Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kabaret "Nowaki" w Rawiczu. Będzie można wygrać bilety

10 miesięcy temu    14.09.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Rawicz. Kabaret "Nowaki" przed rawicką publicznością wystąpi w piątek, 5 października na scenie Domu Kultury.

Zielonogórska grupa „Nowaki” w tym roku świętuje jubileusz. Już od dekady bawi Polaków swoimi skeczami. W piątek, 5 października o godz. 16.30 ze specjalnym, dwugodzinnym programem pod tytułem „Śmiechokalipsa” zaprezentuje się w Rawiczu.

Publiczność będzie miała okazję obejrzeć przygody znanych im już postaci, pani Krystyny i Martynki, w które wcieli się jedyna kobieta w zespole - Adrianna Borek. Towarzyszyć jej będą Kamil Piróg i Tomek Marciniak. Jak zapewniają, „w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot”.

Mamy do rozdania pięć podwójnych wejściówek na występ "Nowaków". Śledźcie portal oraz "Życie Rawicza". Szczegóły niebawem.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!