Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Rawbud

Kolejne oświadczenie w sprawie wyboru władz powiatu

› Aktualności› Samorząd 11 miesięcy temu    26.11.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 86 ocen 28 / 54%
A A A
Radnym z ramienia porozumienia jest Tadeusz Pawłowski (z lewej)Radnym z ramienia porozumienia jest Tadeusz Pawłowski (z lewej) fot. Joanna Miśkowiak

Wybór nowych władz powiatu ciągle jest szeroko komentowany w lokalnym środowisku. 

Publikowaliśmy już oświadczenie zarządu stowarzyszenia Samorządni PRA oraz nowego wicestarosty Jakuba Morysona i przewodniczącego rady Romana Sidora. W weekend swoją opinię w tej sprawie wydało Porozumienie Samorządowe.

Treść oświadczenia nadesłanego przez Tadeusza Pawłowskiego, radnego z Porozumienie Samorządowe.

“Po wyborach przedstawiciele Komitetu Wyborczego Porozumienia Samorządowego spotkali się z Katarzyną Frąckowiak i pogratulowali jej zdobycia mandatu w Radzie Powiatu Rawickiego. Po usłyszeniu od niej, że “czuje się radną niezależną” poinformowali ją, że PS ma zamiar nadal współpracować z PRA, lub w ramach szerszej koalicji składającej się z ugrupowań, które formalnie także zadeklarowały współpracę z PS, tj. z PSL i SAW.
Podejmowanie przez radnych na własną rękę uzgodnień co do łączenia się w jakieś grupy nieformalne będzie traktowane jako wyłom w przyjętej linii programowej i zostanie uznane za zachowanie niehonorowe i złamanie przyjętych zasad. 
Życzymy radnej Katarzynie Frąckowiak sukcesów osobistych, jednak jej decyzję przyłączenia się do grupy radnych, którzy także dokonali rozłamów w swoich obozach, uznajemy za niehonorowe złamanie zasady lojalności i dotychczasową współpracę uznajemy za zakończoną. Informacja o tym, że obecne władze powiatu rawickiego mają poparcie Porozumienia Samorządowego jest nieprawdziwa. Oprócz radnej niezależnej K. Frąckowiak, nikt z Porozumienia Samorządowego nie popiera rozłamowej grupy, obecnie trzymającej władzę w powiecie".

+ 15 głosów: 28 (54%) 13 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (81)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ czy to prawda
11 miesięcy temu ocena: 45%  81
Państwo radni czy jest prawdą ze na pierwszym waszym spotkaniu była zagorzała dyskusja i oburzenie ze wam zmalaly diety. Podobno najbardziej burzyl się radny Marek H. Czy to prawda?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gul
11 miesięcy temu ocena: 28%  80
Tak to PRAwda
~ KK
11 miesięcy temu ocena: 49%  79
Heinze po szkołach jeździł przed wyborami jako przyszły może vice starostą. Nie dziel skóry na niedźwiedziu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sdfs
11 miesięcy temu ocena: 65%  78
Poznacie ich po owocach, najpierw przyjrzyjcie się jak wygląda sytuacja w szpitalu, szkołach średnich w powiecie albo w urzędach powiatowych a później piejcie z zachwytu, że Sperzyńskiemu udało się uratować koryto. Bo dla osób, które muszą korzystać z usług medycznych to średnia wiadomość.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kunkfu
11 miesięcy temu ocena: 46%  77
Trzeba byc naprawde glebem zeby takie idiotyzmy wypisywac. Za szpital i kadry chyba odpowiada dyrekcja. No i jest jeszcze chyba taki twor jak rada nadzorcza szpitala. Wiec po co zwalanie winy na staroste. Cos ci sie w glowce pojaralo. A jesli chodzi o szkoly to za to chyba byl odpowiedzialny wlasnie gwizdek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do kunkfu
11 miesięcy temu ocena: 61%  76
Co ty ty za głupoty wciskasz ludziom powiat odpowiada za zarządzanie szpitalem, za to jaka tam jest sytuacja odpowiada starosta Sperzyński. Spytaj lekarzy co myślą o panach ze starostwa.
