Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jest sprzymierzenie. Koalicję w powiecie stworzą...

› Aktualności› Samorząd 5 miesięcy temu    8.11.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 83 ocen 78 / 71%
A A A

Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Zarząd Powiatowy ugrupowania Samorządni PRA popierany przez Platformę Obywatelską wydały wspólne oświadczenie dotyczące koalicji w radzie powiatu VI kadencji. 

R E K L A M A

W oświadczeniu szefowie obu ugrupowań Janusz Maćkowiak i Jacek Gwizdek zaznaczyli,  że wyrażają wolę kontynuowania współpracy. 

"Dotychczasowa koalicja obu ugrupowań była niezwykle skuteczna i zaowocowała, M.in. pozyskaniem ponad 42 mln zł na inwestycje" - czytamy w komunikacie,  w którym jednak nie ma mowy o podziale poszczególnych funkcji w radzie. 
Podkreślono jedynie,  że koalicja będzie pracować z wszystkimi środowiskami chcącym dalszego rozwoju regionu. 
 

PEŁNY TEKST OŚWIADCZENIA

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy wspólne oświadczenie Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Rawiczu oraz Zarządu Stowarzyszenia Samorządni PRA w powiecie rawickim, dotyczące woli budowania współpracy w Radzie Powiatu Rawickiego w latach 2018-2023.

OŚWIADCZENIE

"Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Zarząd Powiatowy Stowarzyszenia Samorządni PRA popierany przez Platformę Obywatelską RP, kierując się pragmatyzmem i pozytywną oceną Wyborców dotychczasowej pracy na rzecz Powiatu Rawickiego, na mocy uchwał przyjętych przez władze obu organizacji, wyrażają wolę kontynuowania współpracy w Radzie Powiatu Rawickiego w VI kadencji w latach 2018-2023.

Dotychczasowa koalicja obu ugrupowań w Radzie Powiatu Rawickiego była niezwykle skuteczna i zaowocowała między innymi pozyskaniem ponad 42 milionów złotych na inwestycje i rozwój ze środków Unii Europejskiej, których jedynym dysponentem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Decyzją Wyborców, w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego władzę sprawować będzie nadal Koalicja Obywatelska (PO i Nowoczesna) oraz Polskie Stronnictwo Ludowe, co daje kolejną olbrzymią szansę Powiatowi Rawickiemu na dalszy rozwój infrastruktury drogowej, służby zdrowia, szkolnictwa zawodowego i innych ważnych sfer życia. Tylko kontynuowanie tej dobrej i sprawdzonej współpracy z instytucją zarządzającą środkami europejskimi daje gwarancję realizacji kolejnych zadań.

Pracę na rzecz naszej małej rawickiej Ojczyzny chcemy kontynuować we współpracy ze środowiskami demokratycznymi i chcącymi dalszego rozwoju naszego regionu. Dlatego podejmiemy starania o zbudowanie trwałej i stabilnej większości w Radzie Powiatu w oparciu o kluby radnych PSL i Samorządni PRA oraz pozostałych ugrupowań, które chcą współpracować dla dobra lokalnej społecznośc"i.

 

Z poważaniem

w imieniu Zarządu Polskiego Stronnictwa Ludowego w powiecie rawickim (-) Janusz Maćkowiak

w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Samorządni PRA w powiecie rawickim (-) Jacek Gwizdek


