Juniorzy starsi Rawii walczyli do końca

Juniorzy starsi Rawii walczyli do końca - Zdjęcie główne

Wielkopolska Liga Juniorów Starszych wznowiła wiosenne rozgrywki.

W ubiegłym tygodniu młodzi rawiczanie ulegli na wyjeździe Lechowi II Poznań 4:0. Dziś, w ramach XV kolejki, Rawia podejmowała Jarotę Jarocin. Spotkanie rozegrano w deszczu na nasiąkniętej murawie. Goście zdobyli dwie bramki, w 8. i 50. minucie. Gole strzelili Dawid Dolata i Adrian Włodarczyk. Młodzi rawiczanie wyprowadzali swoje akcje, jednak zabrakło celności, m.in. Mateuszowi Grzelczakowi czy Arkadiuszowi Wojtyczce. Mimo determinacji i zaangażowania do ostatnich minut, gospodarzom nie udało się pokonać bramkarza gości.

Sławomir Wendzonka, trener juniorów starszych Rawii:

Przegraliśmy dzisiaj ten mecz, gdyż byliśmy mniej skuteczni w sytuacjach bramkowych od przeciwnika. Ten element rzemiosła piłkarskiego zadecydował o naszej porażce.