Koszykarze Rawii przegrali po dogrywce

Koszykarze Rawii przegrali po dogrywce - Zdjęcie główne

Mecz pomiędzy Rawią Rawag Rawicz a ekipą Exact Systems Śląsk Wrocław, po regulaminowym czasie gry, zakończył się remisem. O ostatecznym wyniku spotkania zadecydowała dogrywka, w której rawiczanie musieli uznać wyższość rywala, przegrywając całe spotkanie 60:66.

Mecz w sierakowskiej hali był bardzo zacięty. Gra toczyła się punkt za punkt. Po pierwszej i po drugiej kwarcie, na tablicy wyników widniał remis. Po zmianie stron, Rawia wyszła na prowadzenie. Niestety, niemoc strzelecką rawiczan w ostatnich minutach trzeciej kwarty wykorzystali gracze przyjezdni, zdobywając 9 punktów pod rząd. Rawiczanie nie dali jednak za wygraną. 35 sekund przed końcem, doprowadzili do remisu.

W 5-minutowej dogrywce gospodarzom zabrakło „zimnej krwi”. Straty i niecelne rzuty graczy Rawii skazały zespół pod wodzą Rafała Kalwasińskiego na porażkę.

Rawia Rawicz - Śląsk Wrocław 60:66