~ do kunkfu
11 miesięcy temu ocena: 64%  75
Nie zaszkodziło by trochę edukacji. Więc cytat z podręcznika. "Powiat został utworzony, aby zarządzać usługami publicznymi, z którymi nie poradziłyby sobie gminy, szczególnie mniejsze. Dlatego też powiat ponosi odpowiedzialność za zarządzanie szpitalami, prowadzenie szkół ponadgimnazjalnych, urzędów pracy czy sprawy geodezji"
~ Czas na nowych
11 miesięcy temu ocena: 47%  74
Były merytoryczne podstawy odwołania Sperzyńskiego z funkcji starosty. Patrz sytuacja w rawickim szpitalu. Kto się chce tam leczyć? I niepotrzebna likwidacja II Liceum. PSL akurat tutaj dobrze postąpił, bo chłopak po prostu tego nie ogarniał. Robienie groźnych min nie wystarczy, trzeba jeszcze coś wiedzieć. A teraz z takim wicestarostą będzie jeszcze gorzej. Ale to jest odpowiedzialność tych, którzy głosowali na niego. Macie co chcieliście.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Silna Hipokryzja
11 miesięcy temu ocena: 57%  73
Gdyby liceum należało pod gminę, i zlikwidował je Kubik, to byłoby to bardzo mądre posunięcie, z oszczędnościami dla gminy. Wszyscy SILNI by piali z zachwytu jaki to nasz burmistrz mądry.Tak jak to się stało z podstawówkami. A że to zrobił Gwizdek to trzeba na nim pojeździć.
~ Warto było czekać
11 miesięcy temu ocena: 41%  72
Bezcenne Heinze w opozycji że swoim koalicjantem Pawłowskim,sytuacja jeszcze parę dni temu nie do wymyślenia .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czekaj se tatka latka
11 miesięcy temu ocena: 57%  71
Ty też jesteś nie do wymyślenia. W świecie brudnej polityki wszystko jest możliwe. Ci ludzie, politycy zrobią wszystko i wykorzystają wszystkich, byle być na świeczniku. Wszelka krytyka spływa po nich jak woda po kaczce.
~ Ogłoszenie
11 miesięcy temu ocena: 78%  70
Jestem młody, dyspozycyjny. Poglądy mogę mieć dokładnie jakie sobie życzy pracodawca. Chętnie się sprzedam niedrogo, za pracę w urzędzie, jakieś 3 tyś miesięcznie. Czekam na oferty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczeń ZSZ
11 miesięcy temu ocena: 72%  69
Sprzedawczyki. Zawsze tak bedą na was wołać. Wstyd mi za takiego nauczyciela.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czytelnik
11 miesięcy temu ocena: 57%  68
Panowie Starostowie proponowałbym zająć się problemem, który widać trawi Starostwo. Ludzie mają tam chyba za mało obowiązków skoro wypisują co kto sobie kupił i to jeszcze w godzinach pracy. Jak można takich kretów tam trzymać. Do roboty się zabrać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hańba
11 miesięcy temu ocena: 93%  67
no właśnie ukazałeś istotę problemu. uwaga Misiewicze starostwo stoi otworem
~ Gwizdawa
11 miesięcy temu ocena: 46%  66
Szanowna redakcjo zastanawiający jest fakt, dlaczego komentarze, w których używa się Nazwiska Pana Gwizdka, czy Kwiatkowskiego bardzo szybko są usuwane. Może Pan Kwiatkowski nadal nadal duży wpływ na kadrę Waszej gazety?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kto jest Bolkiem ?
11 miesięcy temu ocena: 83%  65
Zapytajcie gościa który przygotowywał IP na konferencję prasowa w październiku. Gdzie ta konferencja ? Czy owa konferencję zastąpił słynny "sołtys show ". Donald rawickiemu Wałęsie to ty do pięt nie sięgasz.
~ Donald
11 miesięcy temu ocena: 37%  64
Właśnie zorientowałem się że usunęli mi komentarz. A pisałem w nim o rawickim Wałęsie.
