Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kandydat Samorządnych PRA o przedsiębiorczości

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    12.09.2018
Anna Siecla
komentarzy 146 ocen 40 / 80%
A A A
 fot. Anna Siecla

Na poniedziałkową konferencję prasową Jacek Gwizdek, kandydat na burmistrza miasta, zaprosił rawickich przedsiębiorców. Tematem były kwestie związane z lokalną gospodarką.

- Współpraca z firmami jest dla mnie priorytetem zbliżającej się kadencji samorządowej - rozpoczął Jacek Gwizdek. Dodał, że jednym z elementów programu Samorządnych PRA jest postawienie na aktywizację zawodową. Nawiązał tu do działań Powiatowego Urzędu Pracy, który udziela dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. - Te cztery mijające lata były wyjątkowe dla mieszkańców, ponieważ powstało prawie 400 firm, które dotowano kwotą 4,5 mln zł. W zderzeniu z tym, że w ostatnim czasie pojawiła się informacja, że inwestor chciałby zainwestować kilka milionów złotych na terenie gminy Rawicz i zatrudnić docelowo 200 osób, pewnie ta wiadomość nie wywołuje efektu „wow”, ale dla nas te 400 jednoosobowych firm to niezwykle ważni przedsiębiorcy - ocenił Jacek Gwizdek.

Samorządni PRA chcieliby, by we wsparcie lokalnych przedsiębiorców zaangażowała się także gmina Rawicz, dlatego - Jacek Gwizdek zapowiedział, że jeśli jego ugrupowanie wygra wybory, w nadchodzącej kadencji - będą dążyć do uruchomienia specjalnego program wynajmu tanich lokali usługowych. - Nie tak dawno policzyłem, że w samym centrum Rawiczu jest ponad 30 wolnych lokali. Oczywiście, nie wszystkie należą do gminy, ale wystarczy przejść się ulicą 3 Maja czy Grunwaldzką, aby zobaczyć ten pogłębiający się w ostatnich latach smutny widok pustoszejących lokali - przekonywał Gwizdek.

R E K L A M A

Inną kwestią poruszoną przez kandydata na burmistrza było zwrócenie uwagi na młode osoby, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową. Wspomniał, że Zespół Szkół Zawodowych podpisuje porozumienia z lokalnymi firmami, dzięki czemu uczniowie mają lepszy start w życie zawodowe. Zauważył jednak, że predyspozycje zawodowe kształtują się już na poziomie szkoły podstawowej i również do tych placówek chciałby przenieść możliwość podpisywania umów patronackich. - Chciałbym powołać specjalną komórkę w magistracie do współpracy z rawickimi przedsiębiorcami, szkolnictwem podstawowym i zawodowym, doradcami zawodowymi, która nadzorowałaby ten projekt - przedstawił swój pomysł Gwizdek.

- Chcemy też, aby informacje o przetargach i informacjach ofertowych były ogólnodostępne i jawne - zadeklarował. Na pytanie, czy teraz takie nie są, odpowiedział, że zależy mu na tym, aby oferty były bezpośrednio kierowane do firm. W jaki sposób? - Mamy choćby możliwość e-usług. Moglibyśmy korzystać również z tej specjalnie powołanej komórki, o której wspomniałem.

Ostatnim pomysłem, którym podzielił się Jacek Gwizdek było zwrócenie uwagi na drogi dojazdowe do firm, które obecnie - jak stwierdził - są zaniedbywane.

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 32 głosów: 40 (80%) 8 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (146)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sarkazm
2 miesiące temu 146
https://demotywatory.pl/487774...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nielegalny radny
2 miesiące temu ocena: 60%  145
Ano gburowaty i arogancki funkcjonariusz Zakladu Karnego pewnie pociagnal za sznurki te same ktore pozwolily na jego kandydature
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Putanie artykol widmo
2 miesiące temu ocena: 25%  144
Gdzie artykol z Panem Heinze w roli glownej? Czy on tak na prawde zgodnie z prawem kandyduje?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawdziwy Rawicz
2 miesiące temu ocena: 100%  143
Kim jest Pan Tomasz Dyba, pełnomocnik wyborczy Samorządni PRA? Nieznana postać warto się zainteresować.
~ Pamietamy
2 miesiące temu ocena: 15%  142
Tak dla przypomnienia wyborcą. Samorządni PRA to Platforma Obywatelska, a więc partia która chciała aby kobiety pracowały 7 lat dłużej. Panowie natomiast mieli pracować 2 lata dłużej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Kogo boli animex
2 miesiące temu ocena: 86%  141
Janusz napisałem ci kim są ludzie, którzy myślą że animex dla Rawicz to rozwój, ale chłopcy z redakcji już wykasowali.
