Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Licealistkii na zlocie w Pakosławiu

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    7.10.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rawickie licealistki na rowerach przejechały około 55 kmRawickie licealistki na rowerach przejechały około 55 km fot. I LO w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Uczniowie I LO w Rawiczu (4 osoby), pod opieką Andrzeja Liska, wzięli udział w Powiatowym Zlocie Krajoznawczym, który odbył się w Pakosławiu. Turyści powiatu rawickiego przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Zarząd Główny PTTK w Warszawie pod hasłem „ABC bezpiecznego wędrowania”.

Uroczyste rozpoczęcie zlotu odbyło się w Golejewku, a jego otwarcia dokonał Prezes Zarządu Oddziału PTTK w Rawiczu - Wacław Szymczak. Trasa krajoznawcza rozpoczęła się w Rawiczu, dalej przebiegała przez Szymanowo, Słupię Kapitulna, Chojno, do Golejewka, gdzie nastąpił wspólny start wszystkich drużyn rowerowych i pieszych. Zakończenie Zlotu odbyło się nad zalewem „Sowy”, gdzie nastąpiło podsumowanie imprezy turystycznej, rozdanie nagród konkursowych i dyplomów uczestnictwa. Przy ciepłym posiłku młodzież mogła podzielić się wrażeniami z trasy rajdu.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sab
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Gdzie jest zalew "Sowy"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A