~ wyborca
11 miesięcy temu ocena: 71%  63
Sperzynski w tamtych wyborach tez sie wslizgnał a nie był radnym jak stare powiedzenie mówi #zrób z H... pana#
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zwyciężyła samorządność
11 miesięcy temu ocena: 47%  62
Partyjniaków słychać wycie ? Znakomicie !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do zwyciezyla samorzadosci
11 miesięcy temu ocena: 55%  61
Samo rzadzic mozesz swoimi osranymi gaciami- zwyciezylo cwaniactwo, oszustwo, i karierowictwo. Nie myl pojec Pisiorze
~ Hipokryci
11 miesięcy temu ocena: 86%  60
A BSR to co ? aaaa racja to nie partia, oni tak dla zabawy, bezinteresownie, czysto społecznie, nie po stołki, nie po kasę, tylko dla mieszkańców startują do wyborów. To powiedz takiej radnej B że nie dostanie diety, że przeznaczamy jej dietę na karmę dla psów w schronisku. Powiedzcie burmistrzowi że dostanie tylko pensję zasadniczą reszta na cele społeczne. Czekam na reakcję.
~ Zaciekła obrona.
11 miesięcy temu ocena: 75%  59
Patrząc na te wpisy, i na to jak zaciekle bronią tego podłego zachowania " zdrajców" , członkowie i zwolennicy PiS i BSR , pokazuje jakimi standardami moralności się posługują. Widać że mają prawo i dobre obyczaje w głębokim poważaniu. Nie dziwię się PiS bo to u nich normalne. Ale " Bezpartyjni" tacy zawsze cacy, oni nie po władzę, nie po stołki. Komu taki kit wciskacie? Typowa " Dulszczyzna" podwójna moralność. Tu walka ze smogiem a sami kopciuchami palą. Tu niby prawi a w nosie mają prawo i regulaminy. To wasze prawdziwe oblicze. Jak by to powiedział Marszałek Piłsudski " wam kury szczć prowadzać a nie politykę robić".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wpadajcie politycy
11 miesięcy temu ocena: 33%  58
Ludzie są po prostu szczęśliwi że epoka politycznego układania rzeczywistości minęła zostało już Was tylko kilku zawsze możecie się przyłączyć do tej szerokiej inicjatywy jeszcze nie jest za późno.
~ Dalej konfabulujesz
11 miesięcy temu ocena: 92%  57
A gdzie napisałem że kogoś nie lubię, uczony Donaldzie. Ja nie cierpię hipokryzji, której ty jesteś ewidentnym przykładem.
~ Donald
11 miesięcy temu ocena: 33%  56
Do tego gościa co głosuje na tych co ich nie lubi. Widzę że masz ograniczona wiedzę. Wybory do gminy BSR 5208 PIS 1742. To nie są numery rejestracyjne a ilość głosujących. Jak chcesz być uczciwym jakiego udajesz to musisz pokazywać oblicze tych trzecich i czwartych Tak więc jak pisałem na naukę nigdy nie jest za późno.
~ do Donalda konfabulanta
11 miesięcy temu ocena: 74%  55
Obrażalski się znalazł. Donald nie konfabuluj chłopie. Skąd to siedem tysięcy wziąłeś ? skoro niecałe dziesięć tysięcy w Rawiczu głosowało. To że ja głosowałem za panem Kubikiem nie znaczy że jestem z PiS czy BSR. Wiesz gdzie mam rządzenie Rawiczem, i cała tą politykę ? Ja pokazuję oblicze ludzi którzy się do niej pchają, zarówno jednych jak i drugich, bez względu na opcję.
~ Donald
11 miesięcy temu ocena: 21%  54
Nie obrażaj siedmiu tysięcy rawiczan wyborców PIS i BSR w wyborach do rady gminy. Jak ty i tobie podobni w dalszym ciągu będziecie tak postępować to nigdy nie będziecie rządzić w Rawiczu. Na naukę nigdy nie jest za późno.
~ Spokojnie
11 miesięcy temu ocena: 86%  53
Spokojnie. Wyjdzie szydło z worka. Prędzej czy później. Tak samo w gminie. Ciekawe, jak meble się sprawują panie stolarz? Pozdrowienia z Trzebnicy.
~ Jarek
11 miesięcy temu ocena: 63%  52
Ciekawe co nowy wicestarosta zrobi dobrego dla Rawicza czy tylko będzie pilnował stołka i ustawiał się do zdjęcia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brecht
11 miesięcy temu ocena: 81%  51
Nowy fotel kazał sobie podobno wstawić do gabineta, komóreczke wypas i laptopik, - wreszcie dobra zmiana w Rawiczu.
