Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Krotoszyn. Po wiaduktem utknęły samochody. Strażak wyniósł kobietę na rękach [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    10.07.2017
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Tomasz Słaboszewski

Wystarczyło kilkadziesiąt minut, by drogi i ulice w Krotoszynie i okolicach zamieniły się w rwące potoki. W całym powiecie strażacy interweniują na zalanych posesjach i przy połamanych drzewach.

Na ul. Kobylińskiej w Krotoszynie pod wiaduktem w jednej chwili zebrało się tyle wody, że nie możliwy był przejazd samochodów. Pod zalanym wiaduktem utknęły dwa samochody. W jednym z pojazdów było małe dziecko. Na pomoc ruszyli mieszkańcy, jeden z kierowców postanowił na własną rękę wyciągnąć oba pojazdy. Na koniec kierującą osobówki z podtopionego pojazdu wynieśli strażacy.

R E K L A M A

Akcja wciąż trwa.

 

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ vvv
  9 miesięcy temu ocena: 100%  1
  już niedługo to samo będzie w rawiczu, jak wybudują tunel pod torami. Może być jeszcze gorzej, bo akurat w miejscu gdzie są tory spływa cała woda z okolicy cmentarza i piłsudskiego gdzie jest górka. O wiele lepszym rozwiązaniem byłoby wybudowanie tam przejazdu nad torami. Za jakiś czas napiszę "a nie mówiłem"...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A