Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jak się sprawdza Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa?

› Aktualności ponad rok temu    15.02.2017
Anna Gauza
komentarzy 6 ocen 3 / 100%
A A A

Policja chce poznać opinie Wielkopolan na temat wprowadzonej 20 września minionego roku Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

R E K L A M A

Na stronie internetowej komendy wojewódzkiej w Poznaniu, pod adresem: http://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.html uruchomiono ankietę.

- Zachęcamy do jej wypełnienia - apeluje rzeczniczka rawickiej policji asp. sztab. Beata Jarczewska. Tym bardziej, że - jak mówi - wypełnienie formularza zajmuje od 3 do 5 minut.

- Państwa opinie są dla nas bardzo cenne i pozwolą na ulepszenie oraz dalszy rozwój aplikacji - podkreśla.

Od początku istnienia mapy, czyli od 20 września do końca roku na mapie na terenie naszego powiatu zarejestrowano 248 zgłoszeń.
Dotyczyły one głównie łamania przepisów ruchu drogowego, ale też złego czy też niedostatecznego oznakowania tras, jak i stanu infrastruktury drogowej.

Czy Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest potrzebna?

ankieta dodana 14.02.2017, ilość wszystkich głosów: 159
TAK
62%
NIE
38%
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec Barcina
ponad rok temu 6
Krajowa mapa zagrożeń to fikcja !!! Barcin 88-190 Mamlicz 22-36 do Barcin wieś jest tam wiele zagrożeń (POTWIERDZONYCH) ale nic sie w tym kierunku nie dzieje !!! ADMINISTRATOR jedne potwierdza a drugie usuwa z mapy !! DLACZEGO TAK ROBI ??.. Na tej drodze po remoncie zrobiła sie autostrada strach głowe wystawic !!!Jak były dziury to było spokojniej !! . Dzieci boja sie tą drogą chodzic bo jest tam wąsko !!.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ on
ponad rok temu ocena: 96%  5
Prośba do Policji w Rawiczu. Uprzejmie proszę, o włączanie chociażby napisu "Policja" w nocy przy wylocie z Rawicza w kierunku Leszna, jak Państwo kontrolujecie prędkość w nocy, ponieważ jest strach się tam zatrzymywać, jak Pani Policjantka wylatuje nagle na ulice i nie wiadomo czy się zatrzymać. Jest ciemno! I jeszcze uprzejmie proszę, o kurs uprzejmości i kultury podczas kontroli ze strony Pani Policjantki. Zaznaczam, że nie zostałem ukarany mandatem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ W
ponad rok temu ocena: 100%  4
O której pani mowa?
~ Kierowca
ponad rok temu ocena: 91%  3
A policja sami zainteresowani denerwują się jak ludzie zgłaszają sam mi to policjant powiedział
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Robert
ponad rok temu 2
i tu się z Panem zgodze !!!! . A więc oni są dla ludziczy odwrotnie !!??
R E K L A M A
~ świadomy mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 86%  1
Ta mapa to bardzo dobry pomysł. Bez specjalnego trudu można zwrócic uwagę na trwające nieraz od lat zagrożenia w naszym otoczeniu. Zachęcam do korzystania z tej możliwości bo to rzeczywiście działa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A