~ A kuku
11 miesięcy temu ocena: 26%  50
Więcej niż stary bo w końcu zrzucił z siebie polityczne chomąto i już nie będzie musiał słuchać jedynie słusznych porad.
~ do tyle i aż tyle
11 miesięcy temu ocena: 23%  49
Już większej głupoty wymyśleć nie potrafisz. Odczep się od SR .Widocznie ta Wasza koalicja tylko ludzi podzieliła. 13 radnych z 17 nagle się odłączyło,widocznie spadochroniarzy nikt nie chce
~ Tyle i aż tyle
11 miesięcy temu ocena: 79%  48
Co potrafi zrobić, to już wiemy, już swoje możliwości pokazał. Najlepiej do tej pory wyszła mu konferencja przy białym niedźwiadku, nomen omen dogadana z BSR, bo skąd tam się wziął w tym samym czasie vicek z gminy. Teraz polityczne puzle zaczynają się układać.
~ Dobra zmiana
11 miesięcy temu ocena: 48%  47
Normalna reakcja na zakulisowe układy ,Panie Maćkowiak,Gwizdek i Pawłowski nie możecie zabraniać ludziom kierowania się zdrowym rozsądkiem i poczuciem odpowiedzialności za powiat jak widać jesteście w zdecydowanej mniejszości i to powinno wam dać do myślenia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wisi mi to polityczne towarzystwo
11 miesięcy temu ocena: 83%  46
To nie normalna reakcja, to zwyczajne Q...two jest. Bez względu na wszystko tak robić się nie powinno.Ciekawe jak by to było gdyby nagle jkiś sołtys zdecydował przejść do konkurencji. To by było ujadanie i udostępnianie na fejsie. A edytka by się chyba .............
~ film owiec
11 miesięcy temu ocena: 88%  45
Zastanawialiście się jaką rolę i za ile odegrał tu kler? Dlaczego namiawiał ludzi na spotkaniach na kogo mają głosować?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja ja ja
11 miesięcy temu ocena: 73%  44
Ja ja ja wydam oświadczenie zrobiliśmy w wała parę osób i teraz robimy podsumowanie kampanii rolowania.Stołki najważniejsze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Choroba się rozprzestrzenia
11 miesięcy temu ocena: 88%  43
Politycznej prostytucji przypadek następny. Czyżby zagrożenie epidemią? Czas na działania sanepidu i ogłoszenie Rawicza terenem zapowietrzonym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Wyborcy PiS
11 miesięcy temu ocena: 89%  42
Wyborca !!! Ty nie strasz =, bo rzeczywiście ktoś się wystraszy. A najlepiej na to twoje stroszenie piórek pasuje przytoczyć cytat z klasyka " Panie, nie strasz pan nie strasz, bo się pan zesr.... "
~ Do wyborcy
11 miesięcy temu ocena: 92%  41
Ty wyborca jeszcze raz " o so si chozi". Co konkretnie chciałeś powiedzieć.
~ Wyborca
11 miesięcy temu ocena: 15%  40
Licz się że słowami A tak na marginesie sprwdz w słowniku i w swoim życiorysie
~ Mareczek
11 miesięcy temu ocena: 50%  39
Oj biedny Pawłowski. Teraz przyjaciel z Hainze, a jeszcze gdy był burmistrzem, to się tłumaczył, ponieważ Mareczek doniósł na niego do prokuratury. Wspaniały duet. Dobrze się stało, że radn wybrani przez wyborców przeciwstawili się panom Maćkowiakowi, Gwizdkowi i Pawłowskiemu. Brawo!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
11 miesięcy temu ocena: 49%  38
Zmieniła barwy bo nie akceptowała koalicji którą też musiała tworzyć. A idąc do wyborów nie było mowy z kim i dlaczego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca PS
11 miesięcy temu ocena: 79%  37
Typowo PiSowskie podejście do sprawy. A ty jesteś jej wyborcą ?Bo ja na nią głosowałem i potępiam jej zachowanie. O jakiej mowie z kim i dlaczego mówisz.
