Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jechał nietrzeźwy. Natknął się na patrol Państwowej Straży Łowieckiej

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    15.04.2019
Dawid Bela
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A

33-latek kierował peugeotem. W pobliżu Czechnowa natknął się na patrol Państwowej Straży Łowieckiej. Ze względu na to, że mężczyzna był "zbyt wylewny" wobec funkcjonariuszy, mieszkaniec gminy Bojanowo nie mógł udać się w dalszą podróż.

Do interwencji doszło 9 kwietnia. - Około godziny 19:30 na granicy dwóch obwodów łowieckich: obwodu łowieckiego numer 481 dzierżawionego przez KŁ "Rogacz" Sułów Mały i obwodu łowieckiego numer 480 OHZ Nadleśnictwa Piaski, podczas działań prewencyjno-patrolowych, na terenie obwodu łowieckiego zatrzymano do kontroli samochód osobowy - informuje portal rawicz24.pl Krzysztof Poczekaj, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Łowieckiej w Poznaniu.

Kierowca auta zatrzymał się 
- Podczas czynności służbowych stwierdził, że przed użyciem samochodu spożył 3 piwa i wraca do domu - dodaje komendant. Wobec nieoczekiwanej szczerości mężczyzny, funkcjonariusze Państwowej Straży Łowieckiej z posterunku w Lesznie skontaktowali się z oficerem dyżurnym rawickiej policji, aby na miejsce, gdzie zatrzymano kierowcę, wysłano patrol. 

Ustalenia policjantów
Po sprawdzeniu przez policjantów stanu trzeźwości 33-latka, okazało się, że kierował peugeotem, mając w organizmie ponad 0,8 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Będzie odpowiadał przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu. Auto trafiło na parking strzeżony. - Kolejny nietrzeźwy uczestnik ruchu drogowego nie spowodował ludzkiej tragedii, bo został w porę zatrzymany - komentuje Krzysztof Poczekaj.  

Byli też inni
- Tej samej nocy ci sami funkcjonariusze PSŁ, zatrzymali do kontroli na terenie obwodu łowieckiego dwie osoby, które posiadały narkotyki. Zostały przekazane funkcjonariuszom Policji z KPP w Górze - dopowiada komendant.

Czym się zajmuje Państwowa Straż Łowiecka?
Głównym zadaniem jest ochrona zwierzyny łownej, zwalczanie kłusownictwa, przestępstw i wykroczeń z zakresu łowiectwa i kontrola legalności skupu oraz obrotu zwierzyną łowną. Krzysztof Poczekaj apeluje, by zgłaszać wszelkie przypadki kłusownictwa czy niszczenia lasu.  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gajowy Marucha
3 miesiące temu 7
Kto im dał uprawnienia do kontroli obywateli. Zajmijcie się burdelem w PZŁ a nie do zwykłego obywatela się czepiacie. Tam dopiero jest gangrena i grzybnia z pleśniawką. Jak sama nazwa wskazuje Straż Łowiecka, Wara od innych ludzi niż myśliwi. Łapcie tych pijanych myśliwych z bronią, wracających z łowów z upolowana nielegalnie zwierzyną
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Patologia
3 miesiące temu ocena: 100%  6
Zająć się patologią w PZŁ !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ i z czego się cieszą
3 miesiące temu ocena: 67%  5
szkoda słów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gajowy
3 miesiące temu ocena: 87%  4
Niech zajmą się kłusownikami, pijanymi myśliwymi i legalnymi kłusownikami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lasowczyn
3 miesiące temu ocena: 63%  3
Lesne dziady zasrane tera beda lapac mlodziez ktora na lonie natury w spokoju chce zapalic marihuaen... zal strzepic ryja na to
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wojtek
3 miesiące temu ocena: 100%  2
Zapraszamy do lasu koło Zaborowa. Klady w sobotę i niedziele przepędzają wszystkie zwierzaki. I nikt nie reaguje na to
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a kszty sa niegodne tego czego nosza
3 miesiące temu ocena: 100%  1
nie tylko tam w rawiczu to samo to dom zwierzyny pomyłki tego nie rozumieja