~ janusz
2 miesiące temu ocena: 29%  140
Animex juz tu nigdy nie wroci ;( zniknela szansa na ogromy rozwoj. zapamietamy tych ktorzy to zmarnowali
~ I to na naszym podwórku
2 miesiące temu ocena: 77%  139
My też pamiętamy co BEZPARTYJNI SILNY REGION Vel. (PiS) chcieli nam zafundować, i nadal to ryzyko istnieje. Nie chcemy ANIMEXU czy innego podobnego śmierdziela. Chcemy pracy w porządnych, przyjaznych dla środowiska i ludzi zakładach. Tych ludzi należy odsunąć od polityki
~ Chcemy burmistrza który będzie wszystkich traktował równo #
2 miesiące temu ocena: 73%  138
Chce mlodego ambitnego pelnego werwy do działania burmistrza ktory slucha i utożsamia się niby z nazwą Rawicz Zawsze Otwarty a nie burmistrza bufona który czego się nie chwyci to tandeta i brak gustu miały być zakłady pracy a są płace zabaw i inne pierdy Rawicz czeka na konkrety.Patrzac na Gostyń Leszno tam firmy jedną po drugiej powstają niestety jeszcze rok i nasze miasto to będzie sypialnia A młodzi odejdą do dużych miast .Nie chce burmistrza takiego jak Pan Kubik to nie mój burmistrz kiedyś głosowała na tego Pana i żałuję dużo mówił słabo teraz to wygląda.Moi bliscy napewno oddadzą głos na Pana Jacka młody ambitny pełen energii kulturalny zawsze wszystkim odpowie dzień dobry. Panie Jacku ma Pan nasz GŁOS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tada
2 miesiące temu ocena: 40%  137
Ktos wierzy w cuda i dal sie omamic.. w 4 lata nie ma mozliwosci przewrocic miasta do gory nogami i tak wiele sie dzialo na duzy plus!!! Pan Gwizdek takze nie jest w stanie zdzialac wiele przez swoja kadencje bo sa ograniczenia. Niech Kubik bedzie burmistrzem i pokaze wiecej. Gwizdek jako ustawka dla Pana Pawlowskiego nie jest wiarygodny
~ Wczoraj orange
2 miesiące temu ocena: 0%  136
Wczoraj rano te same pierdoly.
~ wpis na zamówienie
2 miesiące temu ocena: 27%  135
typowy wpis na zamówienie :)
~ Burmistrz ściemnia i ukrywa swoja nieudolność
2 miesiące temu ocena: 80%  134
Piszecie tutaj, jak by ten Henks już działał. A tak naprawdę upłynie jeszcze dużo czasu aż coś się zacznie dziać i będą miejsca pracy. Jest dobra sytuacja gospodarcza, wielu inwestorów napływa do Polski, już dawno w Rawiczu powinny powstać nowe miejsca pracy, cztery lata to naprawdę bardzo dużo czasu, szczególnie we współczesnym świecie. Burmistrz ściemnia i ukrywa swoja nieudolność. Patrzcie na inne miasta, można naprawdę było ściągnąć konkretnych inwestorów, chętnych od razu do działania. A nie tylko taki Henks.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kurtyna
2 miesiące temu ocena: 14%  133
ile firm sporwadził Kubik? 1. Ile Gwizdek? 0. Koniec tematu. Kurtyna.
~ My chyba mało wiemy o tych władzach
2 miesiące temu ocena: 90%  132
Z tych działań mających niby pozyskać inwestora też należało by się rozliczyć. Ile wydano na podróże zagraniczne, rauty, przyjęcia, wycieczki tzw rawickich notabli i jakich jest tego efekt.
~ Ostry z zagranicy
2 miesiące temu ocena: 82%  131
Może Jacek nie jest doskonały ale świat Kubika to świat złych ludzi, świat zakłamanej propagandy i złych emocji. Tylko ludzie młodzi są w stanie coś pozytywnego zbudować, staży żyją tylko starymi rozgrywkami personalnymi. Rawicz powinien być spokojnym miastem. A nie miastem w którym przy każdej okazji ludzie ujadają na siebie. Burmistrz musi ludzi łączyć a nie coraz bardziej skłócać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chcemy aby Rawicz był spokojnym normalnym miastem.
2 miesiące temu ocena: 100%  130
Chcemy aby Rawicz był spokojnym normalnym miastem.
~ dsa
2 miesiące temu ocena: 73%  129
Niestety Kubik namieszał w głowach ludzi jak nikt.
~ Jacek, mój idol!
2 miesiące temu ocena: 80%  128
Ja pierdziu! To co dzisiaj Jacuś obiecał na Zielonej Wsi, to jest raj na ziemi! Darmowa rehabilitacja! Darmowe drogi dojazdowe do każdej firmy! 1000 złotych dla każdego dziecka. Nowe wozy bojowe dla każdej OSP! Drugi Dom Kultury w Rawiczu! No i basen odkryty. Szok! Koniecznie trzeba zagłosować na Jacusia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niewierny Andrzej
2 miesiące temu ocena: 93%  127
Zabolało wodolejców kubka. Wałkowiak nie głosuje nad absolutorium kubika, on chodzi na spotkania stowarzyszenia Samorządnych PRA.
~ stach
2 miesiące temu ocena: 43%  126
A ciekawe który kandydat na Burmistrza wyprowadzi TIRY z miasta Rawicza po co była budowana obwodnica jak teraz jadą seriami po trzy i więcej ? A na drogach koleiny coraz większe czas z tym skończyć panowie kandydaci .bo na remont krajówki nikt nie dołoży
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Toka
2 miesiące temu ocena: 81%  125
Brawo! Może wreszcie coś drgnie dla mieszkańców. Donice i fontanna to nie szczyt marzeń Rawiczakow.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wolfgang
2 miesiące temu ocena: 42%  124
Mi już coś drgnęło...
~ Pracownik
2 miesiące temu ocena: 20%  123
Przedsiębiorczość to rzecz na której się ten Pan z pewnością nie zna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jacek, rawicki Rockefeller
2 miesiące temu ocena: 37%  122
Bierzcie przykład z Jacka Gwizdka. Człowiek z bezrobotnego bez zarobku został z dnia na dzień bezrobotnym zarabiającym prawie 10 tysiaków miesięcznie. Uczcie się, rawiczanie, jak nie zostać wybranym, a w cztery lata wydoić prawie czterysta tysięcy z budżetu powiatu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do ziomka
2 miesiące temu ocena: 100%  121
Ziomek PiSzesz to nie pij. Albo do szkoły.