 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 55 głosów: 78 (71%) 23 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (82)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ radny
5 miesięcy temu ocena: 24%  82
Gwizda mieszkańcy jego gminy nie chcą to z jakiej racji do Powiatu tym bardziej ze nie startował do rady
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fghfg
5 miesięcy temu ocena: 81%  81
Chyba,że PiS i Kubik kogoś przekupią z PSL
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
5 miesięcy temu ocena: 22%  80
i tak nie maja wiekszosci.......................... nic nie zrobia ale koryto jest........
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cycu !!!!
5 miesięcy temu ocena: 90%  79
" Jak nie mają, jak mają" koryto ? Zrobią jeszcze więcej ale twój baniak tego nie obejmie.
~ Jan
5 miesięcy temu ocena: 25%  78
W związku z tym że zostało zawiązane takie porozumienie moim zdaniem starostą powinien zostać Pan Sperzyński a wicestarostą Pan Heinze wskazuje na to logika wyborcza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ chyba nie !!
5 miesięcy temu ocena: 26%  77
Ty Marek, wytłumacz co znaczy ten twój lapsus słowny " zero tolerancji,z lojalnością hahaha. Czy ty rozumiesz znaczenie słów tolerancja i lojalność ?
~ Marek
5 miesięcy temu ocena: 70%  76
Nie dla Heinze i nie dla Sperzyńskiego---- zero tolerancji,z lojalnością hahahaha.
~ Jacek i Adam w powiecie
5 miesięcy temu ocena: 75%  75
Rządy m3 i pisu to najgorsze czasy dla mieszkańców i dla gminy. W powiecie obecny zarząd i starostowie pozyskali ponad 40 milionów złotych ze srodkow zewnętrznych i dług powiatu zmniejszyli o 1/3! Sprawdzeni ludzie muszą rządzić, a nie z przypadku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ......
5 miesięcy temu 74
tam nei ma wstydu tam jest koryto ....niewybranych
~ Notek
5 miesięcy temu ocena: 100%  73
Po pierwsze nie starostowie a szpital i starostowie. Szpital sam pisał wniosek i jest beneficjentem jako samodzielna jednostka powiatowa, a powiat sobie przypisuje ten sukces. Dlatego od 40mln zł trzeba odjąć 11,5mln zł.
~ stolek
5 miesięcy temu ocena: 42%  72
A ile wynosi budżet Powiatu i ile wynosi dług. Ile wynosi dług w formie obligacji. Warto zrobić bilans otwarcia.Bo za bardzo kolorowo to to chyba nie jest. Sperzyński tak ,bo jest wybrany na radnego powiatowego i niech będzie tym starostą ale Jacek G nie może być wice bo drugi raz jako niewybrany nie powinien się pchać na to stanowisko,bo to wstyd jak nie ma się poparcia społecznego i do Powiatu się nie startowało.
~ upadek ludzi bezsilnych.
5 miesięcy temu ocena: 83%  71
Bezsilni nadal plują jadem na mieszkańców Rawicza a sami walczą o stołki, bo i po co startowali do rawickiego samorządu? Hipokryzja!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaa
5 miesięcy temu ocena: 22%  70
Kto pluje jadem ten pluje... PRawilni...
~ Zmija
5 miesięcy temu ocena: 21%  69
Nie kumam chodzi ci o samca papugi.
~ dożmiji
5 miesięcy temu ocena: 22%  68
A ty żmijo dobrego papugę.
~ Zmija
5 miesięcy temu ocena: 71%  67
Podzielam twoje obawy związane z tym pluciem. Podejrzewam że po wyborze nowych władz w starostwie będziesz musiał kupić sobie pelerynke ochronną i coś na głowę w aptece.
~ Czas przejrzeć na oczy
5 miesięcy temu ocena: 76%  66
Trzeba skończyć z sentymentami w Wielkopolsce rządzi PSL i PO. Na stanowiskach są potrzebni mocni zawodnicy, bo pisowcy mówią, że samorząd to nie miejsce na politykę a robią zupełnie coś odwrotnego. Wykaszają swoich przeciwników na każdym poziomie. Jak by Kaczyński fundował im jakie specjalne nagrody. Ograli w gminie naiwnego Gwizdka, ograli PSL, wszędzie pisowska propaganda i manipulacje. Czas przejrzeć na oczy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Armagedon
5 miesięcy temu ocena: 39%  65
Prawdziwy armagedon jest wtedy kiedy dostaje się 17 procent w gminie a chce się rządzić powiatem.
~ do zgrozo
5 miesięcy temu ocena: 93%  64
nie możesz pisać, że 66 procent mieszkańców gminy głosowało na Kubika, bo jak weźmiemy pod uwagę jaka była frekwencja wyborcza to może ledwie wyjdzie 35 procent i to jest prawdziwa zgroza
