Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jak znaleźć bank, który rozumie mały biznes?

4 miesiące temu    16.07.2019
Reklama
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jeżeli prowadzisz własną działalność, znajdź bank, który będzie dla Ciebie właściwym partnerem. 

Jeśli zapytamy przeciętnego polskiego mikroprzedsiębiorcy, co jest dla niego jedną z największych barier w prowadzeniu biznesu, to odpowie bez wahania: trudność w szybkim zdobyciu pieniędzy bez wcześniejszego określenia, na jaki cel chce je przeznaczyć. Mimo, że jest wiele banków, które mają w swojej ofercie konta dla firm oraz kredyty firmowe, nie wszystkie ten istotny aspekt biznesu rozumieją.

Szukając korzystnej oferty warto przyjrzeć się, co dokładnie proponuje dany bank. Bo jak to mówią - diabeł tkwi w szczegółach!

Na przykład, ciekawą ofertą dla przedsiębiorców dysponuje Nest Bank. Konto firmowe BIZnest Konto to swoboda i wygoda w jednym. Z tym kontem nie płacisz m.in. za prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe Elixir ( w tym do ZUS i US) oraz za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dodatkowo, posiadając konto firmowe i osobiste w Nest Banku masz wszytsko pod ręką. Wystarczy jedno logowanie i jeden system, aby korzystać z obu rachunków-firmowego i osobistego. No i to co najważniejsze- kredyt na dowolny cel firmowy. Czyli BIZnest Kredyt w Ratach Przedsiębiorca. To kredyt do 550 tys.zł bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli lub nawet do 800 tys.zł z zabezpieczeniem w formie gwarancji PLD de minimis dla przedsiębiorców prowadzących pełną księgowość. Maksymalny okres spłaty wynosi 144 miesięcy, a wstępną decyzję kredytową można uzyskać nawet w 5 minut.

Podsumowując, oferta Nest Bank to bezpieczna i elastyczna bankowość dla małych firm z szeroką gamą bezpłatnych produktów. To też całodobowy dostęp do usług poprzez Bankowość internetową i mobilną. A także przytulne placówki, urządzone w sposób, który sprzyja spokojnej rozmowie i planowaniu finansów z doradcą. Zresztą, tych placówek przybywa coraz więcej. Ponieważ Nest Bank chce być bliżej Klienta, stał się jedną z najszybciej rozwijających się sieci bankowych, uruchamiając średnio 8 placówek miesięcznie.

Brzmi interesująco? Jeżeli cenisz jasne zasady współpracy i poczucie bezpieczeństwa, Nest Bank jest dla Ciebie odpowiednim partnerem. Może warto, abyście razem po partnersku, rozwinęli skrzydła.

Placówka Partnerska Rawicz,
ul. 3 maja 26,
tel. 534 582 428


Oferowany kredyt jest przeznaczony dla przedsiębiorców na cele związane z działalnością gospodarczą. Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to ocena wiarygodnościi zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacją oferty dokonaną w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfiakcji wniosku kredytowego. Maksymalna kwota kredytu jest to kwota uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana Klientowi kwota kredytu.BIZnest Konto jest kontem prowadzonym na rzecz przedsiębiorców w złotych. Brak opłat i prowizji za wskazane w reklamie czynnności nie wymaga spełnienia przez Klienta jakichkolwiek warunków.Za pozostałe usługi związane z BIZnest Kontem bank nalicza opłaty i prowizje zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji. Nominalne roczne oprocentowanie środków na BIZnest Koncie jest zmienne i na dzień 01.08.2018 wynosi 0% przy czym podana wartość nie uwzględnia należnych opłat i prowizji. Szczegóły dotyczące oferty, oraz cennik, związane z kredytem BIZnest Kontem są dostępne na www.nestbank.pl, w placówkach Nest Banku oraz u partnerów finansowych Nest Banku. Partner finansowy Nest Bank S.A jest uprawnionym do dokonywania w ramach placówki partnerskiej czynności faktycznych oraz prawnych w zakresie pośrednictwa w oferowaniu usług Banku w ramach oferowania produktów kredytowych w spółpracuje z Nest Bank S.A z tytułu wykonywania ww.czynności partner otrzymuje wynagrodzenie od Banku i nie pobiera z tego tytułu opłat lub prowizji bezpośrednio od klienta. Nest Bank S.A z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorcówprowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000030330, REGON 010928125, NIP 526-10-21-021
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.