~ ghjgjhgh
11 miesięcy temu ocena: 74%  36
Dziwne te nagłe i niespodziewane przejścia z jednej opcji do drugiej, jak oni skłaniają tych ludzi, żeby głosowali, tak jak oni chcą. Coś tu śmierdzi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czas na nowych
11 miesięcy temu ocena: 62%  35
Jak jej nagle przestało pasować Porozumienie Samorządowe, choć przed wyborami jakoś jej to nie przeszkadzało powinna zrezygnować z mandatu w kolejce są następni. Nie ma ludzi nie zastąpiony.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kk
11 miesięcy temu ocena: 62%  34
Jak taka niezależna mogła założyć swój komitet i startować jako niezależna. Zwykła ustawka pod stanowiska. Po to się wstępuje do jakieś organizacji, żeby następnego dnia po wyborach diametralnie zmieniać opcję. Ciekawe jak wytłumaczy to wyborcom, że poszła z PiSem. Tutaj chyba nie ma wątpliwości wprzypadku tej opcji, wyborcy będą bardzo oburzeni. .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NIEKUMATA
11 miesięcy temu ocena: 59%  33
a ja jestem za głupia i nic z tego nie rozumiem (jak 50% mieszkańców) może ktoś wytłumaczy jak krowie na rowie - o co w tym wszystkim chodzi ????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tłumacz
11 miesięcy temu ocena: 87%  32
Proste jak drut - STOŁKI. Chodzi tylko o stołki. Jestem w tej partii, a oni nie chcą mnie na stołek, to siup do innej, w której mi dadzą. Ze stołkami w parze KASA. I tyle.
~ Brzytwa
11 miesięcy temu ocena: 71%  31
A taka miała być" ładna, amerykancka koalicja". Widocznie ta koalicja była bardzo słaba. No rozumiem wyłamanie się np.jednego radnego ale żeby aż tylu. Mieliście wszystko a straciliście wszystko i bardzo dobrze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dejwid
11 miesięcy temu ocena: 64%  30
Koniec Ery tadzia marka i jacka. Wreszcie. Mieczem wojowali i zginęli( nie myślałem że tak szybko) jestem dumny z mieszkańców i "rozlamców". Jednak Rawiczanie mają oczy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zenon
11 miesięcy temu ocena: 50%  29
Rawiczanie biorą sprawy w swoje ręce brawo .......Tadziowi mówimy to już było.....Jacek do roboty niech się weźmie a Marek zegarek kończy się......
~ rawiczanin
11 miesięcy temu ocena: 68%  28
A kto to jest ten Pawłowski ???????????????????????????????????????????????????????????????
~ Donald
11 miesięcy temu ocena: 67%  27
Dzielili skórę na niedźwiedziu przed wyborami a to świadczy gdzie mają wyborców. Wydawanie oświadczeń przez PS I PO mające po jednym radnym w radzie powiatu to komedia.
~ o jest i Dejwid
11 miesięcy temu ocena: 68%  26
Jeżeli dla ciebie zdrajca to jest powód do dumy, to gratuluję. A to że czasy Tadzia minęły to bardzo dobrze, miną tez i czasy Grzesia. Znajdzie się godny konkurent który też go tak sponiewiera jak on Pawłowskiego.
~ Wyborca
11 miesięcy temu ocena: 65%  25
Nikt nie chce partyjniactwa w naszym mieście. To co teraz zemścicie się na mieszkańcach a wasze partie oleją Rawicz ?,bo panowie ,zresztą nawet nie wybrani do Powiatu, nie dostali stanowisk?. To po co było narzucać radnym osoby takie jak Młynek skoro Sperzyński jest dobrym starostą i miał bardzo dobry wynik wyborczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
11 miesięcy temu ocena: 62%  24
sperzymsi nie był dobrym starosta slizgał sie a gwizdek sie naraził i poszedł w ...papapapa juz teraz po wykształceniu tylko kible montowac powodzenia .......
~ Zgoda buduje
11 miesięcy temu ocena: 71%  23
Zdjęcie bezcenne Heinze w opozycyjnej koalicji z Pawłowskim sam Alfred Hitchcock by tego nie wymyślił.A mógł Heinze przyłączyć się do pozostałych dwóch no ale on się lepiej czuje w opozycji .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ murarz zgody
11 miesięcy temu ocena: 65%  22
Ta twoja zgodna budowla to kolos na glinianych nogach. Ktoś musi być w opozycji żeby się czasem ci rządzący nie zagłaskali na śmierć.