~ do zgrozy od zgrozy po zgrozie
5 miesięcy temu ocena: 73%  63
Oby nigdy do tego nie doszło, jednak taki scenariusz jest możliwy, poprzez rozdawnictwo PiS ( 500+) i inne oraz inwestycje jego przystawek( typu BSR ) na kredyt, może do tego doprowadzić.Populiści w całej okazałości.
~ Do do zgrozy
5 miesięcy temu ocena: 21%  62
Mam pytanko jesteś taki wszystko wiedzący. Czy mógłbyś powiedzieć kiedy w Polsce będzie wreszcie zapowiadana trzy lata temu Grecja.
~ Do zgrozy
5 miesięcy temu ocena: 76%  61
To twoje 66 %( liczysz jak PiS ) dopiero otworzy oczy jak przyjdzie im spłacać długi. Bo kasa z dofinansowań się skończy. Wtedy co? Podatki, woda, czynsze komunalne, wieczyste...... i wiele innych pójdzie w górę. A tak nawiasem, to co Silnych, startujących o mandaty radnych i stanowiska samorządowe interesuje, jak nie kasa, polityka i stołki? Ale tak szczerze bez hipokryzji i nawijania smutku na uszy.
~ Zgroza
5 miesięcy temu ocena: 36%  60
66 procent mieszkańców miasta i gminy zrozumiało na czym polega demokracja w wykonaniu panów z G...m oraz H....m na czele i pokazało im środkowy palec,decyzje jakie podejmą za chwilę w sprawie obsady stanowiska starosty aż nadto pokazują że interesuje ich tylko posada i kasa,przypuszczam że to wasza ostatnia kadencja ciemny lud już nie jest taki ciemny.
~ asddsa
5 miesięcy temu ocena: 60%  59
Środowiska demokratyczne, czyli PiS i przybudówka tzw silny region odpadają. PSL i reszta powinni w końcu otworzyć oczy, że chcą ich po prostu wykosić. Pod płaszczykiem samorządności pisowcy po prostu prowadzą grę polityczną polegającą na wykaszaniu wszystkiego co nie pisowskie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Smród
5 miesięcy temu ocena: 50%  58
Zakrzewo ma dosyć smrodu. Kiedy pan Maćkowiak zrobi z tym porządek. Wstyd taki smród przez cały rok tu się żyć nie da
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO ruta
5 miesięcy temu ocena: 29%  57
Straszne to jest że tak wygląda rzeczywistość.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Doświadczenie wygrywa z cwaniakami grzesia
5 miesięcy temu ocena: 71%  56
Brawo PSL. Adam nie sprzedawaj się kubikowi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ostatni gwizdek
5 miesięcy temu ocena: 35%  55
Piłeś nie pisz
~ ziomal
5 miesięcy temu ocena: 56%  54
Ja do tego od medycyny konwencjonalnej. A kto to byli: świętej pamięci Józef Niemczynowski - członek zarządu starostwa i Kołeczko wice przewodniczący rady. Przecież to działacze PiS. Dlatego specjalisto od medycyny konwencjonalnej zacznij się leczyć na zanik pamięci. A może tobie dzisiaj to nie pasuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tylko układy
5 miesięcy temu ocena: 55%  53
PSL w gminie nawet nie miał minimum poparcia. Ani jednego mandatu nie zdobyli. Nawet tego pod przywódctwem Maćkowiaka nie zdobyli. Wielki wstyd i ogromna porażka a chcą powiatem rządzić. W imię czego i dlaczego .To , że skumali się z przegramym to skandal i w niczym im to nie pomoże
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michał
5 miesięcy temu ocena: 67%  52
Przestańcie usuwać wpisy!!!! Komunistyczna witryno informacji nie pełnych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolo
5 miesięcy temu ocena: 58%  51
Gwizdek na Prezesa Szpitala !!! Na wszystkim się zna, nie gardzi żadnym stołkiem :) A tak serio kiedy PSL przejdzie do historii ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do J23
5 miesięcy temu ocena: 60%  50
PSL zawsze do stołków prze, ale ich kres nadejdzie. W żadnej gminie powiatu nie ma włodarza z PSL, ostatnio stracili Jutrosin i Pakosław czas na powiat !!!
~ J23
5 miesięcy temu ocena: 59%  49
do Kolo: Na pewno ciebie już dawno dawno nie będzie na tym świecie :)
~ ziomal
5 miesięcy temu ocena: 59%  48
Jeżeli dobrze pamiętam, to przez ostatnie 4 lata w powiecie była koalicja PSL-PO-PiS. A co oni dziś wypisują tutaj że tylko PSL i PO. Albo ja się mylę albo oni KŁAMIĄ.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czas na medycynę niekonwencjonalną
5 miesięcy temu ocena: 56%  47
Ziomal, ty poprostu nie kumasz. Masz silnie zdeformowane płaty organu podobnego do orzecha włoskiego.
