Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Lifting w urzędzie za ponad 20.000 zł

› Aktualności 3 miesiące temu    13.08.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 3 ocen 3 / 100%
A A A

JUTROSIN. 23.307 zł kosztował ostatni remont czterech pomieszczeń w urzędzie gminy.

- Modernizacja objęła biura w referatach: organizacyjnym oraz inwestycji, ochrony środowiska i gospodarki nieruchomościami. Remont obejmował malowanie ścian i sufitów oraz malowanie stolarki okiennej i drzwiowej. Ponadto w jednym z pomieszczeń została wymieniona instalacja elektryczna i zakupiliśmy nowe meble biurowe - informuje Paulina Drozdowska, kierownik Referatu Organizacyjnego UMiG w Jutrosinie. Dodaje, że jeszcze nie są rozliczone prace elektryczne.

Jak informuje Paulina Drozdowska, w przyszłym roku planowany jest remont sali ślubów na parterze oraz sali posiedzeń w drugim pietrze.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wiola
3 miesiące temu 3
Przeprowadzamy remont salonu fryzjerskiego. Szukamy mebli. Gdzie można je zakupić? Czy te- https://www.wyposazenie-salonu... sprawdzą się w salonie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Qwerty
3 miesiące temu ocena: 100%  2
Czekam kiedy jakieś służby przyjrzą się tej sufitowe inwestycji. A remont w ratuszu konieczny, nie wiem czy radni nie korzystają tam z toalety?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Qwerty
3 miesiące temu ocena: 100%  1
A wszystko w stylu Glamur. Tylko sufit jakiś taki zwyczajny....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji