną konkurencję i większe zarobki. Ale proszę was dajcie sobie już spokój z tym wzajemnym napadaniem na siebie. Radni niech przestaną robić show i wezmą się za robotę, a jak się chce brylować na szlanym ekranie i w sieci to zmienić profesję.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Praca
10 miesięcy temu ocena: 67%  74
Większość z tych co tu piszą do pracy tam nie pójdą Wielu raczej marzą się stolki
~ coś z sensem
10 miesięcy temu ocena: 83%  73
Z tymi farmazonami to masz rację, bo ani konkurencji ani większych zarobków z tego raczej nie będzie, spytaj się gostyniaków.
~ sukces Tadzia
10 miesięcy temu ocena: 67%  72
Sukces! Po 4 latach sprzedali teren przygotowany przez poprzednika! Brawo! Tadziu jest wielki!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przegeal
10 miesięcy temu ocena: 50%  71
Tadzio 12 lat mógł tam firmę sprowadzić. Nie zrobił i przegral
~ Mickiewicz
10 miesięcy temu ocena: 89%  70
No tak to można ująć ale generalie to i tak wina "Pana Tadeusza" a sukces Grzegorza.
~ Pan od puszek
10 miesięcy temu ocena: 35%  69
Wicestarosta liże rany po mistrzu pierwszego planu z pod ZK
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ A gdzie to RPA leży
10 miesięcy temu ocena: 33%  68
No faktycznie. Nie było go widać. I pana Wicestarosty też nie było. Dziwne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Suchy Rurociąg
10 miesięcy temu ocena: 64%  67
RPA leży na północ od Suchego Rurociągu!
~ Wiem co mówię
10 miesięcy temu ocena: 54%  66
Podobno następni już niedługo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiesz wiesz
10 miesięcy temu ocena: 93%  65
Kolejka taka że rondo zablokowali.
~ Przetarg
10 miesięcy temu ocena: 64%  64
Jeden uczestnik i przetarg ? No ale lepsze to niż nic.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ CHYBA???
10 miesięcy temu ocena: 64%  63
"Chyba 15% z tej wartości" - chyba zimno panu? Chyba? Sprzedają grunt i nie wiedzą? Brawo! Kompetentni, chyba.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kapary - kopary
10 miesięcy temu ocena: 55%  62
Kapary? Kapary to takie roślinki! Może miałeś na myśli kopary? No! Nie wymagajmy zbornych myśli od siłacza.
~ obiektywny
10 miesięcy temu ocena: 26%  61
GRATULACJE KUBIKOWI, teraz kapary co niektórym opadną - co prawda nadal uważam że RAWICZ W PLANACH
~ EDA
10 miesięcy temu ocena: 50%  60
Gratulacje dla burmistrza i jego ekipy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mickiewicz
10 miesięcy temu ocena: 86%  59
Bo winny być musi a kto jak nie " Pan Tadeusz "
~ Kompleksy
10 miesięcy temu ocena: 73%  58
Silni mają problem z Tadeuszem. Kompleks Tadzia! Wszędzie Tadzio! Ludzie! :-)
~ Mati
10 miesięcy temu ocena: 27%  57
Kochamy go! Jest wspaniały! Cóż za intelekt! Cóż za błyskotliwość! Chyba.
~ Brawo
10 miesięcy temu ocena: 39%  56
Tadeusz wyluzuj gdyby nie przygotowanie strefy przez kubika to byłoby nic brawo!!!
~ Do Inc.
10 miesięcy temu ocena: 42%  55
Nie mogę się z tobą zgodzić jest to duża zasługa burmistrza oraz jego pracowników,samo jeszcze nic się zrobiło.
~ Inc.
10 miesięcy temu ocena: 54%  54
To nie zasługa burmistrza. Inwestor nie został przez niego znaleziony. Szukał terenów i strefa wałbrzyska je zaproponowała. Poza tym musiał je kupić ale nie od Gminy. Wybrali Rawicz sami i się nie podniecajcie. Ukłony tylko dla firmy
~ Podręcznik Trola
10 miesięcy temu ocena: 43%  53
Podpowiedzi dla troli: że firma niemiecka, że tylko 100 pracowników, że nie będą płacić podatku gruntowego, że to nie tor F1, że będą mało płacić pracownikom, że zatrudnią samych Ukraińców, że i tak się nie wybudują, że to spin Kubika, że ratusz i tak się sypie, że będą smrodzić i czcić Szatana
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zawias BLUM
10 miesięcy temu ocena: 90%  52
" Podręcznik Trolla " autor Marek G.
~ CISza
10 miesięcy temu ocena: 64%  51
Kuchnia w nowym przedszkolu służąca do wydawania posiłków! CISza o tym???
~ siny troll
10 miesięcy temu ocena: 88%  50
SR zmienia nazwę na "Podręcznik Trola" i nawet program wyborczy ogłosili? Hmm.
~ siny trolling
10 miesięcy temu ocena: 63%  49
Do: Podręcznik Trola!!! Po pierwsze TROLLA! Po drugie!!! Mówiłam, żebyś nie zapomniał o pigułkach, zapomniałeś!!!
~ Stop Trolom I Hejterom
10 miesięcy temu ocena: 64%  48
Trochę Troll ma racji tak to niestety do tej pory wyglądało ,jaki temat nie byłby poruszony to i tak wiadro pomyj się znalazło ale może już czas dać sobie spokój i skupić się na tym co jest pożyteczne dla miasta i jego mieszkańców.
~ Hejter
10 miesięcy temu ocena: 86%  47
No toś się naprodukował ! Znaczy znasz się dobrze na trollowaniu. Koniecznie SILNIE szukacie zaczepki. Zawsze możecie sami ze sobą pohejtować.
~
10 miesięcy temu ocena: 47%  46
Brawo Rawicz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
10 miesięcy temu ocena: 63%  45
Bardzo dobrze niech powstają nowe zaklady pracy!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
10 miesięcy temu ocena: 33%  44
3,2,1...hejt start
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janeczka
10 miesięcy temu ocena: 50%  43
Jasiu! Ta żółta piguła na lodówce! Popij letnią wodą! Tylko nie zapomnij, znowu!
~ Monia
10 miesięcy temu ocena: 56%  42
Do Jan no weź i już przestań, bo tylko szkodzisz tymi wpisami. Btawo SR .Czekamy na nastepne firmy
~ Hejter
10 miesięcy temu ocena: 63%  41
Proszę !!!! siłaczu daj spokój , nie możesz żyć bez wroga , nie masz z kim dyskutować. Kupili i dobrze niech budują.
~ Rawag
10 miesięcy temu ocena: 63%  40
Super news 300 osób to mniej więcej tyle co w Rawagu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A