~ Polityka to nie własne podwórko
11 miesięcy temu ocena: 68%  21
Prawda jest taka że ludzie nie chcą takiego tworu który Pan Pawłowski reprezentuje wynik wyborów świadczy o tym dobitnie.Jest to zarazem lekcja dla wszystkich uczestników sceny politycznej przez cały czas trzeba odnosić się z pokorą i szacunkiem dla mieszkańców i wyborców a tutaj tego zabrakło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ To jest szacunek dla mieszkańców
11 miesięcy temu ocena: 51%  20
Co ty pitolisz, popatrz ile pan Pawłowski miał głosów ( 4 miejsce w powiecie) . No a ten szacunek do mieszkańców to pokazali Silni pseudo Bezpartyjni chcąc postawić w granicach miasta, 100 metrów od domów ubojnię na 20 tysięcy świń dzienne. I jeszcze bezczelnie przekonywali że to jest dobre dla miasta i ludzi. To się nazywa szacunek dla mieszkańców.
~ bezpartyjny - obiektywny
11 miesięcy temu ocena: 67%  19
Piękna pokerowa zagrywka. Kombinacje wyszły bokiem. Cieszy mnie, że partyjniactwo kończy się, a jednoczą się ze sobą ludzi, którzy chcą zrobić coś dobrego i ponad podziałami. Trzymam kciuki za Was.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Optymista ponad podziałami
11 miesięcy temu ocena: 83%  18
To dobre ponad podziałami, to ubojnia na miliony świń w centrum miasta, 50 m od mieszkań ludzi?
~ kolo
11 miesięcy temu ocena: 61%  17
Brawo radni. Wreszcie ktoś utarł nosa tym pseudo politykom, którzy boja się startować w wyborach ale rządzić by chcieli.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ raddny
11 miesięcy temu ocena: 41%  16
Brawo Panie Tadziu brawo PS- czekamy na SAW i PSL
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Działania destrukcyjne PiS i BSR
11 miesięcy temu ocena: 69%  15
Już ją pani Śnieżynka przekabaciła na swoją stronę. Za pół roku zostanie vice starostą . Kubik mrozi następnego szampana. Rawicka TARGOWICA.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do do bałwanka
11 miesięcy temu ocena: 90%  14
Bałwanek ! za pięć lat to wy gminę doprowadzicie do takiego zadłużenia że już wybory nie będą potrzebne, bo ją komornik zlicytuje. Waszym hura optymizmem dalej będziecie ludziom oczy mydlić, a kasy nie będzie. To gdzie zajrzycie wtedy ? Oczywiście do kieszeni podatników. A jak już zjednoczycie się z PiS to wybudujecie schrony, będzie się gzie chować , ale nie będzie co jeść.
~ To nie oszczerstwo to polityka
11 miesięcy temu ocena: 96%  13
A ty skąd wiesz że nie chce stanowiska. Menager jaki czy adwokat? To po co pcha się na świecznik skoro jej na tym nie zależy. Jakiś cel ma, tylko nie mów mi że to bezinteresowne. Skoro taka wrażliwa to niech się do polityki nie wciska.
~ Do działania destrukcyjne ...
11 miesięcy temu ocena: 29%  12
Przestań manipulować i nie mieszaj do tego pani G, która za nic nie chciałaby takiego stanowiska, bo jej na tym nie zależy. To co piszesz to jest oszczerstwo .Obie panie nawet się nie znają
~ Powodzenia wypada życzyć
11 miesięcy temu ocena: 69%  11
Wtedy będziemy wam serdecznie gratulować, " natomiast chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom ".
~ Do bałwanka
11 miesięcy temu ocena: 25%  10
Za pięć lat wystawiamy ekipę BSR w całym powiecie.Zdobedzimy samodzielną większość i co wtedy powiecie cieniasy.
~ K2
11 miesięcy temu ocena: 89%  9
To są zwykle przepychanki, przecież w Rawiczu ciągle są ci sami ludzie tylko od czasu do czasu zmieniają swoje stanowisko. Cały czas jest walka między sobą a nie walka o Rawicz. Liczy się to by udowodnić tylko swoją rację za wszelką cenę. Przy każdych wyborach zachęcanie ludzi do głosowania, ale kogo mają wybrać?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarek
11 miesięcy temu ocena: 86%  8
Słuszna racja zero nowych twarzy tylko stołki. Ciekawe co zrealizują ze swych obietnic wyborczych.