Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Konkurs dla dzieci i młodzieży z Wielkopolski

› Aktualności ponad rok temu    1.02.2018
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

„Polacy w świecie znani z działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej” to temat przewodni konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Mogą w nim wziąć udział dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Wielkopolski.

„Celem konkursu jest wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie oraz historią, geografią i kulturą kraju, określonego w temacie na dany rok” - przekonują organizatorzy. Tegoroczna edycja dotyczy działalności Polaków w Bretanii (Francja).

R E K L A M A

Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród zaplanowano podczas XXII Targów Edukacyjnych, które odbędą się od 23 do 25 marca w Poznaniu. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 15 lutego.

Szczegółowy regulamin oraz wszelkie informacje można uzyskać w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Rawiczu (ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 2 lub telefonicznie 65/545-22-69).

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A