Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Lider za mocny dla Sarnowianki

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    16.04.2018
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

W minioną niedzielę, na stadionie „Leśnym” w Sarnowie, zameldował się lider - Orkan Chorzemin. Orkan w tym roku jeszcze nie przegrał, a jesienią w meczu obu drużyn padł wynik 3:0 dla drużyny z powiatu wolsztyńskiego. Faworytem więc wydawali się przyjezdni, tym bardziej, że sarnowianie mają ostatnie niemałe problemy.

R E K L A M A

 

Mecz zaczął się zgodnie z oczekiwaniami. Dłużej przy piłce utrzymywali się goście, którzy ładnie wymieniali ją w środkowej strefie. Brakowało jednak ostatniego podania. Nieoczekiwanie dobrą sytuację na objęcie prowadzenia mieli gospodarze, ale piłka po strzale jednego z sarnowian odbiła się od poprzeczki. Później z każdą minutą inicjatywę coraz bardziej przejmować zaczęli goście. Ich ataki były coraz szybsze i groźniejsze. Świadkami pierwszej bramki byliśmy po nieco ponad pół godzinie gry. Zawodnik Orkana zdecydował się na silny strzał z około 30. metrów i piłka znalazła drogę do siatki Sarnowianki. Chwilę później było 0:2, ale Sarnowianka przyzwyczaiła nas, że i z takiej opresji potrafiła wyjść obronną ręką. Niestety tym razem było inaczej. Orkan w drugiej połowie dołożył jeszcze trzy trafienia i odniósł wysokie zwycięstwo.

Następny mecz ligowy drużyna Wendzonki zagra także na własnym boisku. W niedzielę na „Leśnym” będziemy świadkami derbów powiatu w klasie okręgowej, które mocno elektryzują sympatyków piłki nożnej w naszym regionie. Do Sarnowy zawita Sparta Miejska Górka. Kibice obu ekip zapowiadają żywiołowy doping, emocji na boisku i na trybunach więc z pewnością nie zabraknie. Pierwszy gwizdek z niedzielę o 16.00.

 

Sarnowianka Sarnowa - Orkan Chorzemin 0:5 (0:2)

Sarnowianka: Adrian Tomaszewski - Łukasz Szczepański, Krystian Murawa, Paweł Bernadek, Patryk Skrzypczak, Konrad Olejnicki (58'Wojciech Klima), Jakub Siecla, Mateusz Werno (46'Amadeusz Izydorczak), Sebastian Sęk (67'Jan Wróblewski), Arkadiusz Wojtyczka, Paweł Domagała (54'Adrian Kociemba)

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A