Kanonada w Miejskiej Górce [FOTO]

Kanonada w Miejskiej Górce [FOTO] - Zdjęcie główne

Trzeci mecz. Trzecie zwycięstwo. Sparta Miejska Górka wygrała 7:1 ze Zjednoczonymi Pudliszki. Ekipa znad Balatonu, wraz z Piastem Poniec, znajduje się na czele ligi okręgowej.

Podopieczni Mariusza Frąckowiaka zaprezentowali się z dziś koncertowo. W pierwszej połowie bramki zdobyli Michał Łysiak i Edwin Marchewka. W drugiej części spotkania gospodarze podkręcili tempo. Kolejny gol padł po  błędzie bramkarza z Pudliszek, który - po strzale główką Michała Adamiaka - wypuścił piłkę z rękawic, wprost na nogę Wiktora Marchewki. Ten sytuacji nie zmarnował. Było 3:0.

Po tym, gdy gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki, w 70. minucie goście zanotowali trafienie honorowe. Spartan to tylko podrażniło. Paweł Kowalski podwyższył na 6:1. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, gospodarze wywalczyli rzut rożny. Po dośrodkowaniu, piłkę do własnej bramki skierował jeden z piłkarzy Zjednoczonych. Po tym trafieniu, arbiter zakończył mecz.

Sparta - Zjednoczeni: 7:1 (2:0)
Bramki dla gospodarzy: 8' - Łysiak, 28' - E. Marchewka, 54' - W. Marchewka, 59' - Kowalski, 64' - W. Marchewka, 83' - Kowalski, 90' - samobójcza

Sparta: Tomkiewicz (67' Skrzypczak) - Gmerek (76' Szafrański), Kowalski, Pernak (74' Warnawski), E. Marchewka, Łysiak (62' Duszak), Siecla, Rak, Żyto (52' W. Marchewka), Adamiak, Hądzlik