Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 Rawbud

Jarocin Festiwal 2019. TV i 200 metrów kwadratowych sceny

› Aktualności 3 miesiące temu    10.07.2019
komentarzy 19 ocen 3 / 67%
A A A

Do tegorocznego Jarocin Festiwalu pozostały trzy dni. Przy ulicy Maratońskiej trwają już gorączkowe przygotowania. 

„Takiej dużej sceny nigdy w historii Jarocina nie było! Miejmy nadzieję, że muzyka będzie równie wielka. Zapraszam wszystkich w weekend do Jarocina na festiwal!” - napisał burmistrz Adam Pawlicki na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Bramy tegorocznego Jarocin Festiwalu zostaną otwarte w sobotę o godzinie 14.00. - Startujemy o godz. 15.00 z koncertem, który potrwa do północy - informuje producent wydarzenia.

- W niedzielę z kolei bramy otwieramy o godz. 17.00. Półtorej godziny później odbędzie się koncert telewizyjny. W pierwszej części wystąpi 15 zespołów, w tym laureat Jarocińskich Rytmów Młodych. W drugiej - 40-lecie zespołu Dżem. Kończymy w okolicach godziny 1.00 - 1.30 - dodaje. Po zakończeniu drugiego dnia festiwalu będzie można posłuchać i pobawić się przy muzyce klubowej.

Według tego, co podał w miniony piątek, w czasie konferencji prasowej, szef Jarocińskiej Agencji Rozwoju, oficjalnego organizatora festiwalu - „do tej pory sprzedało się 6,6 tysiąca karnetów i wejściówek jednodniowych”.

Tegoroczny Jarocin Festiwal odbędzie się w sobotę i niedzielę - 13 i 14 lipca przy ul. Maratońskiej.

Program festiwalu

KLIKNIJ, aby powiększyć

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!