Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kabaret Skeczów Męczących w Rawiczu. Śmiechu było co niemiara

› Kultura i Rozrywka› Aktualności 9 miesięcy temu    10.03.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Publiczność, angażowana przez satyryków, brała aktywny udział w przedsięwzięciuPubliczność, angażowana przez satyryków, brała aktywny udział w przedsięwzięciu fot. D. Bela

Po wczorajszej imprezie w rawickim Domu Kultury pojawiło się sporo pochlebnych komentarzy. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentował się kielecki Kabaret Skeczów Męczących.

W skład formacji wchodzą: Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza. Artyści wystąpili w programie z okazji 15-lecia powołania zespołu. Na scenie pojawił się "Śruba" z dziećmi, Buźka i Zębu czy zespół "Puerto Rico". Na bis, satyrycy zaprezentowali, jak może wyglądać organizacja komunii bez alkoholu oraz mięsa.

Satyrycy wpletli do swojego występu lokalne akcenty. Nie zabrakło odniesień do podrawickich miejscowości czy wydarzeń w gminie, czym wywoływali salwy śmiechu.

Występ trwał dwie godziny. Po imprezie można było zakupić płyty artystów. Chętnie pozowali także do zdjęć i rozdawali autografy.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A