Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego

Jak umeblować przestrzeń przemysłową?

› Aktualności ponad rok temu    5.09.2018
Artykuł partnera
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Odpowiednia aranżacja przestrzeni jest ważna nie tylko w pomieszczeniach domowych, ale również w firmach działających w różnych gałęziach przemysłu.

Magazyn

O tym, jak ważne są właściwe regały i szafki przemysłowe doskonale wiedzą pracownicy wszelkiego rodzaju magazynów. W ogromnych halach, bardzo dużą rolę odgrywa właściwe posortowanie towaru i umieszczenie go w konkretnych miejscach. Proces segregacji często nie byłby możliwy bez odpowiedniego umeblowania, na którym można poukładać określone stosy towarów. Typy regałów i półek magazynowych są różne. Na rynku dostępne są zarówno zamykane metalowe szafy, jak i otwarte stojaki. Dobór wyposażenia zależy od przeznaczenia i funkcji jakie ma ono spełniać.

Warsztat

Odpowiedniemeble ułatwiają również pracę w warsztatach i garażach. Jeśli przestrzeń wyposażona jest we właściwą liczbę szuflad, szafek, półek i regałów, można utrzymać w niej ład i porządek, który z pewnością przyspiesza pracę. Poza tym, dobrze dobrane meble mogą występować w wersji zamykanej i przysłaniać tym samym zawartość, którą przechowują. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chcemy, by pomieszczenie gospodarcze było estetyczne i czyste. Warto również zakupić zamykane na klucz szafki, gdzie można przechowywać cenne przedmioty, lub nieodpowiednie dla wszystkich.

Gdzie kupić?

Obecnie zakup właściwych mebli do przestrzeni przemysłowych i gospodarczych nie stanowi większego problemu. Na rynku od wielu lat funkcjonują firmy, które specjalizują się w wyrobie wyposażenia dla przemysłu. Przykładem takiego przedsiębiorstwa jest: http://www.fami.com.pl/. Firma proponuje szeroki wachlarz produktów od regałów, pojemników i skrzyń po szafki, stoły i wózki. Dostępna oferta jest na tyle bogata, że każdy zainteresowany, w zależności od potrzeb i preferencji, znajdzie tam coś dla siebie.

Urządzając przestrzeń warto pamiętać o logistycznym rozmieszczeniu mebli. Pomieszczenie musi być funkcjonalne, a wyposażenie rozmieszczone w taki sposób, by dawało możliwość swobodnego poruszania się po pomieszczeniu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ KasiaB
8 miesięcy temu 2
A jak umeblować salon fryzjerski? Czy takie meble- https://www.wyposazenie-salonu... wystarczą?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bob
ponad rok temu ocena: 100%  1
Na co komu to. Co ja będę miał magazyn umeblować. Już nie mają o czym pisać?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji