Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M AGazeta A1

Karol Deka show [FOTO]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    7.09.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Karol Deka (na zdjęciu z lewej)Karol Deka (na zdjęciu z lewej) fot. D. Bela

Pakosław. Udane spotkanie ligowe za piłkarzami Awdańca. Podopieczni Adama Waresiaka pokonali Kormorana Święciechowa 4:1.

W meczu z bardzo dobrej strony pokazał się napastnik gospodarzy - Karol Deka. Już w pierwszej połowie zanotował klasycznego hat-tricka. W 47. minucie spotkania przyjezdni zdobyli bramkę na 3:1. Podrażniło to miejscowych. Odpowiedzieli już po kilkudziesięciu sekundach. Precyzyjnym strzałem ponownie popisał się napastnik gospodarzy.

Karol Deka miał doskonałą okazję do strzelenia piątej bramkę. W 76. minucie był faulowany w polu karnym rywali. Zdecydował się na wykonanie "jedenastki". Niestety, posłał piłkę wysoko nad bramką gości.

Gospodarze mieli jeszcze kilka dobrych szans na podwyższenie rezultatu. Szwankowała jednak skuteczność.

Awdaniec - Kormoran 4:1 (3:0)
Bramki: Deka (14', 31', 45', 48')
Skład Awdańca: Giezek - Paca. W. Zimny (80' P. Kaczmarek), Małecki, Panek, B. Kaczmarek, Stróżyński (67' Szydłowski, Spychalski (82' P. Zimny), Cieplik (88' Ławniczak), Lorek (88' Pawlak), Deka (82' Dolata)

Przeczytaj także wiersz o modernizowanym bojanowskim rynku [TUTAJ].

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!