Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Koszarek: Przez 28 lat nie opuściłem żadnej sesji. Dziś moja ostatnia

› Aktualności 6 miesięcy temu    19.10.2018
Honorata Dmyterko
komentarzy 18 ocen 0 / 0%
A A A
Z. Koszarek z Ryszardem WielgoszemZ. Koszarek z Ryszardem Wielgoszem

- Mogę odchodzić, bo armia czuwa nad Jutrosinem - stwierdził Zbigniew Koszarek, wskazując na młodzież z klasy mundurowej, obecnej na uroczystej sesji.

R E K L A M A

Środowe obrady zdominowało pożegnanie włodarza, który nie zdecydował się na reelekcję i po prawie 30 latach opuszcza jutrosiński ratusz. - Pamietam jak dziś - 1 lipca 1990 roku na trzesących się nogach składałem swoje pierwsze ślubowanie - wspomina. Wówczas przewodniczącym rady był Ryszard Wielgosz. - Długo sprawował pan funkcję burmistrza, bo cieszył się pan tutaj zaufaniem społecznym. Pierwszy raz wybraliśmy pana za mojej kadencji. Przedstawił mi pańską kadydaturę obecny tutaj przewodniczący Stanisław Janiak. Miałem wówczas obawy, czy dobrze zrobiliśmy i obawiałem się, że mieszkańcy będą mieć do mnie pretensje, jak wyjdzie coś nie tak. Dziś widzę, że była to dobra decyzja. Zdaję sobie sprawę, ile trzeba zdrowia i siły, by sprostać wszystkim oczekiwaniom - przyznał.

