Juniorzy Rawii dostali lekcję

Juniorzy Rawii dostali lekcję - Zdjęcie główne

W ubiegłym tygodniu Sarnowianka rozegrała dwa mecze kontrolne. Najpierw na boisku przy stadionie żużlowym podejmowała drużynę juniorów młodszych Rawii.

Od pierwszego gwizdka było widać różnicę wieku i poziomów. Sarnowianka punktowanie młodszych kolegów zaczęła od drugiej minuty. Worek z bramkami otworzył Adrian Kociemba, który wykorzystał podanie Arkadiusza Wojtyczki. Cztery minuty później Kociemba zrewanżował się Wojtyczce i było 0:2. Jeszcze przed 10. minutą na 0:3 podwyższył Konrad Olejnicki wykorzystując podanie Dawida Kramarczyka. Sarnowianka nie zwalniała tempa i w 19. minucie swoją drugą bramkę tego dnia zdobył Wojtyczka. Po pół godzinie gry trener Wendzonka dokonał kilku roszad w składzie, ale nie wpłynęło to na jakość gry Sarnowianki. Chwilę później trzeciego gola dołożył Wojtyczka, który tym samym skompletował klasycznego hat-tricka. W 52. minucie honorową bramkę zdobyli juniorzy. Na listę strzelców wpisał się Marcel Kubeczka. Pięć minut później swoje premierowe trafienie w barwach Sarnowianki zaliczył Michał Paszkowiak. Po nieco ponad godzinie gry na 1:7 gola samobójczego strzelili sobie juniorzy. Tuż przed końcem meczu wynik na 1:8 ustalił Łukasz Szczepański.

Jak wyglądał drugi mecz Sarnowianki, przeczytasz w jutrzejszym wydaniu "ŻR".

Rawia Rawag Rawicz (juniorzy młodsi) - Sarnowianka Sarnowa 1:8 (0:5)

0:1 - Adrian Kociemba (2'), 0:2 - Arkadiusz Wojtyczka (6'), 0:3 - Konrad Olejnicki (9'), 0:4 - Arkadiusz Wojtyczka (19'), 0:5 - Arkadiusz Wojtyczka (33'), 1:5 - Marcel Kubeczka (52'), 1:6 - Michał Paszkowiak (57'), 1:7 - samobójcza (67'), 1:8 - Łukasz Szczepański (90')

Sarnowianka: Piotr Wojtyczka - Adam Pawlak, Dawid Kozłowski, Paweł Bernadek, Kamil Mosiek, Adrian Kociemba, Konrad Olejnicki, Dawid Kramarczyk, Łukasz Szczepański, Jakub Janowski, Arkadiusz Wojtyczka, Michał Paszkowiak, Bartosz Szynkarek, Alan Nowicki, Patryk Kramarczyk