Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M AGazeta A1

Konkurs Plastyczny im. Romana Dworaka

› Kultura i Rozrywka miesiąc temu    11.02.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 5 / 60%
A A A
 fot. Muzeum Ziemi Rawickiej
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Muzeum Ziemi Rawickiej we współpracy z Domem Kultury w Rawiczu zaprasza do udziału w VI edycji Amatorskiego Konkursu Twórczości Plastycznej im. Romana Dworaka.

Jego celem jest poszukiwanie indywidualności twórczych wśród artystów amatorów. W konkursie mogą uczestniczyć osoby mające ukończone 16 lat, bez tytułu licencjata lub magistra sztuki. Należy składać prace wykonane w następujący dziedzinach: rysunek, grafika, malarstwo, rzeźba, fotografia, wideo-art oraz w technikach autorskich.

Prace wraz z Kartą Zgłoszenia należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 kwietnia 2020 roku osobiście do biura Muzeum Ziemi Rawickiej lub za pośrednictwem poczty na adres: Muzeum Ziemi Rawickiej, Rynek 1, 63-900 Rawicz. Temat konkursu: „Przestrzeń wolności”. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu na stronie Muzeum Ziemi Rawickiej (muzeum.rawicz.pl).

+ 3 głosów: 5 (60%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!