Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AKotły Malina A1 01_2020

Kupił bilety na koncert Dawida Podsiadło. Nigdy ich nie zobaczył

› Aktualności miesiąc temu    24.01.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. adobe stock

RAWICZ. Mieszkaniec miasta kupił na popularnym portalu aukcyjnym bilety na koncert. Sprzedawca nigdy mu ich jednak nie wysłał i nie zwrócił pieniędzy.

O oszustwie dokonanym na jego szkodę rawiczanin zawiadomił policję w grudniu 2018 roku. Jak mówił, za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego zakupił dwa bilety na poznański koncert popularnego muzyka Dawida Podsiadło.

Za „wejściówki” zapłacił 200 zł, ale nigdy ich nie otrzymał, sprzedający nie zwrócił mu także pieniędzy.

W związku z tym, złożył zawiadomienie na policję. Funkcjonariusze ustalili, że rachunek bankowy, na który przelano pieniądze należy do Mariusza K. z Radomia. 38-latkowi postawiono zarzut popełnienia oszustwa. Mężczyzna przyznał się.

Wyrok zapadł w rawickim sądzie pod koniec minionego roku. Mariusz K. został skazany na 10 miesięcy ograniczenia wolności, a przez ten czas jest zobowiązany do wykonywania prac społecznych. Musi też naprawić wyrządzoną szkodę.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ?
miesiąc temu ocena: 50%  2
W grudniu 2018 czy 2019 rok ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adwokat
miesiąc temu ocena: 100%  1
W grudniu 2018 było zgłoszenie a rok później zapadł wyrok. Sądy potrzebują trochę czasu i parę rozpraw zanim wydadzą wyrok :)