~ Ostatni świstek
5 miesięcy temu ocena: 54%  46
Jeżeli Gwizdek zostanie wicestarostą albo starostą to ta cała ordynacja wyborcza jest nic nie warta zwykły świstek papieru.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ostatni świstek
5 miesięcy temu ocena: 55%  45
Jeżeli Gwizdek zostanie wicestarostą albo starostą to ta cała ordynacja wyborcza jest nic nie warta zwykły świstek papieru.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ psl
5 miesięcy temu ocena: 56%  44
Jacuś został starostą, ale numer
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SZCZUR
5 miesięcy temu ocena: 75%  43
Młode się zagryzą po władze oj bedzie sie działo nawywijajom i nie bendzie co sprzedać ni handlować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ostatni gwizdek
5 miesięcy temu ocena: 62%  42
Panie jacku proszę!!!!!!!niech pan się nie pcha tam gdzie Pan nie powinien.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
5 miesięcy temu ocena: 81%  41
A ty kto ?
~ pro publico bono
5 miesięcy temu ocena: 65%  40
To dobra decyzja, bo układ zbliżony do układu w sejmiku wojewódzkim daje duże szanse na pozyskanie środków finansowych koniecznych do realizacji planowanych zadań. Najważniejszy jest interes powiatu a nie jakieś sentymenty i animozje. Zakończona kadencja była zdecydowanie najlepsza ze wszystkich dotychczasowych, więc należy to kontynuować i może również rawicki PiS postanowi pozostać w dobrze do tej pory działającej koalicji rządzącej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zbędni, a wręcz szkodliwi.
5 miesięcy temu ocena: 58%  39
PiSu nikt w Polsce nie potrzebuje. Nawet jako nawóz się nie nadają, bo świętą ziemię zakwaszą.
~ Iii
5 miesięcy temu ocena: 53%  38
Oj będziecie wy potrzebować tego PISu , oj będziecie
~ ZłaZmiana
5 miesięcy temu ocena: 49%  37
Rawiczanie zróbcie wszystko, aby PiS nie dostał władzy w Rawiczu. Dla dobra całego powiatu powinna odbyć się współpraca PSL, PO, SLD, SAW, SR ale bez PiSu. Ludzie obudźcie się wreszcie! Za chwilę może być za późno...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do gościa który straszy Wojciecha
5 miesięcy temu ocena: 84%  36
Zacytuję tutaj klasyka " nie strasz pan, nie strasz bo się pan zesr....." każda organizacja która walczy o mandaty i stanowiska z wyboru jest organizacją polityczną i jak by jej nie zwał: stowarzyszenie, klub, sekta, to wszystko idzie w jednym kierunku PARTIA!!!. Dlatego mniej hipokryzji , więcej empatii.
~ Do Wojciech
5 miesięcy temu ocena: 26%  35
A co ty masz do SR. Poparcia dla radnej GK niczym nie zakłamiesz a jeśli jej zarzucisz że jest z jakiejkolwiek partii to może cię drogo kosztować
~ SILNY
5 miesięcy temu ocena: 36%  34
wojtku czy tak trudno się pogodzić z porażką platformy obywatelskiej.
~ Wojciech
5 miesięcy temu ocena: 70%  33
Oczywiście też bez silnego regionu.
~ Prawda
5 miesięcy temu ocena: 59%  32
Znowu minusy pod artykułem są kasowane. A tylko plusy zostawione.Nie podoba nam się taka ustawiona koalicja. Znowu wyborcy są oszukani.Niech redakcja nie ingeruje w to . Mamy prawo mieć własne zdanie.jako mieszkańcy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AntyPIS
5 miesięcy temu ocena: 47%  31
Wszyscy tylko nie Prawo i Sprawiedliwość!! To byłby wielki wstyd!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AntyPIS1
5 miesięcy temu ocena: 64%  30
Kto ma się za co niby wstydzić? Przed kim? Ciekawe, czy biorący 500 zł na dziecko też się wstydzą? Jedyne za co ty możesz się wstydzić - to za własną głupotę!
~ Członek PSL
5 miesięcy temu ocena: 63%  29
Na banerach PSL miał logo NowePSL. A tu widzę, że w PSL ciągle za sznurki ciągnie ten sam. Młodzi z PSL odetnijcie się wreszcie od Zakrzewa. Paweł, Szyman, Adam jesteście młodymi perspektywicznymi chłopakami stwórzcie nowe struktury, a ludzie za Wami pójdą. Wyborcy staremu PSLowi powiedzieli dość. A wy cięgle się tego betonu trzymacie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ak
5 miesięcy temu ocena: 53%  28
Młody PSL odcina się od Zakrzewa
~ XXI
5 miesięcy temu ocena: 45%  27
gdybyś był członkiem PSL, to wiedziałbyś że piszesz straszne głupoty
