Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Koncert charytatywny „Dla Elizy” [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    12.05.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy -3 ocen 28 / 100%
A A A
Koncert odbył się na rzecz Elizy Szymczak Koncert odbył się na rzecz Elizy Szymczak  fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W sali widowiskowej rawickiego domu kultury odbył się koncert charytatywny „Dla Elizy”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Chór Nauczycieli Gminy Rawicz. Wystąpili również pedagodzy ze szkół podstawowych.

Koncert prowadzili Karolina Lipowczyk i Paweł Michalak (oboje SP Zielona Wieś). 10-letnia Eliza Szymczak jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 4, choruje i wymaga kosztownej rehabilitacji.

R E K L A M A

Na scenie wystąpiło kilkudziesięciu wykonawców, a na widowni zasiadło ponad 200 osób, gorąco oklaskując koncert. Był taniec, brawurowy występ z szarfami, piosenki biesiadne i popularne przeboje. Oprawę muzyczną zapewnili zaprzyjaźnieni muzycy, pod wodzą Jerzego Dudka.

Na rzecz Elizy można było również kupić prace plastyczne uczniów Sp 4, uczęszczających na kółko plastyczne prowadzone przez Wiesławę Pospiech.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 28 głosów: 28 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  R E K L A M A
  R E K L A M A