Podczas październikowej sesji pożegnano też Stanisława Janiaka, który po 28 latach bycia jutrosińskim samorządowcem, postanowił ubiegać sie o mandat radnego powiatowego. Funkcję przewodniczącego pełnił od 24 lat.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (18)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ WAldek
  6 miesięcy temu ocena: 30%  18
  Pan Koszarek to był gość... który burmistrz odwiedził w domu tylu mieszkańców??? Zagadał do każdego. Znał większość mieszkańców gminy. I każdy mu się kłaniał - tutaj odzywa się grupa sfrustrowanych anonimowych internatów, którzy zazdroszczą Panu Zbyszkowi tylu lat pracy na stanowisku. No dalej za 5 lat wybory, startujecie zobaczymy co zdziałacie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ a
  6 miesięcy temu ocena: 75%  17
  Zamiast się cieszyć, że nadchodzi nowy powiew i wymieni to stęchłe powietrze to wy biadolicie. Czas na radość. Teczkowy burmistrz odchodzi i to jest najlepsza decyzja w jego kadencji. Pierwszy raz mam mu za co podziękować. Wypoczywaj w spokoju i nas lepiej nie odwiedzaj.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jar
  6 miesięcy temu ocena: 100%  16
  Do Aaa Po co miałem kandydować skoro większość w tej gminie jest ślepo zapatrzona w Koszarka tak jak ty.
  ~ Aaa
  6 miesięcy temu ocena: 43%  15
  Przecież był wybierany w wyborach. Widocznie przez tyle lat nie było nikogo lepszego. Dla mnie może odwiedzać Jutrosin nawet codziennie. Mogłeś kandydować jak Ci w d...ie było źle. Ale do Togo trzeba mieć jaja!!!
  ~ to ja
  6 miesięcy temu ocena: 67%  14
  Weźcie się ludzie ogarnijcie. Widocznie większości odpowiadał, skoro tyle razy wygrał wybory. Krytykować umiecie przed komputerem, a w oczy fałszywe uśmiechy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  ~ 500+
  6 miesięcy temu ocena: 92%  13
  Wnioski o fundusze unijne składa gmina. Wniosek musi być kompletny, oddany w terminie i prawidłowo wypełniony. Jeżeli tak nie jest to odpada na starcie. Poznań to rozpatruje. Jeszcze trzeba mieć część funduszy własnych. Pytanie: "Czy za rolnika ARiMR składa wnioski o dopłaty?"
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rolnik
  6 miesięcy temu ocena: 20%  12
  Wniosek zawsze można uzupełnić!!! I w ARiMR są ludzie, którzy są pomocni jeśli ktoś ma pytanie. Skoro mieliśmy Panią Izę w Poznaniu to chyba powinna przy okazji wizyty w Dubinie podjechać do Jutrosina i powiedzieć burmistrzowi „ Stary są pieniądze na to i to” składajcie wnioski” teraz by nie musiała wieszać banera na każdym płocie tylko by była faworytka w tych wyborach.
  ~ Bbb
  6 miesięcy temu ocena: 67%  11
  Trafna uwaga. Najpierw trzeba się natrudzić i zgromadzić dokumenty, złożyć wniosek , a potem oczekiwać pozytywnego rozpatrzenia i uzyskania pieniędzy.
  ~ Pycha i narcyzm
  6 miesięcy temu ocena: 42%  10
  Ludzie po 40 i więcej latach ciężkiej pracy odchodzą na nędzne emerytury bez fanfar i kwiatów a tu feta jak by nie wiadomo co się działo.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  6 miesięcy temu ocena: 86%  9
  O co Ci chodzi. Jeśli ktoś pdchodzi na emeryturę i mu się dziękuje to chyba o czymś świadczy. Nikt nie musiał przychodzić z kwiatami. W mojej firmie zawsze jak ktoś odzie na emeryturę to mu dziękujemy. Może Ty zawsze na czarno pracujesz i dlatego Ci tak żal. Kwiaty i drobny prezent przybprzejsciu na emeryturę to NORMALNE zachowanie.
  ~ Czorny...
  6 miesięcy temu ocena: 80%  8
  Do Aaaa a co zrobił p. Romuald będąc radnym powiatu czy gminy?? Jego pomysł ścieżki rowerowej Szkaradowo- Dubin. Chyba lepiej mieć bezpieczny chodnik na wiosce bo w wielu miejscach nawet tego nie ma. PS. Koszarek, Janiak bardzo dobrze ze odchodzą.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Szkaradowiak
  6 miesięcy temu ocena: 69%  7
  Fajnie krytykować!!! Ale facet przepracował dla gminy ponad połowę życia... każdy mógł startować w wyborach... Co by o Panu Zbyszku nie mówić dla każdego miał czas, z każdym pogadał... To nie jego wina, że nasza gmina przemysłem nie stoi tylko rolnictwem na klasach V, VI i pozaklasowych z których nie ma podatku. Życzę nowym władzom aby zrobiły dla gminy tyle co on. Dzięki Panie Burmistrzu
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  6 miesięcy temu ocena: 50%  6
  Byłem na spotkaniu z Panią Mroczek i ona bardzo krytykowała Pana Koszarka za brak inwestycji w drogi z funduszy UE. Zastanowiłem się i mi wyszło, że to ona pracowała w urzędzie gdzie te środki rozdzielano. Koszarek może nie zdążył zrobić wszystkich dróg. ZobaxYmy co zrobi nowa władza. Wszyscy tylko krytykują. Nie potrafimy się cieszyć tym co mamy.
  ~ J23
  6 miesięcy temu ocena: 71%  5
  Masz rację ~ Szkaradowiak. Niech spróbują sił i poddadzą się ocenie wyborców ci, co najbardziej krytykują.
  ~ ...
  6 miesięcy temu ocena: 65%  4
  Może i sesji Pan nie odpuścił, ale odpuścił Pan wiele szans i inicjatyw które mogły przynieść wiele dobrego naszej gminie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Aaaa
  6 miesięcy temu ocena: 38%  3
  A co zrobiła Pani Iza będąc w Poznaniu dla Gminy Jutrosin???? A mogła się przyczynić znacząco. Dzisiaj wszyscy krytykują Koszarka ale to dzięki niemu nasza gmina jest piękna, Ludzie jak tu przyjeżdżają to nie mogą się nadziwić, że tutaj tak pięknie.
  ~ a
  6 miesięcy temu ocena: 60%  2
  28 lat za długo.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Już czas
  6 miesięcy temu ocena: 83%  1
  dla niektórych 4 lata to za dużo
  R E K L A M A
  R E K L A M A