~ Ziomek
2 miesiące temu ocena: 0%  120
Widzisz.... Trzeba się klepiesz po plecach z kim trzeba
~ Głosuję na dobrych ludzi! Głosuję na Pana Jacka
2 miesiące temu ocena: 71%  119
Może Jacek rockefellerem nie jest, ale dobrym człowiekiem. To atut, którego brakuje Kubikowi.
~ podwyzki nie dla wszystkich
2 miesiące temu ocena: 69%  118
Nie bierzcie przykładu z obecnego jeszcze przez miesiąc (i całe szczęście ) burmiszcza, któremu mało było zarabiać 10 tysięcy złotych. Dostał podwyżkę 1000zlotych, którą pobierał przez około 3,5 roku.
~ PS
2 miesiące temu ocena: 0%  117
http://powiatrawicki.pl/bip/os...
~ Do operatora transmisji live
2 miesiące temu ocena: 27%  116
A dlaczego transmisja na profilu PRA z tej "konferencji" szybko zniknęła z facebooka? Czyżby Samorządni wstydzili się poparcia takiej rzeszy przedsiębiorców?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wow!
2 miesiące temu ocena: 35%  115
Jejku! Aż 5 (słownie pięciu) przedsiębiorców popiera Jacka Gwizdka! Jestem pod wrażeniem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ziomek
2 miesiące temu ocena: 0%  114
Pewnie ten z Maslowa z Bocianiej rockefeler branży meblowej w Rawiczu, następny macharadża wypieków na rzemieslniczej i inni
~ beznadziejny regin
2 miesiące temu ocena: 68%  113
Ludzie zwiazani z sr potrafią tylko hejtować, atakować i opluwać ludzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zdzichu
2 miesiące temu ocena: 75%  112
Łej tam. Ja zostane kandydatem. Chce zarabiać tylko 3 patyczki, reszte wam dam. Darmowa komunikacja bydzie. planty bydą, nie zaoram. Rowery też bydom, ja tam wszystko obiecam. Tylko 3 patyczki mi dajta. Bydziemy się wszyscy szanować. Nawet pole z marychą bydzie, blondyne żem miał na myśli :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ przedsiębiorca
2 miesiące temu ocena: 29%  111
W tyle ale przedsiębiorcy, hehe. Jaki kandydat tacy przedsiębiorcy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ziomek
2 miesiące temu ocena: 23%  110
Jacek Gwizdek.... Wieczny kandydat w wyborach........ Ciekawe czy to mu się liczy do emerytury hahahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO PRA cy - odPOwiadam
2 miesiące temu ocena: 31%  109
My to robimy PO PRAcy . Na nocce byłem w więźniu
~ Bzdura za 12 tysięcy
2 miesiące temu ocena: 32%  108
Panie Gwizdek litości !!! Pan i przedsiębiorczość to dwa różne światy. Za chwilę się otworzy zakład na 200 osób do którego Pan ręki nie przyłożył. A pan się lansuje na dotacjach z europejskiego funduszu aktywizacji zawodowej, z którym nie ma pan nic współnego. Otwierałem działalność 5 lat temu i jestem jednym z niewielu z mojej 20 osobowej grupy który przetrwał po przejściu na duży zus. Większość po wymaganym roku zamknęła działalność i poszła albo do pracy gdzieś indziej albo w szarą strefę albo dalej nic nie robi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ My Silni Bezpartyjni Hipokryci
2 miesiące temu ocena: 80%  107
A dopiero co czytałem na stronce fejsbuka "Bezpartyjnego" Silnego Regionu tekst: " inni hejtują my pracujemy, miłego wekendu" cóż za hipokryzja, a kto tu drze kopary? Wy nie hejtujecie? Wy tylko się udzielacie politycznie. Do boju silnym zwartym bezpartyjnym szeregiem, razem z posłem Dziedziczakiem. Kto w to jeszcze wierzy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawda
2 miesiące temu ocena: 23%  106
Stop ignorancji i karierowiczom,zero doświadczenia zawodowego STOP!!!! najpierw praca pózniej polityka a nie odwrotnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oj nie ładnie !
2 miesiące temu ocena: 58%  105
Orłem samorządowym to pan Grzegorz nie jest, ale czy zaraz musisz go tak obrażać ?
~ Oni są za a nawet przeciw
2 miesiące temu ocena: 86%  104
Zagłosuję na Jacka Gwizdka jeżeli publicznie zadeklaruje NIE !!! dla inwestorów typu ANIMEX , bo jak na razie głosu w tej sprawie nie zabrał. A jego koledzy z PRA , to nie wiedzieli czy są za, czy są przeciw, takiemu planowi zagospodarowania. Deklaracja zmiany planu zagospodarowania i zabezpieczenie miasta przed śmierdzielami to dodatkowe głosy. Zobaczcie jak " Bezpartyjny " Silny Region wyciszył temat. Niestety sprawa dalej może być w każdej chwili aktualna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie chcemy smroda
2 miesiące temu ocena: 64%  103
dlatego trzeba Kubika i Bezpartyjny :-)) region odsunąć od władzy.
~ hahah
2 miesiące temu ocena: 80%  102
Sprawa jest, nawet nie wiecie, że jest pod Naszymi nosami....Ale nie długo ujrzy światło dzienne....
