Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Koniugacja w miejscu swoich korzeni

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    21.06.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 13 / 54%
A A A
Koncert kierowany był głównie do uczniów klas pierwszychKoncert kierowany był głównie do uczniów klas pierwszych fot. I LO w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Ruch Artystyczny Koniugacja gościł w murach I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu. Koncert odbył się w tzw. małej sali sportowej, a skierowany był do uczniów klas pierwszych. Jego cel to podtrzymanie tradycji i zachęcenie licealistów do aktywnej działalności w grupie.

Spotkanie było okazją do wspomnień członków zespołu z czasów licealnych. Utwory, starsze i najnowsze, przeplatane były anegdotami ze spotkań Koniugacji zarówno w szkole jak i w środowisku lokalnym, konkursów i innych wydarzeń. Swoim podopiecznym, dziś już dorosłym, towarzyszył Marian Przybył, założyciel i opiekun zespołu oraz wieloletni nauczyciel języka polskiego i wychowawca w I LO.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 7 głosów: 13 (54%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Irena
ponad rok temu ocena: 60%  1
Brawa ! Czas szybko płynie, ale młodość pozostaje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A