Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AInformator Medyczny

„Kordzik” dla przedsiębiorcy

› Aktualności 4 miesiące temu    11.09.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Tadeusz Szczepaniak, lokalny przedsiębiorca i podstarszy rawickiego cechu otrzymał ozdobną wersję „Kordzika” - odznaczenia honorowego Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, przyznawane za wybitne zasługi dla rzemiosła.

Kwalifikacje mistrza uzyskał w 1978 roku, a od 1988 roku prowadzi własny Zakład Rzeźnicko-Wędliniarski w Gołaszynie. Swoje wyroby rozprowadza, m.in. na terenie Bojanowa, Ponieca, Osiecznej, Leszna i Rawicza. Zatrudnia obecnie 29 pracowników.

Do tej pory wyszkolił 46 uczniów.

Członkiem komisji egzaminacyjnej w zawodzie wędliniarz jest od 2002 roku, a od 2018 roku jest również jej przewodniczącym. W 1988 został członkiem Cechu Rzemiosł Różnych w Rawiczu. W zarządzie cechu jest od 2002 roku. W latach 2014-2018 pełnił funkcję II Podstarszego, a od ubiegłego roku pełni funkcję I Podstarszego Cechu Rzemiosł Różnych w Rawiczu. Jest pełnomocnikiem cechu w gminie Bojanowo, opiekunem sztandaru gminy Bojanowo oraz Delegatem na Walne Zgromadzenie Cechu Rzemiosł Różnych w Rawiczu. Za swoją pracę i zaangażowanie był wielokrotnie odznaczany - m.in. Srebrną Odznaką „Za zasługi w rozwoju rzemiosła wielkopolskiego”, Złotą Odznaką „Za zasługi w rozwoju rzemiosła wielkopolskiego”, Honorową Odznaką Rzemiosła, oraz Srebrnym, Złotym i Platynowym Medalem im. Jana Kilińskiego.

W latach 1998-2002 Tadeusz Szczepaniak był radnym Gminy Bojanowo.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!