~ przetargi
2 miesiące temu ocena: 25%  101
Czy o przejrzystości przetargów to P. Gwizdek ma na myśli, styl jaki jest w Starostwie? http://bip.wokiss.pl/rawiczp/b... Pierwsze 3 przetargi są OK, a następne jakoś dziwnie pochowane. Być może ma to związek z tym, iż jak widać w metryczkach zmieniła się osoba wprowadzająca. Niejaki Pan Sławek nie umie zamieścić odnośnika do przetargu, nie chce mu się, czy jest to celowe działanie? Polecam zajrzeć. Bo jak tak ma wyglądać przejrzystość przetargów to ja już dziękuję.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do cała prawda
2 miesiące temu ocena: 100%  100
Całkowicie się z tobą zgadzam, dlatego mój wpis to typowy sarkazm, a żadnego ujawnienia się nie boję, bo jeżeli piszę prawdę to może mi ten i ów skoczyć. A jeżeli czuje się obrażony to musi mi udowodnić że naruszyłem jego dobre bezpartyjne imię. Ale niestety, takie straszące wpisy o konferencji prasowej w październiku, i ujawnianiu IP , adresów zamieszkania, się tu pojawiały.
~ Cała prawda o upublicznianiu IP
2 miesiące temu ocena: 86%  99
Do "do typowego janusza" po 1. jest to prawda, przejrzyj wskazany link, po 2 udostępnianie takich danych jak IP jest dozwolone jedynie organom ścigania, na ich wniosek. Tak wiec jeżeli redakcja takie dane upubliczni to grozi jej pozew, a jeżeli "pewien redaktor" wszedł w ich posiadanie w sposób niezgodny z prawem to nie muszę mówić co grozi redaktorkowi. Tak wiec z tym straszeniem byłbym ostrożny. Oczywiście kłamstwa należy piętnować, ale prawdę należy upubliczniać.
~ do typowego janusza
2 miesiące temu ocena: 92%  98
Janusz bo niezależne media robią kampanię wyborczą dla " Bezpartyjnego " Silnego Regionu. A pewien redaktor przygotowuje do ujawnienie numery IP na konferencję prasową
~ janusz ogrodnik
2 miesiące temu ocena: 33%  97
ale niezalezne media nie zajmuja sie powiatem
~ cc.
2 miesiące temu ocena: 67%  96
Fakt jest taki że centrum Rawicza wymiera a obecni rządzący nie znaleźli na to recepty. Zamiast chwalić się inwestorem z zewnątrz, spojrzeli by na samych rawiczan, którzy muszą utrzymać swoje rodziny, sklepy, kamienice.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prywacizna się bogaci a najemcy bankrutją
2 miesiące temu ocena: 100%  95
Niech właściciele kamienic przestaną łoić za czynsz to ludzie wrócą. Czekałam na przetarg zw ZUKU i go wygrałam. Przeniosłam swój sklep, płacę mniej za wynajem i daję radę. Handel ma się dobrze ale niestety tylko u tych co mają swoje lokale albo proponują normalne czynsze
~ Szczegolnik
2 miesiące temu ocena: 67%  94
Dlaczego takie inicjatywy nie zostały wdrożone w starostwie? Przecież PUP podlega pod starostwo więc jest spore pole do popisu. Jaka komórkę chce Jacek tworzyć w gminie skoro jest "Biuro Inwestora" czy jak tam to się zwie? Jak Jacek chce ogarnąć temat pustych lokali prywatnych właścicieli skoro większość jest prywatna i burmistrz nie ma nic do gadania np odnośnie wysokości czynszu w tych lokalach? Same ogólniki i hasła rzucone w przestrzeń. Ludzie czytajcie i dopytujcie o szczegóły bo zaczyna się lać woda jak do niecki basenu który Wam wybuduje Jacek G... ;-);-);-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Silniej ubić
2 miesiące temu ocena: 77%  93
Im silniej zaglądan w szczegóły tym silniej jestem przerażony. Same fuszery i wyrzucone pieniądze. Raczej narazie to ta woda leje się z zarwanej fontanny. Zobaczymy jak minie susza i woda zacznie lać się z nieba co stanie się z mineralnymi ścieżkami na plantach. Jeżeli to co obecnie jest prz szkole nr3, i przy fontannie jest skończone to widzę to czarno. Na kółku przy szkole sypki miał i dziura na dziurze. Minerał przez niby krawężniki wysypuje się na trawniki. Nie wiem może to tak ma być, a może to trzeba silniej ubić." Niech inni hejtują wy "SILNIE"pracujcie, bo jeszcze można wiele spieprzyć, miłego wekendu"
~ Emeryt
2 miesiące temu ocena: 35%  92
Panie Jacku sześciopok zaproponowany przez Platformę Obywatelska to za mało aby na Pana zaglosowac. Wolę burmistrza z PiS i 500+ dla emeryta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Siła judaszowego srebrnika
2 miesiące temu ocena: 70%  91
Jeszcze ci się emerycie tym PiSowskim burmistrzem i tym 500+ mocno czknie.
~ Orange
2 miesiące temu ocena: 56%  90
Slogan którym tak łatwo operuje Bezpartyjny SR Rawicz Zawsze Otwarty to jest chyba żart nie ma co tego komentować traktują tylko swoich zanjomkow wszyscy to gbury miejsca by tu zabrakło noszą się jak by byli elita świata legitymacjami machaja jak choragiewkami fryzury na irokeza brak słów pomysły bez komentarza wykonanie nich to fuszerka tandeta.Ni za tym ni za tamtym ale tak naprawdę burmistrz powinien mieć jedną kadencję i kropka.Moj głos na Pana Jacka młody ambitny pełen energii kulturalny zawsze wszystkim odpowie dzień dobry nie co ten obecny nosi się tak nie wypada stanowisko stanowiskiem ale ramy muszą być no niestety słabo. Co najważniejsze ma pomysły i słucha mieszkańców nie biega do radia telewizji gazet nie lansuje się jak obecny.Moj głos na Pana Jacka Gwiazdka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Różne standardy
2 miesiące temu ocena: 60%  89
Ty Mariola to on chyba taki " dr Jekyll and mr Hyde " jest.
