Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Jutrosińskie wioski chcą inwestować

› Aktualności 3 miesiące temu    12.06.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Plac zabaw w GrąbkowiePlac zabaw w Grąbkowie fot. archiwum

Dubin, Bartoszewice oraz Grąbkowo mają sołeckie strategie rozwoju.

- Zostały one opracowane przez przedstawicieli grup odnowy wsi przy współudziale moderatorów w ramach programu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego - Wielkopolska Odnowa Wsi - tłumaczy Paulina Drozdowska, kierownik referatu organizacyjnego w jutrosińskim magistracie. Jak twierdzi urzędniczka, są to dokumenty, w których zawarto charakterystykę miejscowości, analizę jej zasobów wraz z oceną słabych i mocnych stron. - Przedstawia też wizje rozwoju miejscowości, plan długo i krótkoterminowy, służący jej odnowie - dodaje.

Uchwalenie strategii umożliwi wioskom pozyskiwanie pieniędzy na realizację zaplanowanych przedsięwzięć. Co te trzy wioski zamierzają zrobić? Czytaj w bieżacym wydaniu Życia Rawicza

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ")
3 miesiące temu 1
brawo wioski ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji