Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Koncert kolęd i pastorałek w rawickim kościele [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 5 miesięcy temu    7.01.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A
Uczestnicy koncertu razem z chórem zaśpiewali kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”Uczestnicy koncertu razem z chórem zaśpiewali kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki” fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W rawickim kościele pw. św. A. Boboli w koncercie kolęd i pastorałek, przeplatanym poezją związaną z narodzinami Jezusa, wystąpił parafialny chór „Miriam” pod batutą Grażyny Neimann.

Jako solistki śpiewały Katarzyna Niwczyk, Anna Walus-Laskowska, Anna Pawluś i Oliwia Wojtaszek. Oprawę muzyczną gościnnie zapewnił organista kościoła farnego, Przemysław Klima. Program koncertu zawierał kolędy i pastorałki, znane i te mniej popularne. Opracowania muzyczne były różnych autorów, m.in. długoletniego dyrygenta chóru „Miriam”, Władysława Walusa.

Wykonanie było znakomite, momentami bardzo przejmujące. Zebrani w kościele słuchacze nagrodzili występ długimi brawami. Na koniec zostali zaproszeni do ołtarza i razem z chórem zaśpiewali kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!