~ Mariola
2 miesiące temu ocena: 35%  88
Burmistrz Kubik nie tylko ze odpowie dzień dobry to jeszcze poda rękę. Żeby chodzić do radia i telewizji trzeba mieć coś do powiedzenia.
~ hy5rvgtewr
2 miesiące temu ocena: 78%  87
wspierajmy lokalnie. Zaczynając właśnie od młodych - jeśli znajdą szansę w Rawiczu, nie będą jej szukać gdzie indziej. Wspierajmy lokalne marki, nawiązujmy do naszej tradycji. Pójdźmy do doświadczonych przedsiębiorców - szukajmy u nich know how, korzystajmy z doświadczenia, wsparcia merytorycznego. Z zewnątrz jesteśmy widoczni jako silna społeczność, dobrze zorganizowana i przywiązana do lokalności - ocena tak słuszna, jak i nieprzypadkowa. Korzystajmy z niej przy budowaniu własnej marki, która będzie miała szansę na ekspansję.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hy5rvgtewr
2 miesiące temu ocena: 25%  86
@Kacper - zdziwilbys sie, jak daleko od wskazanych przez ciebie moj glos padl ostatnio ;)
~ Kacper
2 miesiące temu ocena: 25%  85
Pełowskie dyrdymaly
~ człowiek
2 miesiące temu ocena: 82%  84
O proszę. Wreszcie ktoś zwrócił uwagę na ludzi młodych. Bardzo dobrze. A odnośnie pustych lokali w centrum to sygnał ostrzegawczy, w jakim kierunku to wszystko obecnie idzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jest moc:)
2 miesiące temu ocena: 67%  83
Wreszcie inne twarze niż silno rękie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Druga kadencja
2 miesiące temu ocena: 49%  82
Pan Grzegorz Kubik też jest dobrym człowiekiem, Wiem co piszę. Słowo dobrym człowiekiem obejmuje wszystkie wartości ,które posiada i które są potrzebne do zarządzania gminą. Jest bardzo kontaktowy, kulturalny i umie szanować ludzi. Taki BURMISTRZ jest nam potrzebny bez nadęcia i gburowatości. Popierajmy ludzi z wysoką kulturą osobistą i przestrzennym myśleniem. Uważam, że jest bardzo skromnym człowiekiem i najważniejsze , że nie jest politykiem . Do p. Gwizdka nic nie mam ale Kubik zasługuje na następną kadencję
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ I jeszcze " czecia kadęcja"
2 miesiące temu ocena: 76%  81
Ale to tylko ty wiesz co piszesz. Dobry to pojęcie względne. Następna kadencja? Oczywiście, ale w Sieradzu. Skromny to może być obiad w szpitalu. Gdyby to wszystko co piszesz była prawda to pan Kubik nie serwował by nam takiego knota jak ubojnia świń na 20 tys dziennie w granicach miasta. To już go dyskwalifikuje na starcie w wyborach. O tym mieszkańcy Sierakowa nie zapomną.
~ Kubik za stary jest.
2 miesiące temu ocena: 59%  80
Kubik za stary jest. Stąd te wszystkie problemy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawda
2 miesiące temu ocena: 38%  79
58 lat - idealnie na szefa gminy. Nie musi łupać na kredyt! :)
~ Daruj sobie
2 miesiące temu ocena: 59%  78
Geizdek przecież to wszystko już w gminie jest a puste lokale należą do prywatnych właścicieli. Z programami Urzędu Pracy też nie jest nowość, bo to jest od dawna tylko kiedyś nikt się nie promował na tym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zenada
2 miesiące temu ocena: 58%  77
chłop nie wie co w gminie sie robi a chce byc burmistrzem zenada
~ Chyba czytać nie potrafisz
2 miesiące temu ocena: 67%  76
Chyba czytać nie potrafisz
~ STOP ignorantom
2 miesiące temu ocena: 50%  75
Gminy nie stać na eksperymenty tylko nie on.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
2 miesiące temu ocena: 50%  74
Przecież największym ignorantem jest Kubik, temu człowiekowi brakuje już energii, żeby sprawnie zarządzać gminą. Jak działa gmina, ciągle jakieś fuszerki niedoróbki, problemy. Może kiedyś prowadził jakieś biznesy, ale jego czas już minął. chyba widać to gołym okiem. Ślepy jesteś.
~ Kubik teraz jest w wieku w którym bardziej się myśli o emeryturze i wnukach
2 miesiące temu ocena: 57%  73
Kubik teraz jest w wieku w którym bardziej się myśli o emeryturze i wnukach niż o jakiś wielkich ważnych dokonaniach. Życzmy Kubikowi wielu wnuków i niech już przestanie być burmistrzem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ojufo
2 miesiące temu ocena: 50%  72
a wiek gwizdka i tadzia liczyc razem bo oni chyba wspolnie chca byc burmistrzem? to razem maja jakies 100 lub ponad? kubik ma 50-kilka mlodzieniaszek
~ Gwizdek = Pawłowski
2 miesiące temu ocena: 64%  71
Z kuronia na stołek starosty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawidłowa kolejność
2 miesiące temu ocena: 40%  70
Masz rację Kubik nie równa się Gwizdek. Jest Kubik, zaraz zanim jest Szybaj, potem Sperzyński, potem Przybylski i Młynek, potem baaaaaaaardzo długo nic, później mieszkańcy Gminy i poiwatu i tu dopiero jest gwizdek niesiony na plecach Tadeusza Pawłowskiego
~ Kto stoi za Kubikiem, wiecie ?
