Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Komuś przeszkadzają tabliczki na trawnikach

› Aktualności 9 miesięcy temu    27.09.2017
komentarzy 5 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. Rawicz zawsze otwarty

Tabliczki z zamontowane na zielonych terenach miasta, w związku z akcją społeczną „Pomagając zwierzętom, pomagamy sobie” zostały uszkodzone. Jedna, znajdująca się na terenie górek obok basenu została pomalowana sprejem, a kolejna - na terenie plant - oderwana od drążka, na którym była przymocowana.

- Nie znaleźliśmy do tej pory osoby, która jest odpowiedzialna za zniszczenie mienia – przyznaje burmistrz Grzegorz Kubik. - Są miejsca, w których te tabliczki stoją i nikt ich nie rusza.

Problem najczęściej występuje jednak w związku z tymi, które ustawione są na plantach.
- Dewastacja tabliczek dotyczy także tego, że są zamalowywane - dodaje burmistrz. Sugeruje również, że liczba takich tabliczek na terenie miasta może się zwiększyć.

- Nie możemy teraz się poddać i stwierdzić, że jeśli ktoś coś zniszczył, to my możemy mu pójść na rękę, usunąć to, co zostało zamontowane i wyrzucić do kosza. Tym bardziej, że efekt i sam odbiór tej akcji społecznej jest pozytywny, bo liczba osób, która decyduje się sprzątać po swoich pupilach jest coraz większa, co zdecydowanie wpływa na czystość naszego miasta - podkreśla Grzegorz Kubik.

Włodarz zastanawia się także nad zamontowaniem kamer w miejscach, w których dochodzi do aktów niszczenia mienia.
 - Mielibyśmy wtedy większą możliwość, aby bezpośrednio reagować na podstawie zapisu wideo. Jednak jestem zwolennikiem takich działań dopiero wtedy, kiedy inne nie przynoszą rezultatu - zastrzega burmistrz.
(WS)

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ em.
9 miesięcy temu ocena: 33%  7
Mieszkam w Rawiczu i jakos tabliczek nie widzialam na plantach obok tesco czy wydzialu komunikacji ☺ zreszta te rymowanki sa durne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hau hau
9 miesięcy temu ocena: 83%  6
PSI FANATYCY ATAKUJĄ @#$% Ludzie w Polsce oszaleli na punkcie psów. Już do tego dochodzi że są ważniejsze niż dzieci. Taki maniak potrafi powiedzieć że dziecko to " bachor" ale jak byś coś na psa powiedziała to jesteś złym człowiekiem. Szaleńcy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kasia
9 miesięcy temu ocena: 73%  5
tabliczki tabliczkami , a w naszym mieście nadal nie ma prostych koszy na psie kupki ani żadnych na papiery idąc czrną drogą i dalej wzdłuż stadionu do pkp ani żadnego kosza więć co trzymać kupę w ręku?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sprzątnąć po psie, to szacunek dla otoczenia.
9 miesięcy temu ocena: 100%  4
Pytanie czy to zwykły wandal, czy miłośnik piesków, który wychodzi z założenia, że nie będzie sprzątał po swoim psie, bo co to nie on/ona? U siebie na podwórku, w domu, na wycieraczce, to nie, ale ludziom pod nogi na chodnikach i plantach, to już tak. Podobny artykuł już był i ponownie przypomnę. W Krakowie pies dobrze się nie zgarbił, a facet już klepał po kieszeniach gdzie worek. Ot, taka różnica podejścia do tematu i tam to się chwali, a tutaj co? Wstyd? Trochę odpowiedzialności za swojego psa. Poza tym to dopiero śmiesznie wygląda jak pies walnie klocka, a właściciel udaje głupa, że nie widzi. Za to inni widzą. Nie ma to nic wspólnego z kochaniem zwierząt, tylko takie byle jakie podejście niektórych ludzi jak w innych codziennych sprawach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec Rawicza
9 miesięcy temu ocena: 78%  3
i bardzo dobrze że będą kamery - złapać winowajcę!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Illuminati
9 miesięcy temu ocena: 67%  2
Kamery nie pomoga w zwalczaniu wandali big brother to tylko inwigilacja
~ nie kupuję gazety
9 miesięcy temu ocena: 70%  1
Propagandowa gazeta burmistrza nie ma już o czym pisać.
R E K L A M A