Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Kredyt konsolidacyjny. Komu może się opłacać skorzystanie z niego?

5 miesięcy temu    14.01.2019
Reklama
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A

Czym właściwie jest kredyt konsolidacyjny i komu może się opłacać skorzystanie z niego?
Kredyt konsolidacyjny jest idealnym rozwiązaniem dla osób korzystających z jednego lub wielu kredytów, często w różnych bankach. Bank może spłacić wszystkie poprzednie zobowiązania klienta, zamieniając je na kredyt z jedną, korzystną ratą. Dzięki temu spłacanie comiesięcznych rat staje się znacznie wygodniejsze i łatwiejsze. Ale to nie wszystko. Przy tej okazji można sięgnąć po dodatkową gotówkę, którą można przeznaczyc na dowolny cel. Przyda się zwłaszcza w przypadku niespodziewanych wydatków lub gdy chcemy zrobić sobie lub najbliższym małą niespodziankę- np.wakacyjny wyjazd.

Jakiego rodzaju kredyty można przenieść w ramach oferty Alior Banku?
Alior Bank pozwala na skonsolidowanie zobowiązań różnych banków. Mogą to być m.in. pożyczki gotókowe, kredyty ratalne, samochodowe, karty kredytowe.

A czy można przenieść tylko jeden kredyt?
Jak najbardziej - kredyt konsolidacyjny pozwala na refinansowanie nawet jednego zobowiązania kredytowego. Oferta jest bowiem na tyle atrakcyjna, że może rozwiązać problemy nie tylko osób zmęczonych spłacaniem wielu kredytów, ale również tych, którzy po prostu chcą, płacić jedną korzystną ratę.

Jakie są warunki skorzystania z Wygodnej Konsolidacji?
Warto podkreślić, że oferujemy bardzo niskie, konkurencyjne oprocentowanie-tylko 5,9% ( RRSO:7,57%). Minimalna kwota kredytu to 5tys.zł, a maksymalna 200tys.zł. Minimalny okres spłaty to 6 miesięcy.

Do jakiej kwoty można uzyskać kredyt?
Przenosząc zobowiązania z innego banku, klienci moga się ubiegać o kredyt konsolidacyjny nawet do 200 tys. zł.

Jak wziąć kredyt?
To bardzo proste. Wystarczy odwiedzić naszą placówkę partnerską i złożyć odpowiedni wniosek. Pracownicy placówki chętnie odpowiedzą na pytania i wyjaśnią wszselkie wątpliwości. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, środki zostaną wpłaconenawet w ciągu jednego dnia od chwili podpisania umowy.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnerskiej Alior Banku:
Rawicz, ul. 3 maja 1
65 546 16 39


 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.