2 miesiące temu ocena: 56%  69
Gwizdek = Gwizdek i to jedyne działanie matematyczne w przepadku tego nazwiska. W przeciwieństwie do Kubika. Bo Kubik nie równa się Kubik
~ Proszę Państwa Jacek Gwizdek jest młodszy od Kubika o 20 lat
2 miesiące temu ocena: 67%  68
Proszę Państwa Jacek Gwizdek jest młodszy od Kubika o 20 lat. Nie ma co tu porównywać ich biografii, bez sensu. Trzeba stawiać na młodość.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mądrość i Kubik to dwie różne rzeczy
2 miesiące temu ocena: 69%  67
Mądrość i Kubik to dwie różne rzeczy
~ Politycy tylko nie to
2 miesiące temu ocena: 50%  66
Nie trzeba stawiać na doświadczenie i mądrość a nie na polityków.
~ Gwizdek = Gwizdek
2 miesiące temu ocena: 67%  65
Gwizdek = Gwizdek, Kubik = ?
~ Gwizdek = Pawłowski
2 miesiące temu ocena: 45%  64
A Tadziu jest starszyvod Gwizdka o 25 lat. To po co gwizdek go słucha i je mu z rączki. Aż tak bardzo potrzebyje roboty? Kuroniowka to też jest dochód ale mały
~ pitu pitu
2 miesiące temu ocena: 58%  63
nie lubie goscia na sile pcha sie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gwizdek + Moryson = Pawłowski
2 miesiące temu ocena: 64%  62
On się nie pcha tylko ucieka przed pośredniakiem
~ Szarak
2 miesiące temu ocena: 50%  61
Do "~ Kto ma reprezentować zwykłych ludzi, sami cwaniacy, którzy wzbogacili się na lipnych interesach ?” Jak to kto? RADNI!!! Oni reprezentują nas i patrzą na ręce burmistrzowi, który ma zarządzać gminą. Zarządzanie gminą to nie rozplanowanie pensji w wysokości 1500zl + "500+" by starczyło do 1go więc nie pasuje mi tu "zwykły Kowalski" czy inny tam Gwizdek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gwizdek = Pawłowski
2 miesiące temu ocena: 56%  60
I tak jak Jacek Gwizdek wszyscy mają być bezrobotni.
~ Gminą powinni zarządzać tacy jak Jacek Gwizdek,
2 miesiące temu ocena: 42%  59
Gminą powinni zarządzać tacy jak Jacek Gwizdek, młodzi ale już z doświadczeniem samorządowym, urodzeni w Rawiczu, związani z tym miejscem. A jak radni patrzą burmistrzowi na ręce mogliśmy się w tej kadencji. Czy jakiś radny silnego regionu śmiał coś powiedzieć przeciw Kubikowi. Pełne poddaństwo. I tyle w tym temacie.
~ Kto tu kłamie
2 miesiące temu ocena: 71%  58
" Bezpartyjni" Silni Regionalni piszą : " inni hejtują my pracujemy, miłego wekendu". To pytam kto tu hejtuje? Krasnoludki? I jak wam wierzyć?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie dla Animexu
2 miesiące temu 57
Jak to kto ? MY !!!
~ Pisior
2 miesiące temu ocena: 67%  56
A Ja Jacka lubię bo odpowiada Dzień Dobry i ma moj głos.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sprzedawca
2 miesiące temu ocena: 50%  55
Na szczęście mojego głosu niema i nie będzie miał mój głos jest mój. I nikomu go nie dam bo sama zaniemówię a muszę go używać bo pracuję na kasie w Bie.......ce
~ Ci w wieku Kubika mogli się dorobić na początku lat 90 - tych,
2 miesiące temu ocena: 75%  54
Ci w wieku Kubika mogli się dorobić na początku lat 90 - tych, po upadku komunizmu. A dla takich, jak w wieku Jacka Gwizdka pozostał tylko wyjazd za granicę, żeby mieć jako taką godną pensję. Dobrze, że nie wszyscy młodzi wyjechali za granicę. Dajmy w końcu szansę młodym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anglia albo stołek wicestarosty - wybór należy do ciebie
2 miesiące temu ocena: 67%  53
Ni koniecznie wyjazd za granicę. Masz przykład Gwizdka. Wsadzili go a stołek prosto z zasiłku i trzepie kasiurkę. I to nie małą
~ l,k765m6re
2 miesiące temu ocena: 100%  52
@Jacek Placek: brak mi w Twoim podejsciu jeszcze jednej sprawy - czy nie zastanawiales/as sie nigdy nad tym, by swoja wiedza i doswiadczeniem zdobyta w trakcie rozwijania dzialalnosci, podzielic sie z tymi, ktorzy dopiero startuja, lub jeszcze sie wahaja? Tak, wiem, ze pewnie Tobie nikt nie pomagal itd itp - niemniej mozliwosc patrzenia na wzrost innych przedsiebiorstw, korzystajacych z Twojej wiedzy tez moze przysluzyc sie do osiagniecia stanu, potocznie zwanego szczesciem :) Pozdrawiam!
~ Niemen miał rację" Dziwny jest ten świat"
2 miesiące temu ocena: 100%  51
Wtedy funkcjonowało w mediach i wśród ludzi powiedzenie" pierwszy milion trzeba ukraść, pozostałe zarobisz już legalnie". Kto się dorobił ? Ten co się uwłaszczył, czyli, nomenklatura. Żeby skubnąć coś z tego tortu, trzeba było być towarzyszem. Pewnych stanowisk nie można było objąć nie mając odpowiedniego rodowodu. Dziś już mało kto o tym pamięta, i można iść w biznes czy politykę jako inny niezależny, niezrzeszony, czy bezpartyjny. Nawet prokuratorzy stanu wojennego krzyczą " precz z komuną"
~ Jacek Placek
2 miesiące temu ocena: 58%  50
Hmmm nie mam 40 lat, mam własną firmę, stać mnie na utrzymanie rodziny, wczasy, własne pasje i nadal mieszkam w Rawiczu "na swoim". Da się? Za granicę wyjeżdżali w większości pracownicy fizyczni i specjaliści w swojej branży. Co umie Jacek oprócz zabawy w polityka?
