Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Konkurs Małe Wielkie Marzenia rusza już po raz kolejny!

ponad rok temu    16.11.2018
Artykuł sponsorowany
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Małe Wielkie Marzenia to wyjątkowy konkurs plastyczny dla wszystkich dzieci, który na stałe wpisał się w świąteczną tradycję Kasy Stefczyka. Organizujemy go po raz siódmy.

Kto może przesłać list do Mikołaja?
Twoje dziecko ma bujną wyobraźnię i już od ostatnich wakacji pisze listy do Świętego Mikołaja, a do tego pięknie maluje, rysuje lub robi oryginalne wycinanki? Ten konkurs jest dla niego! Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych:
- do 6 lat,
- od 7 do 12 lat.

Jak wziąć udział w konkursie?
To bardzo proste. Zachęć swoje dziecko, aby stworzyło swój własny, niepowtarzalny list do Świętego Mikołaja, w którym pokaże, co chciałoby dostać w prezencie świątecznym. Dozwolone są wszystkie techniki plastyczne!
Następnie przyjdź do Kasy Stefczyka z gotowym listem oraz wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, dostępnym w placówkach i na stronie kasastefczyka.pl. Prace konkursowe można składać od 12 do 30 listopada 2018 r.

Dlaczego ten konkurs w ogóle powstał?
Ponieważ Kasa Stefczyka zawsze wspiera i promuje prawdziwy talent. Staramy się już od najmłodszych lat wskazywać drogę i pokazać, że ciężka praca i inicjatywa, w połączeniu z talentem, mogą zdziałać cuda. Poza tym, widok uśmiechniętych twarzy, których marzenia właśnie zostały spełnione, to coś, co chciałoby się oglądać codziennie - nie tylko przy okazji świąt Bożego Narodzenia.

KASA Stefczyka 
Rawicz, ul. Królowej Jadwigi 6
tel. 65 614 13 65

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.