~ Bezpartyjny
5 miesięcy temu ocena: 55%  26
Uważam ze dzielenie się na grupy polityczne jest bardo nie mądre i powinno być zakazane jak do góry w rządzie tak i u nas na dole koniec było by my wy oni jedni na drugich głupotą było tak podzielić Polaków a ile w tym nienawiści
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zastanów się.
5 miesięcy temu ocena: 91%  25
No to w końcu to TVN jest dobre, czy jest złe. Chyba sam zbyt dobrze nie wiesz. Obrażalski się znalazł, jaki delikatus. Jeszcze raz ci powiem poczytaj wpisy tej pani Edyty czy pani radnej BBN. Tam dopiero można mówić o arogancji i prymitywiźmie.
~ Do hipokryzji
5 miesięcy temu ocena: 33%  24
Chłopie żeby występować w TVN trzeba mieć coś do powiedzenia a ty poza ciągłym obrażaniem przeciwnika nic więcej nie potrafisz
~ czysta hipokryzja
5 miesięcy temu ocena: 89%  23
Daj jej spokój?, a co ona może obrażać innych, na jej temat nie wolno nic powiedzieć. Czytałeś jaj wpisy na profilu pana T. Pawłowskiego ? A co to ma TVN wspólnego ? to nie ja występowałem w TVN, a znam takiego jednego pana, który nawet występem w TVN nie gardzi. To nie jest partia? a czym jest stowarzyszenie, kółko wzajemnej adoracji, mające na celu zajęcie stanowisk politycznych, stołków w samorządzie czy innej instytucji państwowej. Stanowisko z wyboru to POLITYKA. Może ty to rozumiesz inaczej. Nikogo nie obrażam, mówię tylko jak jest.
~ Do racja
5 miesięcy temu ocena: 50%  22
Daj spokój tej Edycie. Ona nie jest z SR. Przestań obrażać ludzi z BSR. To nir jest partia. Za to ty MH chociaż fizycznie nie masz legitymacji jesteś najgorszym wydaniem hipokryzji i zakłamania
~ Do racja
5 miesięcy temu ocena: 43%  21
Tak podzielił że osiem tysięcy ludzi na niego głosowało. No ale tobie TVN tak wypralo umysł że tego nie zrozumiesz.
~ do do racja
5 miesięcy temu ocena: 69%  20
Dzięki za przyznanie racji, znaczy się zdolny jest w dzieleniu i praniu umysłów. Namacalny przykład to pani Edyta.
~ Do racja
5 miesięcy temu ocena: 29%  19
No Kolego ale ten specjalista od dzielenia ludzi zmasakrował w wyborach twojego specjalistę od łączenia ludzi. Czy to tak trudno zrozumieć.
~ Racja
5 miesięcy temu ocena: 70%  18
Masz rację 100% , tylkowytłumacz to Silnym Bezpartyjnym i ich wodzowi, silnemu specjaliście od dzielenia ludzi. Wytłumacz to zwolennikom i radnym BSR. Takiej pani Edycie nic nie wytłumaczysz, ona pisze na fejsie że rada z MH i TP uchwaliła zamknięcie aptek. A było już pierwsze pisiedzenie nowej rady?
~ Ak
5 miesięcy temu ocena: 52%  17
Obecna koalicja w Powiecie która pozyskała tak olbrzymie środki zewnętrzne to PIS - PSL - PO . Chyba o kimś zapomniano.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do akurat
5 miesięcy temu ocena: 39%  16
Po wyborach Kosiniak-Kamysz mówił, że koalicje w Powiatach mogą być zawierane z PISem i to dopuszczają za to w sejmikach nie
~ Akurat
5 miesięcy temu ocena: 67%  15
Doczytać se musisz http://www.polsatnews.pl/wideo...
~ Rolnik
5 miesięcy temu ocena: 13%  14
Rozumiem ze powiaty w których nie będzie koalicji PDL- PO nie mają szans rozwoju.Pisowskie myślenie czyli dziadostwo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bolek
5 miesięcy temu ocena: 63%  13
To straszne, że Maćkowiak z Gwizdkiem będą decydować o naszym losie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Artur
5 miesięcy temu ocena: 51%  12
Wszyscy tylko nie Prawo i Sprawiedliwość!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nikt
5 miesięcy temu ocena: 60%  11
Uważam, że warto zrobić wszystko i współpracować ze wszystkimi SR, PS poza „dobrą zmianą”. Mam nadzieje ze PiS nie będzie rządzić w powiecie bo byłaby to katastrofa moim zdaniem :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ matematyk
5 miesięcy temu ocena: 25%  10
Komuś brakuje głosów do większości :)
~ As
5 miesięcy temu ocena: 51%  9
Czyli będzie bez zmian, chłopcy utrzymają stołki.. Adaś i Jacuśśl się uratowali...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Edyta K.
5 miesięcy temu ocena: 56%  8
Mądra decyzja. PiS i BSR w odstawkę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A