~ Odwalcie się od tego, ze Jacek był kiedyś bezrobotny, bo ja go szanuje z tego powodu
2 miesiące temu ocena: 64%  49
Tylko ten, kto był kiedyś bezrobotny potrafi zrozumieć, w jakiej sytuacji znajdują się normalni ludzi. Normalni ludzi albo są zagrożeni bezrobociem albo czasowo są bezrobotni. Wielu było bezrobotnymi nie z własnej winy, szukało pracy itp
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kto ma reprezentować zwykłych ludzi, sami cwaniacy, którzy wzbogacili się na lipnych interesach ?
2 miesiące temu ocena: 100%  48
Właśnie normalni ludzi powinni być w polityce, kto ma reprezentować zwykłych ludzi, sami cwaniacy, którzy wzbogacili się na lipnych interesach. zastanówcie. To mają być nasi reprezentacji.
~ Chciałbym zobaczyć Jackowe CV i fragment "kariera zawodowa"
2 miesiące temu ocena: 67%  47
Masz rację. Normalni ludzie potrafią sobie poradzić i znaleźć inną pracę. Nie pchają się do polityki tam gdzie więcej dają tylko tam gdzie ewentualnie zostali wybrani i jeżeli są bezrobotni to szukają pracy.
~ Ci od Kubika tych co mało zarabiają traktują z góry.
2 miesiące temu ocena: 60%  46
Ci od Kubika tych co mało zarabiają traktują z góry. A większość Rawiczan jest raczej uboga .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie kłam
2 miesiące temu ocena: 67%  45
Co ty pleciesz? Mówisz nieprawdę.
~ Nie wysokość zarobków decyduje o wartości człowieka.
2 miesiące temu ocena: 50%  44
Nie przejmuj się Jacek tymi szkalującymi cię wpisami. Nie wysokość zarobków decyduje o wartości człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanin
2 miesiące temu ocena: 86%  43
Jacek źle zarabia? Eeee chyba biedy nie ma. Do października jeszcze kilka tysięcy wpadnie ;)
~ Kubikowi bardzo zależy na władzy
2 miesiące temu ocena: 71%  42
Kubikowi bardzo zależy na władzy, więc wyda kupę pieniędzy na propagandę i kampanie. Ale mam nadzieję, ze nie wygrają pieniądze tylko szczerość i uczciwość.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czyli jak nie musi to może olewać,
2 miesiące temu ocena: 50%  41
Czyli jak nie musi to może olewać, Ja już wolę takich, którzy muszą wygrywać, bo takim zależy.
~ oprawda
2 miesiące temu ocena: 40%  40
Kubik był poza polityka i zawodowo szło mu dobrze (spojrz jego oswiadczenia majatkowe). Kubik nie musi wygrywac zeby dobrze zarabiac. To go rozni od konkurentów. Dla Kubika polityka nie jest jedyna droga
~ Co ty bierzesz?
2 miesiące temu ocena: 67%  39
Czyli nie będzie żadnego burmistrza i radnego? Polityk + szczerość i uczciwość. Halo czy jest na sali lekarz?
~ DAĆ SZANSĘ
2 miesiące temu ocena: 50%  38
Pan Jacek Gwizdek jest dobrym człowiekiem, Wiem co piszę. Słowo dobrym człowiekiem obejmuje wszystkie wartości ,które posiada i które są potrzebne do zarządzania gminą. Jest bardzo kontaktowy, kulturalny i umie szanować ludzi. Taki BURMISTRZ jest nam potrzebny bez nadęcia i gburowatości. Zbliża się do czterdziestki, więc ma teraz najlepszy wzrok, słuch i pamięć!!! Popierajmy ludzi z wysoką kulturą osobistą i przestrzennym myśleniem. Uważam, że jest bardzo skromnym politykiem ale odważnym w działaniu.Trzeba go poznać to uwierzycie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lub
2 miesiące temu ocena: 0%  37
dorobek żaden, wieczny kandydat..
~ Sławek, przestań ;)
2 miesiące temu ocena: 50%  36
Znam go, chyba z innej strony;-);-);-)
~ lanser
2 miesiące temu ocena: 71%  35
a oprocz funkcji politycznych (radny) jaki dorobek zawodowy?
~ Dajmy szanse młodym
2 miesiące temu ocena: 50%  34
Dajmy szanse młodym. Może młodzi przestaną uciekać z Rawicza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wybral lokalnie
2 miesiące temu ocena: 75%  33
wybrali lokalne I liceum zamiast II. wiec II zamkneli
~ Jacek weź się za uczciwą pracę, pokaż że umiesz ;)
2 miesiące temu ocena: 63%  32
Takich 2 młodych w postaci Jacka Gwizdka i jego doradcy, byłego redaktorka naczelnego rawickiego portalu mieli chytry plan #wybieramlokalnie i jakoś nie wyszło. Yyyyy stop. Jest efekt: zamknęli szkołę;)
~ sr
2 miesiące temu ocena: 44%  31
Gwizdek ma jeden ważny atut. Na przykładzie Kubika może jasno zobaczyć, jak nie należny postępować z ludźmi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanin
2 miesiące temu ocena: 50%  30
Hmmm ciekawe w takim razie dlaczego skumał się z Tadeuszem. Będzie brał wzór ze swojego mentora? Nooo to ma wzór do naśladowania ;);)
~ Tadziu
2 miesiące temu ocena: 57%  29
Gwizdek? A kto nim bedzie zarządzał jak zostanie burmistrzem?
