Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Krystyna Czubówna czytała Przedwiośnie [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 7 miesięcy temu    8.09.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Głos Krystyny Czubówny jest znany w całej PolsceGłos Krystyny Czubówny jest znany w całej Polsce fot. Włodzimierz Jędzrejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Pierwszym akcentem drugiego dnia Jarmarku Historycznego była giełda starci. Powoli na rynku uruchamiano również stoiska gastronomiczne i stragany rękodzieła artystycznego.

Pojawiła się również husaria, wojska szwedzie i polska szlachta. Na niezbyt grzeczne dzieci "czekał kat", Coraz więcej chętnych korzystało również z usług karczmy piwnej.

W samo południe jeden z najsłynniejszych polskich głosów lektorskich, czyli Krystyna Czubówna, w ramach Narodowego Czytania, interpretowała fragmenty „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Razem z nią wystąpiła młodzież z I LO. Uczniowie tej szkoły, Agata Nadrowska i Aleksander Kubacki, przeprowadzili również wywiad z Krystyną Czubówną. Mówiła o początkach swojej pracy w radio i telewizji, o jej blaskach i cieniach.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A