Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jak zarządzać produkcją i zapasami?

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    14.04.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uczestnicy wycieczkiUczestnicy wycieczki fot. ZSZ w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Uczniowie klasy drugiej technikum w ZSZ w Rawiczu, kształcący się w zawodzie technik logistyk, odwiedzili w firmę Diehl Controls Polska w Namysłowie.

Wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych Alicją Stachowską i Magdaleną Sikorą, zwiedzali i poznawali tajniki zawodu na halach produkcyjnych i magazynach firmy. Uczniowie mogli obserwować procesy produkcji podzespołów elektronicznych, zasady zamawiania i uzupełniania materiałów na produkcję, sposoby ich pobierania, dostarczania i transportu z magazynu na halę produkcyjną. Mieli okazję zobaczyć procedury przyjmowania dostaw, kontroli ilościowo-jakościowej materiałów, identyfikacji i znakowania kodami kreskowymi komponentów do produkcji oraz zasady lokowania zapasów na regałach w magazynie wysokiego składowania.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A