~ Pusta gadanina
2 miesiące temu ocena: 50%  28
Po prostu żałosne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do wyborcy jacka
2 miesiące temu ocena: 44%  27
Kubik nie zrealizował. Firma? Jest. Plany. Są. Kasa z UE? 50 baniek. Dalej ci wymieniac synu?
~ Wyborca
2 miesiące temu ocena: 67%  26
Pustą gadaniną okazało się gadanie Kubika przed wyborami, bo nie wiele zrealizował tego co obiecał.
~ Pusta gadanina
2 miesiące temu ocena: 50%  25
Po prostu żałosne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sr
2 miesiące temu ocena: 57%  24
Wybory są po to, żeby coś się zmieniało. Czas na nowych ludzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trzeba stawiać na młodych Rawiczan
2 miesiące temu ocena: 71%  23
Trzeba stawiać na młodych Rawiczan. Tylko tak można coś pozytywnego zrobić. Starzy już pokazali co mieli do pokazania. Dajmy szanse młodym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie jestem z silnego regionu.
2 miesiące temu ocena: 79%  22
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie wolno napisać nic co nie jest pochwałą stowarzyszenia reprezentowanego przez Jacka Gwizdka i jego sojuszników? Jestem zwykłym mieszkańcem Rawicza i mam prawo wyrazić swoje zdanie. To, że nie utożsamiam się z JG musi być jednoznaczne z przyklejeniem mi latki "silnie hejtującego". Ja jestem bardzo rozczarowany postawą Jacka mimo, że go znam osobiście. Poszedł za stołkiem do starostwa mimo, że otrzymał zaufanie wyborców jako kandydat do rady gminy. Dziwicie się, że ludzie wytykają mu, że tylko stołek się liczy? Teraz w ramię w ramię z Tadeuszem P. Przecież takim ruchem tylko to potwierdził. Niby członek PO, a zachowuje się jakby był z PSL - partii zachowującej się jak polityczna nierządnica (regulamin zabrania innych słów) basen już nie jest WOW to polał wodę o gospodarce. Może mi ktoś wytłumaczyć jak nagle specem od aktywizacji młodych ma być burmistrz, który bardzo średnio sobie radził z pracą zawodową poza posadami z nadania politycznego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pesymista.
2 miesiące temu ocena: 75%  21
Zaliczymy ci to 350 miejsc pracy, jak już będą. Niech ta firma ruszy, bo jak na razie to z Gostynia wieści pesymistyczne docierają.
~ mniej niz
2 miesiące temu ocena: 33%  20
Kubik ściagnął inwestora 350 miejsc pracy firma rusza w 2019. Ile firm sciagnal jacek gwizdek do Rawicza? 0?
~ Ale urwał!
2 miesiące temu ocena: 67%  19
Naliczyłem około... 5 przedsiębiorców. Nawet Sierpowski nie przyszedł. Ma ten Gwizdek poparcie, ma...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wacki
2 miesiące temu ocena: 50%  18
Kacper Marek Tadziu i inne wacki robią co mogą ale oni nie rozumieją jak sie wygrywa wybory
~ Marionetka
2 miesiące temu ocena: 70%  17
Ma w komentarzach w internetach. Kacper i reszta PRA siedzi i stuka. Kogo nie spotkasz to się śmieje że Jacuś ma coraz wieksze problemy z odprasowaniem koszul bo ma coraz mocniejsze ślady po kamerkach, którymi jest podczepiony do drewnianego krzyżaka ze sznurkami, za który pociąga Tadeusz:-D:-D:-D
~ Rawiczanka
2 miesiące temu ocena: 67%  16
Tak jest. Dać szansę młodym ambitnym. Jacek na burmistrza!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanin
2 miesiące temu ocena: 67%  15
To Jacek nie pasuje... 40 lat to już nie taki młody. Ambitny człowiek nie pcha się do polityki zanim nie zrealizuje się zawodowo. Jeżeli jedyną szansą na utrzymanie siebie i rodziny jest polityka to to nie wróży dobrze o kandydacie i traci on wiarygodność.
~ Silni hipokryci
2 miesiące temu ocena: 75%  14
A dopiero co czytałem na stronce "Bezpartyjnego" Silnego Regionu tekst: " inni hejtują my pracujemy, miłego wekendu" cóż za hipokryzja, a kto tu drze kopary? Wy nie hejtujecie? Trolle to za was robią.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ A ty siedź cicho
2 miesiące temu ocena: 83%  13
Nie trolle to "politycy pezpartyjni" sami tu hejtują.m ją po kilka kont i profili na fejjsie i jadą z tym koksem.
~ Koledzy
2 miesiące temu ocena: 33%  12
A Tadeusz Pawłowski tez tam był i wspierał Jacka Gwizdka? Jak tam się czują koledzy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pic na wode
2 miesiące temu ocena: 27%  11
co za pier.............................. byle do koryta i jak nie wybiora tez dzwinie w stanowisko za kilka tysiecy jest ......... jeszcze nie słyszałęm zeby ten chłowpiec cos zrobił cokolwiek....................
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nic tylko wal w politykę
2 miesiące temu ocena: 100%  10
Spokojnie!!! Szklanka wody, zatkaj nos, i jeszcze raz, ale po polsku. Co chciałeś powiedzieć Silnie wzburzony człowieku.
~ Gwizduś
2 miesiące temu ocena: 33%  9
Wyjdę pierwszy, naobiecuję i może mnie wybiorą. Sam nie umiem pracować więc zrobię wszystko by dorwać się do korytka ;-) Nikt nie da Wam tyle ile ja mogę naobiecywać ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A