Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Rawbud

Licealiści pamiętają…

› Kultura i Rozrywka 4 dni temu    8.11.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Licealiści pamiętali o zmarłych Licealiści pamiętali o zmarłych  fot. I LO w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Jak co roku młodzież z I LO w Rawiczu pamiętała o tych, którzy odeszli. Włączyła się w różne akcje, mające na celu przypomnienie o wielu wartościowych postaciach, które odcisnęły swe piętno w historii Rawicza i szkoły.

W holu liceum jest miejsce pamięci z nazwiskami pracowników, każda klasa na przełomie października i listopada idzie na cmentarz i zajmuje się grobem wskazanego nauczyciela. Uczniowie klas mundurowych dołączyli do ogólnopolskiej akcji „mundurowa pamięć” i zapalili znicze przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich na rawickim cmentarzu.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Rawiczqu
3 dni temu ocena: 25%  6
Gorateksu nie dostali z podpinka najpierw to nauczyciele powinni im wytłumaczyć że mundur się nosi z szacunkiem a nie jak szmaty co nie którzy co wracają z szkoły
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ M 2
2 dni temu ocena: 0%  5
....a ty nie dostałeś odpowiedniego wykształcenia bo piszesz tak , że aż strach to czytać. 3 klasy podstawowej udało się skończyć?
~ Olga
4 dni temu ocena: 25%  4
Martwi mnie ubiór tych nastolatków dzisiaj było z rana 3 stopnie i tak już teraz będzie zobaczcie co oni dostali za umundurowanie na taką ten bluzy z polaru szkoła nie zabezpieczyła ich nawet w kurtki zimowe nikogo to nie interesuje niech wychowawca lub dyrektor stanie na cmentarzu jesienią u zimą w swetrze pokarmowym jak myślicie ubierze się tak?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolga
3 dni temu ocena: 67%  3
Piszemy po polsku. Taka jest zasada. Bo jak piszemy po polskiemu , to nie wszyscy to zrozumieć , co autora mieć na myśli w głowa. Zgodność??
~ Wykarmiony
4 dni temu ocena: 67%  2
"Pokarmowy" to taki , który powoduje , że ludzie piszą byle co aby tylko zaistnieć i mieć głupie uwagi do wszystkiego.
~ ???
4 dni temu ocena: 88%  1
CO TO SWETR POKARMOWY ?