Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AKancelaria B1
R E K L A M A

Letni turniej piłkarski żaków „Rawia Cup 2017”

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    28.06.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

11 czerwca na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu rozegrany został piłkarski turniej żaków „Rawia Cup 2017”. Był on podsumowaniem rozgrywek żaków w sezonie 2016/2017.

R E K L A M A

 


W sumie na trzech boiskach zagrało aż 15 drużyn. Gospodarze - Rawia Rawicz wystawiła aż 7 drużyn, po trzy zespoły reprezentowały Awdańca Pakosław i Sarnowiankę Sarnowa, a dwie ekipy dołożyła Sparta Miejska Górka. Zespoły zostały podzielone na trzy grupy: Premier League, Bundesligę i Serie A. Każda drużyna rozegrała po cztery 15 - minutowe pojedynki. Równolegle na czwartym boisku swój turniej rozgrywali rodzice młodych piłkarzy. W rozgrywkach umownie nazwanych „Ligą Polską” zagrały dwie drużyny Rawii Rawicz oraz po jednej Sarnowianki Sarnowa, Awdańca Pakosław i Sparty Miejska Górka. W turnieju nie była prowadzona żadna punktacja. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa oraz integracja piłkarzy i rodziców z klubów z naszego powiatu. Na zakończenie wszystkie zespoły z rąk prezesa klubu Marka Polowczyka i wiceprezesa Krzysztofa Kołeczki otrzymały pamiątkowe puchary, a każdy z młodych piłkarzy dostał pamiątkowy dyplom.

 

Marcin Stochaj

trener żaków Rawii Rawag Rawicz

Turniej okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Przez cały czas panowała na nim świetna atmosfera. Młodzi piłkarze z Rawicza, Pakosławia, Sarnowy i Miejskiej Górki pokazali znakomite umiejętności. Spotkania rodziców także stały na wysokim poziomie. Najważniejsza była jednak dobra zabawa i uśmiech na twarzach młodych piłkarzy. Składam serdecznie podziękowanie rodzicom, którzy pomagali przy organizacji turnieju. Wykonali oni kawał świetnej roboty. Dziękuje także wszystkim sponsorom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby turniej miał godną oprawę.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A