Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kolejne nakrętki dla Antosia. Będą pieniądze na rehabilitację

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    16.09.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

780 kg nakrętek zawieziono dwa tygodnie temu do skupu, a już kolejne worki przekazaliśmy do Zielonej Wsi. Pieniądze ze sprzedaży potrzebne są na leczenie i rehabilitację Antosia Mikołajczyka.

U chłopca rozpoznano wadę wrodzoną mózgociała - agnezję ciała modzelowatego, mózgowe porażenie dziecięce, niedoczynność tarczycy oraz dysplazję lewego biodra. Antoś nie chodzi, nie mówi i samodzielnie nie siedzi. Wymaga rehabilitacji, a tylko niewielka część zabiegów i konsultacji z których korzysta jest refundowana z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Nakrętki nadal można przynosić do naszej redakcji - od poniedziałku do piątku (od godz. 9.00 do 16.00, Rawicz, ul. 17 Stycznia 37/4).

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A